Süper annelersiniz

haklisin cnmm
bana moral veriyosunuz sagol bitanem
ama iste sormadanda edemiyorum olsun en azindan kizimmi diycem
oglummu diye dusunuyorum
dahaa cok erkek bebek kiyafetleri almistimm eltim ceyizinde tam takim pembe ordurdu bebk orgusu bende maviydii
o kavustu kizina elbisesinin ici doldu
benimki bos kalmasin allahim nolurrr

Selam Kızlar,

İşe daha yeni geldim.Evimdeki tesisat sorunu hala bitmedi stresten catlıycam.İşe geliyorum daha büyük stresler valla bu kadar stres içinde nasıl tutcak hiç bilmiyorum.Daha ikinci gün ilşkiden sonra dr u dün aradım 2-3 gun içinde test yaparsan pozitif cıkar catlatma iğnesi yüzünden dedi.9.GUN KAN TESTİNDE KESİN ÇIKAR DEDİ.
Yani haftaya cuma haberimi alırsınız.Tabiki su an bir belirti yok kasıklarımda belime dogru hafif agrılarım var.Ama cok hassasım ve bu bende genelde olur biraz ayagımı yere bassam.Goguslerin zaten yumurtlama donemi gectiği için biraz dolgun.Tabiki heniüz bir sızı beklemiyorumPzts den sonra belki gögüslerden anlarım cunku benim göguslerim hemen dolar ve sızlar hamileliğimi daha öğrenmeden.Hayırlısıyla bekliyorum.Hepimize gonlundekini verir Rabbim inşallah.

ya arakdaşlar birilri banada anlatsa bu diyetleri y leri x leri .. cinsiyet ayrımı mı yaptığınız.. ben hamile kalayım yeter.. cinsiyet önemli diil benim için.. Rabbim sağlıklısını ve hayırlısını versin yeter. bir kızıım var gene kıs olsun farkmaz.. erkekde olsa hayırlısı kısada olsa hayırlsıı..

ozlem bırde su var ki onceden x sperm kalsa bıle gırememesi gerekir cunku asılama gunu erkek gunuydua.s
yani bazen safsata ile ugrasıyrz gibime geliyorfisfisfis

Canım,

Tabi elimizden geleni yapıyoruz.Hiçbir yöntem %100 değil.Benim dr um eşin önemli değil spermi tutan sensin dedi yani diyetin cok buyuk onemi var ayrıca dr sunuda soyledi sagdan veya soldan yumurtlama bu yontemlerin hepsinden daha etkili.Yani zannettiğimizden cok daha onemli elektriksel bir cekim gibi düşün dedi.Dr soyle dedi 20 yıllık dr um kayıtlı binlerce hastam var ve bunu herzaman takip ettim sagdan yumurtlayan 50 kadından en az 40 ı erkek oldu.Hiçbir yontem vs kullanmadığımız halde ve solda yumurtlayan 50 hastanında en az 40 mutlaka kız oldu.Bu benim yıllara dayanan bir tecrübem dedi.Belki arkadasın soldan yumurtladı.bU DA BİR İHTİMAL.
Tabi beni her zaman cok etkileyen bir ayet var ki: Allah dilediğine kız dilediğine de oğlan verir.Dilediğinede hiç vermez.Ben bunların hepsinden önce Rabbim den diledim.Hatta annem su an Adıyamanda benim için dua ediyor.Sabah ağlayarak aradıbeni kızım burası inanılmaz bir yer tahmin bile edemezsin dedi.Kızımın annemin dualarının benim bunca emegimin yüzü suyu hürmetine inşallah rabbim nasip eder bir oğlan annesi olmayı bana.

Catlatma iğnesinin etkisiyle test yapsamda pozitif cıkarmıs bu kac gunden sonra yok olan bir etki biliyormusun?

Merhaba kızlar umarım iyisinizdir.Ne güzel herkes tatalı bir heyecan içinde.Kimi çalışmaları tamamladı sonucu bekliyor, kimi de hazırlık içinde.Sonuç ne olursa olsun bir amaç uğruna çaba göstermek çok hoş.Bu heyecanı yaşamaya vesile olduğu için Samira'ya teşekkür ediyorum.Kız bebekte daha az kilo alındığı fikrine çok katılmıyorum.Ben hamileliğimde yaklaşık 20 kilo almıştım.Hamile kaldığımda çok zayıftım.Üstelik karnımdaki çizgide çok belirgindi.Karşı komşum hamile ve kalçası çok büyüdü kesin kız diyordum dün erkek olduğunu söylemiş doktor.Demekki genelleme yapmak doğru olmuyo her kadın kendine has özellikler gösterebiliyor.

evet ben zaten ona inanaıyorumm.. herşeyin hayırlısı.. ben kızları daha çok seviyorumm.. keşke gene kıızım olsaa.. kıslar bambaşka.. ama oğlımda olsa üzülmem.. yeterki sağlıklı ve yeterki hayırlı evlat olsunlarr.. ve yeterki artık gelsinleer(kıs erkek farketmezz.. yeterki Rabbim gönderse artıık(

arkadaşlar o zaman benim olursa hep kıızm olucak demk.. çünki benim sağ tüpüm yok.. ben ancak soldan yumrutladığımda hamile olucamm.. buna göre demekki benim ne olursa olsun kızım olucak öylemii??

Elifcim ağzından bal damlıyor canım ama maalesef dün adet oldum gözüm şişti ağlamaktan ...Kaç aydır tutmadı nedir sorun anlamadım bu araştırma süreci de çok uzun zaman alır çok yoruldum çok üzgünüm......

canım sen kasık ağrına dikkat et bakalım beklenen adet döneminde kasık ağrıların olur bak bakalım bir önceki adetten ne kadar zaman sonra olucak kasık ağrın ona göre yumurtlama ne zaman olmuş kestirebilirsin.

Serdal tatlim, uzme lutfen kendini. hepimiz inanci butun insanlariz, biliyorsunki daha vakti gelmedi. Hayirlisi ne ise onu biz bilemeyiz. Oyle dusun lutfen. Biliyorum bende gecen ay kendimi helak etmistim ama zarari kendine ve de evdeki yavruna. Onunda morali bozuluyordur seni uzgun gorunce. Ne olur topla kendini...

himmmmm sagol canim benimm
yanii ne zaman agrilar siddetlendi ozaman yumurtlama gunuumu belirliycem
anlamadimdaa

Ozlem yaa doktorun yumrutlamanin hangi taraftan olacagini tahmin icin bir yontem soyledimi hic? (yani ultrasound disinda). benim simdi gectigimiz ay sagdan oldu onu hissettim ama bu is bir ay sagsdan bir ay soldan mi oluyormus acaba. yoksa rastgele mi?

serdalcim kendini sartlandirma yumurtlamagunune
belki erken yumurtluyosun belki gec
bunu bilemeyizki
gebelikte bir arkadas yumurta takibine guvenmeyin diye konu acmiss adetten yikandigi ilk gun gebe kalmiss
bakarmisin allahin isine canim
kiyamam sana uzulme
ok

ya yumurtlama gununu bilmeden HAMILE KALINMAAAZ. yani erken yada gec yumurtlarsin ama o yumruta 24saatten fazla yasamaz (eger Allah'im bir mucize yapmak isterse yasatir tabii). ama bilimsel olarak o 24 saat icinde sperm yumurtaya girdi girdi yoksa hamilelik olamz. O yuzden de yumurta takibi sart bence. Yani yumurtlama cubuklari cok dogru gosteriyor benim yumurtlama gunumu, hic sasmadik simdiye kadar.

Elifcim benim hiç çocuğum yok maalesef ...İlk bebeği kürtaj olmak zorunda kaldım bu yüzden çok çok mutsuzum.İnşallah hemen bu sefer olur.Yoksa çıldıracam gibi geliyor bana...

Orkidem benim adetlerim de çok düzenlidir maaşallah.28 Mart adet günüm 24 Nisan da adet oldum ovülasyon testi ve ateş ölçme uygulamıştım kesin yumurtladığım gün ilişki oldu hem de takvime uyuyordu ama bu kaçıncı döllenme olmadı....Çok teşekkür hepinize...

Gülnisa çok teşekkür ederim.Zaten benim nerdeyse bu süre dolacak 2 yıl değil tabi ama Allah ne zaman dilerse o zaman olacak bunu biliyorum ama çevremde de çok hamile var imreniyorum içim gidiyor kendimi suçluyorum hep...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…