Süper annelersiniz

kizlar gece kusu elif nazcigim hemsom naber canim valla ben yatmaya gidiyorum yoruldum.....öpt.

serapcimmm
cnm bu gogus kararmasi ve gobek cizgisine kacinci ayda bakallim
ben daha bir ayligimm
hic bi degisikligim yok sadece goguslerim cok buyuduu

ay pardon yaa Fiona'yi sorcaktim. Aregon'u biliyoruz hepimiz tabii. Ilk millimiz... Insallah ilk oglumuz ondan geliyor.

serapcimmm
ben daha bir ayligimm

valla gogus kararmasini hatirlamiyorum ama gobek cizgisi ucuncu trimestir'a yakin olmustu. ilk 5-6 ay cizgi mizgi yoktu bende.

olmaz mi hic kiz ? olur olur ! bak benim helin im oyle oldu. hem de sadece bir kez adetten temizlendigim gun yaptik ! sadece o gun , sonra da yavrusum oldu .

erkek spermler 3 gun kiz spermler 7 gune kadar yasiyor , o yuzden kesin kiz oluyor tutmasi halinde iste,. sen o zman yaptiinda , yumurta olusana kadar erkek spermler coktan bitmis oluyor , kizlar da yumurtayi bekliyor oluyor. erkekler gercek hayattaki gibi hizli kosup olay mahaline variyolar ama orda bi halt yoksa bekleyemiyolar, kizlar yavas yavas geliyor mekana ama sabirlilar ve gucluler, sonuna kadar bekliyorlar sekerim jeyyar

dedigim gibi yap sennn. hamile kalmazsin bi sure ama bi tutturdun mu da test yaptiin gun emin olursun bebisten

hadi hayirlisi insallah guzel hayirli uzun omurlu bir de kizin olur abisiyle guzel guzel gecinirler

serapcimmm
ben daha bir ayligimm

eveettt, simdi bu gogus ucu kararmasi ve cizgiyi daha adeti gecer gecmez yasayan arkadslarim var , ama olmayabiliyor da tabi . hani olduysa kesin erkektir diyecektim . baskaa , istah artisi bir belirti erkek veletler istah aciyor hemen . sonra kilo alimi , erkek bebegi olanlarda erken basliyor , kizl bebekl bekleyenler genellikle istahsiz oluyor ve kilo daha az aliyorlar. bunlar kesin degil , kizi olup ta deli gibi yiyen ve kilo alan da vardi .ama genellemeler.

erkek bebekler sagda oluyor kizlar solda. bu genelde kesin. ultrasonda ters gorunur duz gorunur bilemem ama senin sag elinin oldugu tarafta ise bebek erkek oluyor. bunu simdi anlayamazsin ben 14 haftaliktim falan farkettim ne tarafta oldugunu soldaydi.

bi de yuzuk olayi var. alyansi sac teline ya da bi ipe bagliyosun . karninin ustune tutuyosun . daire cizerse kiz iler geri ya da saga sola giderse erkek oluyor ,

en onemlisi tarafi. soldaki kiz sagdaki erkek.

benim kizim var. istahim acilmamisti hic, kilo almiyordum. karnim hic cikmadi, bebegim sol taraftaydi. gogus uclarimda en ufak bir renk degisimi olmadi. gobegimde o cizgi hic cikmadi. yuzuk daire ciziyordu gobegimin ustunde.

tatli severdim eskiden hamile kalinca sevmemeye basladim

MAsallahllah canim sana yazi yazmisdim ilerde ama görmedin herhalde naber kiz melek helin nasil??varmisin kiz seneye bir oglus yapmaya??

canimmmmmmmmmmmmmm hsg.iyimisin helincigim melekim nasil??serap hadi varmisin seneye beraber deniyrlim takvimi birde olus yapalim??Allah nasip ederse insAllaha.s

canim cok iyiyim cok sukur yavrum da iyi sen nasilsin meleklerin nasillar.
vall aben deneyemeyecek gibi gorunuyorum kiz . annem emzirmeye devam ettigi surece adet gormezmis, emzirmeyi kestikten iki ay sonra adet gormeye baslarmis. sanirim ben de oyle olucam , daha tik yok valla.

amaa , eger adet gormeye baslarsammm. sen ben nur ! beraber deniycez ok ? sırnaşık şey seneye mayis haziran gibi baslarim belki ? ee yas 30 oldu , fazla bekleyemem 2 numara icin sırnaşık şey

Canım erkek bebek için bütün çalışmalar yapıldı, bakalım mayıs ortasında ikili tarama tesiti var, belki o zaman bir şeyler öğrenebilirim...

ay sevindim kiz valla deniyelim nur sen ben ve diyer arkadaslar olursa...bende daha emziriyorum 10 aylik oldu meleyim birakamadim daha ve cerazette bir korunma hapi iciyorum cünkü emzirirkende hamis olabilmisim dedi doktorum sirf ama verdigi hap icile bilinirmis.oh ne güzel regl. yok iyi oluyor.ne kadar oldu helincigim??Allah su andaki arkadaslara nasip edsin tutdurmaya gönlündekini versin ..tatli arkadasim .serap

Eveeeeet, göğüs ucu kararması ve regl günü pozitif testi yakaladık ama iştah artışı yok maalesef, halen bulantılarım var ve zorla yemek yiyiyorum, sağ sol meselesine gelince onu halen keşfedemedim, heyecanla bekliyorum süprizzzzz

insAllah aregon canim hayirlisi?sivilcelendin mi??

benim 2 kizimda sivilce yokdu cok güzel cildim vardi oyle derler??erkek bebekler cildi bozarmis??

insAllah aregon canim hayirlisi?sivilcelendin mi??

Evet canım fazla olmasa da sivilcelerim var, kızımda hiç çıkmamıştı, bayağı bir güzelleşmiştim, şimdi de hayalet gibiyim, gözlerimin altı morardı ama bunun nedeni bulantı, bakalım hayırlısı...

bence tutdurdun sen canim ay insAllah öptüm

Bu arada oğluşum olursa üçüncüyü kız düşünüyorum hayırlısıyla, o zamanda kız bebiş için mücadeleler başlar, bir erkek iki kız süper olur...

Bu arada oğluşum olursa üçüncüyü kız düşünüyorum hayırlısıyla, o zamanda kız bebiş için mücadeleler başlar, bir erkek iki kız süper olur...

cnm valla goguslerimin ucu benimcook genisledi ama renginde hafif koyulasma var
tek tukte sivilcelerim var
hayirlisi

dimi kiz insAllah canim ben hep düsünüyordum yapsami ücüncüyü yapmasam mi diye am bak sen simdiden valla hazirsin masAllah....ama ben hep üc cocuk istiyordum Allah banada insAllah kolay tutdurmama nasip egler buyük kizimda diyiyor anna birde oglan kardes istiyorum

Allah gönlüne göre versin canım, hem kızın bebişle de ilgilenir ne güzel, üç tane olursa ohh maşaallah sırnaşık şey

cnm valla goguslerimin ucu benimcook genisledi ama renginde hafif koyulasma var
tek tukte sivilcelerim var
hayirlisi
insAllah hayirlisi canim senin ilk bebis canim olsun ya saglikli olsun bak benim 2 kizim var etrafdakinler yok 3 düsünüyormusun yok sunun bunun erkek olmus diye diye yoruldum ya valla.insAllah gönlündekidir .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…