Süper annelersiniz

merhaba ElifNaz.evet yumurtlama günlerimi biliyorum.1.oğlumda son adet tarihim 28 mayıstı .nuray ahmede soru cevap şeklinde sorduğumda bana 4-8 haziran arası erkek demişti .gerçekten de bizim ilişki tarihi 8 haziran.2.oğlumda son adet tarihim 21 mart .4-9 nisan arası erkek demişti bizim ilişki tarihimiz 4 nisan .buda tutuyor.unutmadan bunlar yıllar önceki dönemler.o zaman elimde bu takvim olsaydı ona göre yapardım.biz nyray ahmetle geçmişi karşılaştırmıştık.iyi akş.

Sagol canim ya. Bende takvim olmadigi icin yumurtlama testinde pozitif ciktigi ilk gun deneyeyim diye planliyorum da o yuzden sordum yumurtlama ve iliski gunlerini.

Samira keske banada takvim verse ama yok iste. Valla ne yüzsüzluk yaptım vermesi için, defalarca istedim, kendimden bile utanıyorum ama yok, vermiyor. Alayım diye niyetleniyorum ama onu da gözüm yemiyor. Evde cıngar çıkacak çünkü, bir sürü huzursuzluk simdi çocugun önünde.

Durdum durdum duramadim valla. ben yine yazicam buraya. Arkadaslar ne olur kizmayin bana emi.

SAMIRA yaa, ne olur bana da gönderirmisin günlerimi. Belki arada girip okuyorsundur yazılanlari diye ümit ediyorum. Hadi lütfen, umarım çok vaktini almaz, ne olur yardım et yaaa, lütfen. Valla sormıcam diye söz vermistim kendime ama böyle arkadaslar konuştukça ümitleniyorum, sormadan edemiyorum. yani inan elimde imkanim olsa boyle yalvar yakar olup kimsenin keyfini kaçırmak istemezdim. Hadi be güzel kardesim, kırma beni lutfen

calinor felaket artırdı benim ph ımı içindede yazıyor zaten. Hamilelik hiç belirti olmadan gidiyor fıldır fıldır geziyoruz valla sırnaşık şey böyle deneyerek falan oldu ya cinsiyeti çok merak ediyorum eşime dedim: senin kalbin temizdir gece yatınca Allahım rüyamda göster de sana malum olur dedim :) "oda olurmu öyle ya dedi" yaaaa hadi hadi hadi dedim neyse oda Allahım oğlum olacaksa rüyamda havuz, deniz göster demiş... kız olursa yeşillik göster demiş hep havuz falan görmüş rüyasında sırnaşık şey. Bide benim rüyamı anlatayımda gülün Bende Allahım rüyamda göster dedim yattım Rüyamda elimde bir rapor vardı tahliller falanmış orda x,y yle döllenmiş zigot yazıyordu aa erkek falan diyordum. Uyanınca çok güldüm bunlarla uğraşa uğraşa benim rüyam bile bilimsel oldu arkadaşlar :roflol: varya bence ikimizde bilinçaltımızın istediği rüyayı gördük, gerçekleri değil :sm_confused:

günaydın Elif Naz. senin kaç çocuğun var ?cinsiyetleri nedir?benim pH ozaman 5 di bence bu değere göre uygulama.öyle olsaydı benimde kızım olurdu.bence şu kağan kocatepe denilen dr.var ya onun sitesindeki tutuyor gibi. ben zaten onun çin takvimine göre yapmadım.yumurtlamanın başında ilişki olursa erkek gibi geliyor bana.nuray ahmet sana bir takvim verir belki.herkese çok yardımcı oldu.merak ediyorum kendinin bebeği var mı?hoşçakal

canım öyle diyorsun ama benim kitte çıkmadı 17.gün yaptığımda yani 18.günde olmadı ovülasyon.doktorarda sorduğumda 32 günde bir adet gördüğümüde söyledim.12.ve 16.günler arasında olur ovülasyon 18.günde olmaz dedi.geçtiğimiz iki ay boyunca mukus takibi yaptım o da şubat ayının 3 ünde adet gördüm salgı 17.sinde oldu salgıdan 1 yada 2 gün sonra yumurtlama olur dedi onuda hesaplayınca 16.gün oluyor.bence bu ovülasyon iki adetin tam ortasında oluyor.

benim bir oglum var arkadasim. senin yazinda okuyunca o zamanki ph degerlerimi aradim ama bulamadim.

of öyle deme üzülüyom valla zaten hamilelikte daha duygusal oluyosun ya! okuyosa verir sana bence a.s doğum tarihini ve son adet tarihini yazsana buraya

arkadaşlar bilgilendirme amaçlı yazıyorum okuduğum bu yazıyı sizlerle paylaşayım dedim...
"İSTEĞE GÖRE OĞLAN VEYA KIZ ÇOCUĞU SAHİBİ OLMAK
Bu konu asırlardır insanların arzuladığı şeydir. Bir kızı olanın bir de oğlu olması veya bir oğlu olanın bir de kızı olması isteği doğal bir arzudur. Ama insanlar bugüne kadar bu sırrı çözememişlerdir.
Fakat son yıllarda bulunan çok hassas alet ve imkanlarla tabiatın bu sırrını çözmek üzere bazı adımlar atılmıştır.Bugün kati olarak bilinen bir husus şudur:

(çocuğun erkek veya kız olması, erkeğin spermaları ile ilgilidir.) erkeğin spermaları 2 gruptur; bir kısmı erkek bir kısmı kız çocuğu yapacak yapıdadır. Kadının yumurtasının hangi tip sperma döllerse ona göre çocuk ya kız ya oğlan olacaktır.
Şimdi bu hususu bildikten sonra yapılacak iş veya öne sürülen öneriler: kadının döl yatağına boşaltılan ve oradan rahime geçen ve yumurtaya doğru ilerleyen spermalardan öylesine bir yol hazırlayalım ki oğlan veya kız yapacak spermalar bu yolda ilerleyebilsin böylece istediğimize ulaşalım.
Erkek veya kız meydana getirecek spermaların hassasiyet derecesi değişiktir kat edilecek yolun çok asit veya bazik olması bunları ayrı derecelerde etkiler.
Erkek veya kız çocuğu yapacak spermaların ilerlemesine yaradığına bildirilen önerileri aşağıda en son batı mütehassısların kitaplarından naklediyoruz.
Okuyucularımızın kafalarını karıştırmamak için ilmi nedenleri burada vermiyoruz, sadece önerileri pratik taraflarını vermekle yetiniyoruz.
Kadının en fazla gebe kalma ihtimali reglden 13 – 15 gün sonraki cinsel temas ile sağlanır. İşte bu cinsel temastan önce veya sonra bazı basit öneriler yerine getirilmek suretiyle oğlan veya kız çocuğu sahibi olmak kabil olacağı bildiriliyor.
Yeni evliler veya 2. 3. çocuğu olanlar aşağıdaki önerilerde geçen hususları bir kenara not ederek bir dahaki sefere aynını veya tersini takip etme imkanlarını sağlamalıdırlar. Böylece istediklerine daha iyi yaklaşma imkanı olur.
-----
1 – Dr. Millet’un Önerisi
“ yukarıda belirtilen tarihte cinsel temastan sonra kadın 2 – 3 gün hep sağ tarafına yatarsa doğacak çocuk erkek olur”. Yani sağ yumurta kanalına giren spermalar oğlan çocuk yapacak yapıda olanlardır. Genellikle eşler karyolanın belirli tarafına yatarlar ve yaşamları hep öyle sürer gider buna dikkat etmeli 1 inci çocukta ne tarafa yattığına iyi dikkat etmeli ve 2. 3. gebelikte aynını veya tersi yöne yatmak suretiyle istedikleri cinsiyette çocuk sahibi olabilirler. İlk çocukta cinsel temastan sonra 2 – 3 gün sürekli sağa yatıp oğlu olmuşsa 2. hamileliği için cinsel temastan sonra 2 – 3 gün sürekli sol tarafa yatmalıdır.
Örnek:
“Tanıdığım bir kadının sol yumurtalığı ameliyatla iptal edilmişti bu kadın sağ yumurtalığı ile 7 çocuk doğurdu hepsi erkek idi.”
“Diğer bir kadının sağ yumurtalığı çalışmıyordu sol taraf sağlamdı 4 kız çocuğu oldu.”
“ 6 kızı olan bir aile 1 erkekleri olmasını istiyordu bana gelmişlerdi birlikte evlerine gittik ve yatma durumlarını inceledik kadın bir vücut arızası nedeniyle hep soluna yatmakta idi yatağıda ona göre yaptırmıştı. Sağa yatacak bir yatak hazırlattık ve 7. çocuk erkek oldu.”
Buna ait örnekler çoktur, yeter ki sağ ve sol yumurtalıklar ve yumurta kanalları sağlıklı olsun.
-------2 – Dr. Regnault’un Önerisi:
Bu öneri kimyasal esaslara dayanmaktadır en fazla tutulan öneridir. İlmende izahı kabul edilmektedir.
Kadın vajinası normal olarak asit yapılıdır zira vajinanın sağlıklı kalması vajinadaki faydalı mikropların süt asidi yapıp orayı asit hale getirmesiyle kabil olmaktadır. Ama bu asitliğin kuvvet derecesi kadından kadına değişir bazılarında çok bazılarında ise az kuvvetlidir.
Kadının vajinasının asitlik derecesi eczanelerden alınacak Turnusol kağıtları ile kolayca anlaşılabilir. Bunu her kadın kendide yapabilir.
Şimdi vajina asit derecesine göre erkek ve kız çocuğu meydana getirecek spermaların hareket sürati değişiktir. Bundan yararlanarak vajinanın asitlik derecesini ayarlamak değiştirmek suretiyle erkek veya kız çocuğu sahibi olunabilir. Yapılan pek çok tatbikatta % 90 - % 100 müsbet sonuç alınmıştır.
Vajinası fazla asit olup da gebe kalamayan ineklerin vajinası sodalı su ile yıkandığında ineklerin kısırlığı giderilmiş ve doğan buzağıların hemen tamamı erkek olmuştur. Aynı şey kadınlara tatbik edilmiş içersine biraz yemek sodası katılmış ılık su ile vajina yıkandıktan sonra yapılan cinsel temas kadınlar genellikle oğlan doğurmuştur.
Regnault’a göre kız çocuğu meydana getirecek spermalar asit, oğlan çocuk meydana getirecek spermalar ise bazik yapıdadır.
Diğer bir kısım çiftlerde ise: erkeğin sperması çok bazik kadının vajinası da hafif asit ise bunlardan doğacak çocuklar hep oğlan olur. Aksi durumda da kız olur. "

of öyle deme üzülüyom valla zaten hamilelikte daha duygusal oluyosun ya! okuyosa verir sana bence a.s doğum tarihini ve son adet tarihini yazsana buraya

ayy kusura bakma yaa. uzmek istemedim ama hakikatten gozlerim doluyor bazen. bende mi hamileyim ne??yok yok saka...yok oyle birsey daha...

merhaba misswomen.çok güzel yazmışsında bende bunların hepsi var.yani sürekli sola yatarım.pH 5 AMA 2 OĞLUM VAR.BEN ARTIK BUNLARA inanmıyorum.1.oğlumda kız olsun diye bilerek sola yattım yinede oğlum oldu.acaba yumurtalıklarımda mı birşey var acaba.

kizlar yaa, uyku tutmadi valla. geldim buraya...hulya'cim sen simdi ucuncuyu istiyormusun? senin ikinci oglan cok kucuk daha degilm i?

misswoman aregon arkadaslar nasilsiniz ?nasil hamisiniz?insAllah iyi gecer?nuray valla yok ortaliklarda bakiyorum girmiyor hic?özledik valla özlembay sen nasilsin???

ezgin

misswoman aregon arkadaslar nasilsiniz ?nasil hamisiniz?insAllah iyi gecer?nuray valla yok ortaliklarda bakiyorum girmiyor hic?özledik valla özlembay sen nasilsin???

Merhaba canım, teşekkür ederim iyiyim , sessiz sedasız geçiyor günler, etrafta eşimden başka kimse hamişliğimi bilmediği için ben de halen kendimi hamiş gibi hissedemiyorum, üç ay bitene kadar kimseye söylemeyi de düşünmüyorum, ama rahatsız edecek kadar belirgin bulantım falan olursa o zaman mecburen söyleyebilirim, işten geldim şimdi, temizlik yapacağım biraz ,hafta sonu bol bol tembellik yapmayı düşünüyorum çünkü, yeni süper hamişler duysak da sayfamız şenlense...

fazla yorma kendini canim dikkatli ol bosver temizlik falan 3-4 ay cok önemli canim bilirsin dikkatli olun misswomen de canim sende dikkatli ol.senin 2 ci bebis dimi canim??

fazla yorma kendini canim dikkatli ol bosver temizlik falan 3-4 ay cok önemli canim bilirsin dikkatli olun misswomen de canim sende dikkatli ol.senin 2 ci bebis dimi canim??

Evet canım ikinci bebiş, bir kızım var, temizlik bitti, ağır bir iş yapmadım zaten, etrafın tozunu alıp mutfağı topladım, daha önceden düşüğüm olduğu için ağır kaldırmıyorum ama kızım bazen anişinin kucağına gelmek istiyor mecbur kucaklıyorum, Rabbim korusun bebişlerimizi, başka ne yapabilirimki , düşerse de Allah'ın takdiri...

Kızlar, cok harika bir rüya gordüm yaa. Rüyamda iki yaslarında bir kızım var. Sarı küt saclı. üzerinde kot pantalonla beyaz ve yakasında küçük çiçekleri olan bir t-shirt var. büyük oluk gibi bir yerden ellerini hic kullanmadan su içiyordu. Yanıma geldi sonra, sarıldım ona, saçlarini düzelttim falan. Ayy harika bir rüyaydı yaa.

hayirlar olsun canim Allah sanada gönlünr göre versin

merhaba arkadaşlar...biraz önce yine konuştum kocamla. Valla o uyudu ben hemen girdim size söylemek için. Bu kadar çok istediğimi görünce 1 aylığına anlaştık. aybaşında bende alıcam 1 aylık takvim. Allah'ım büyük, bu kadar zahmetlerle ele geçirince belki kismet olurda günlerimde denk gelir. yaşasın yaaa...ne kadar sevinçliyim anlatamam. ay vallahi çok sevindim yaa, inanın icim kıpır kıpır oldu...hadi hepinize iyi uykular, güzel rüyalar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…