Süper annelersiniz

Elifcim benim hiç çocuğum yok maalesef ...İlk bebeği kürtaj olmak zorunda kaldım bu yüzden çok çok mutsuzum.İnşallah hemen bu sefer olur.Yoksa çıldıracam gibi geliyor bana...

ay ozur dilerim yaa. ben hatirlayamadim senin durumunu. ne olur umutsuz konusma. yani kurtaj olmak zorunda kalmissin hic degilse hamile kalabildigini biliyorsun. zamani gelecek, ne olur moralini yuksek tut

kiz anacim
kiz yapmaya ne gunun herhangi bigununde bile girsen
iliskiye kizin olur
sahsen bana oyle geliyoo
on tane de dogursam kizim olacak gibi geliyoo
senin oğlun alacak anacım bak görürsün bu civciv boşa ötmez içimden bir ses oğlan diiiyy kendime gelince içimdeki ses yokolup gidiyysırnaşık şey

benim bildiğim erkekler çabuk çıkıyor canım.kızımda hamile olduğumu öğrendiğimde 6 haftalıktı ve testler fasa fisoydu ultrasonda doktor görmüştü.
arkadaşlarımda oğlanları hemen öğrenmişlerdi.

arkadaşlar o zaman benim olursa hep kıızm olucak demk.. çünki benim sağ tüpüm yok.. ben ancak soldan yumrutladığımda hamile olucamm.. buna göre demekki benim ne olursa olsun kızım olucak öylemii??

yaa sanirim bu yuzdelerde cogunlukta olan bir teori ama istisnalar da var tabii. sag yumurtaligi olmadigi halde oglu olan cok insan var.

canım böyle diyorsunuzda benim yumurtlama zamanında sıvı geldikten 19.20. günde adet görüyorum.neden +14 olmuyor ki bende.

özlemcim hadi bakalım canım artık haberini duymaya başladık.eeee şimdi kaç gün sayıcaz.hamiş olduğunu öğrenmek için.

canım böyle diyorsunuzda benim yumurtlama zamanında sıvı geldikten 19.20. günde adet görüyorum.neden +14 olmuyor ki bende.

naçizane fikrim, ovulasyon çubuklariyla olç derim ben. yani uzayan akinti beni de çok yaniltti geçmiste. ovulasyondan sonra max +16'da adet olur diye biliyorum. yani +19 veya +20 çok uzun sureler. :1no2:
Bence sen tahmin ettiginden geç yimirtliyorsun.yerimseniben

canim benim annem sinirlilikten mide ulserine yakalandi
acayip sinirli bir insandir
uc tane oglu varr:uhm:
bende sinirliyim kızım var ama bir arkadaşım var tam bi sinir hastası sırnaşık şey 2 oğlu var.sigara kullanıyorum kızım var halamın kızı hayatı boyunca sigara açmemiş onunda kızı var.yani bu geçerli değil herhaldeyerimseniben

kizlar hangisi dogru yaa kizlarda gec erkeklerde erkenmi cikiyor test
ben tam tersi olarak biliyordum
bu hcg hormonu icinde gecerli
benim sahsen bir hafta sonra ciktii

senin oğlun alacak anacım bak görürsün bu civciv boşa ötmez içimden bir ses oğlan diiiyy kendime gelince içimdeki ses yokolup gidiyysırnaşık şey

civcivimmm cnm benimm sagolbitanem insallah icine dogru dogmustur
allahimbuyuk cnm gidiyor yaa
bu arada kintilar fazlalasti kizlarr bir hafta sonra dahada artti
normalde kacinci haftalarda oluyor ki yogun akintiCADIARZU

kizlar hangisi dogru yaa kizlarda gec erkeklerde erkenmi cikiyor test
ben tam tersi olarak biliyordum
bu hcg hormonu icinde gecerli
benim sahsen bir hafta sonra ciktii

Bende kizlarda erken erkeklerde gec diye biliyorum (yani bir varsayim da olabilir ama benim dudugum oyle) oglumda bir hafta sonra yapmistim ve sak diye ikinci cizgin aninda cikti.

kizlar yasiyor spermler ya inaninn. benim adetlerim acayip duzenlidir hic sasmaz 26 gunde bir 4 5 gun olurdum. adet oldum. yikandim. herifle yattim ertesi gun adam gitti ayol ! 1 kere ! iste helinimmmmmmmmmmm

ay ozur dilerim yaa. ben hatirlayamadim senin durumunu. ne olur umutsuz konusma. yani kurtaj olmak zorunda kalmissin hic degilse hamile kalabildigini biliyorsun. zamani gelecek, ne olur moralini yuksek tut

Özür dilemene gerek yok canım Allah biliyor hayılısını çok teşekkür ederim ilgine tekrar tekrar...

kizlar yasiyor spermler ya inaninn. benim adetlerim acayip duzenlidir hic sasmaz 26 gunde bir 4 5 gun olurdum. adet oldum. yikandim. herifle yattim ertesi gun adam gitti ayol ! 1 kere ! iste helinimmmmmmmmmmm

ay alemsin yaaa...Cok sekersin sen. yerimseniben
Helin'e Allah'im uzun omurler versin insallah.

ben kızımda kan testi yaptırmadım onu söyleyim canlarım.3 tane evde kendim yaptım test iki tane de dispanserde idrar testi hepside (-) ti.ağlaya ağlaya çıkıyordum hep.canım senin idrar hemen çıktıysa içimdeki sese bir daha güveniyorum ve tekrar oğlun olcak diyorum.
kızımda sol taraftaydı bu arada.aşırı mide bulantılarım vardı mutfağa dahi giremeyecek kadar.göğüs uçlarım koyulaşmamıştı bu arada.genelde erkek bebek bekleyenlerin öyle olurmuş.hiç sivilcem olmadı yüzüm daha bi güzelleşti.20 kilo aldım.ilk aylarda kalçalarım genişlemeye başladı.klasik bir kız hamileliğiydi beni tanıyanlar kızım olacağını söylüyorlardı.kalçalarıma bakarak.yüzüğünüzü avucunuzun içinde sabitleyin bir kolyeye takıp tüm çocuklarınız sırasıyla çıkıyor.annemin arka arkaya 2 kere daire çiziyor 3.üde ileri geri hareket ediyor.2 kız bir oğlanız.çevremdekilere yaptığımızda hep doğru çıkıyor.allah hayırlısıyla hepimizin gönlündekini versin.

civcivimm
cnumm yaa benim reglimden bir hafta sonra ciktii
ay simdide yuzuk testini denedim iki avcumdada ileri geri haraket ediyor
ne kadar yuvarlatmaya calisssamda ileri geri yapttii
bakalimm

arkadaslar az once idrar testi yaptim sonuc pozitif yarinki kan testini bekleyemedim adet gunume daha 3 gun var

yeppheeee!!!! tebrik ederim...insallah hayirlisi olur

Ya sen simdi dusunuyorsundur kiz olunca erken, erkek olunca gec cikardi sonuc diye ama bence o hakikatten bir tesaduf. Yani daha once Samira'da yazmisti sanirim, o kandaki hcg degeri ile ilgili birseymis. yani 40'in altinda cikinca erkek uzerinde cikinca kiz gibi. Idrarla cok alkali olmayabilir.

ya Gul birde bisey sorcam. Sen catlatma ignesi olmustun degilmi bu ay? yani moralini bozmak istemiyorum da acaba onun yuzunden pozitif cikiyor olabilir mi? ya deneyimi olan,ar yazsa birseyler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…