Süper annelersiniz

merhaba elif naz.dün internete giremediğim için yazını şimdi okudum.evet 2.oğlum daha üç buçuk aylık.şu anda düşünmüyorum zaten 3. çocuğu.gerçi şunu söylüyorum eğer 2 çocuğa bakmakta zorlanırsam düşünmüyorum .nuray ahmetten 2009 için takvim almıştım.2009 martta hamile kalırsam 2.oğlum 1 yaş 4 aylık olucak. belki düşünürüm .ama illaki ilerde niye kızım olmadı diye üzüleceksem inan ki istiyorum.

elif naz.bir aylık takvim ne kadar?ayarlaman ve denk getirmen çok zor ogünlere.a birde benim eşimin ideali hep balıkesir eyerleşmekti .ama nasip değilmiş.

merhaba aregon ve misswomen.ben şunu merak ediyorum.diyeimki ayın 10 unda adet oldunuz o ayda takvim 20 -25 arası ogünlerde ilişki denk geliyor mu yoksa ortasında mı?denk geliyor.

merhaba aregon ve misswomen.ben şunu merak ediyorum.diyeimki ayın 10 unda adet oldunuz o ayda takvim 20 -25 arası ogünlerde ilişki denk geliyor mu yoksa ortasında mı?denk geliyor.
28 günde bir adet oluyorsan tam ortalarına denk gelir.ama daha uzunsa periyotların denk gelmez adetini birkaç gün öne çekersen evet olma şansı var.

merhaba elif naz.dün internete giremediğim için yazını şimdi okudum.evet 2.oğlum daha üç buçuk aylık.şu anda düşünmüyorum zaten 3. çocuğu.gerçi şunu söylüyorum eğer 2 çocuğa bakmakta zorlanırsam düşünmüyorum .nuray ahmetten 2009 için takvim almıştım.2009 martta hamile kalırsam 2.oğlum 1 yaş 4 aylık olucak. belki düşünürüm .ama illaki ilerde niye kızım olmadı diye üzüleceksem inan ki istiyorum.

haklisin canim. gercekten uc cocuk kolay degil. allah ogullarina hayirli saglikli omurler versin insallah.

Canım sikulusun 25-29 gün sürüyorsa büyük ihtimal denk gelir, mesela ben 21 şubattaregl oldum,ilişki günüm 5 mart, takvim günlerimde 2-9 martdı, verilen tarihler arasında herhangi bir güne yumurtlama ve iklişkiyi denk getirmen yeterli...

merhaba arkadaşlar...biraz önce yine konuştum kocamla. Valla o uyudu ben hemen girdim size söylemek için. Bu kadar çok istediğimi görünce 1 aylığına anlaştık. aybaşında bende alıcam 1 aylık takvim. Allah'ım büyük, bu kadar zahmetlerle ele geçirince belki kismet olurda günlerimde denk gelir. yaşasın yaaa...ne kadar sevinçliyim anlatamam. ay vallahi çok sevindim yaa, inanın icim kıpır kıpır oldu...hadi hepinize iyi uykular, güzel rüyalar...

Canım takvimi alırken en az iki ay sonrasına bir ayı seç, çünkü ayarlamalarını ancak yaparsın, bir de mümkünse şöyle günlerinin fazla olduğu bir ayın takvimini gönderseler iyi olur...

günaydın elif naz.eşimin ve benim hayalimizdi balıkesir e yerleşmek .şimdi ise istemiyor .ben öğretmen olduğum için .ilçe olursa zor olur diyor.kendisinin tayini merkez olacağı için. zaten bunlar çocuklardan önceki hayaldi şimdi ben de istemiyorum.savaştepeli arkadaşım vardı .çok iyi anlaşırdık. 10 yıl önceki arkadaşlık olmasına rağmen tlf.la zaman zaman görüşürüz.hşçkl.

arkadaşlar üzücü bir haberim var bugün biraz kanamam oldu 2 para kadar ve doktora gittim hemen rahimde bebek görülmedi dış gebelik büyük ihtimalle dedi Teşhis için test yaptırdı BCG 3 saat sonra sonuçu alacağım 3 gün sonra tekrar gideceğim falan... ya hep yazmıştım ya solumda bişey hissediyorum diye buyuk ihtimal fallop tüplerinde büyüyo bebek ve o ince tüpün içinde büyüdük çe ağrı yapıyor. Eğer erken teşhis olmasa karnı yarıp alıyorlarmış tüpü. Aregon hemen doktora git keseni gör rahminde hiç bekleme. Bende bekleyim gideyim diyodum. hemen giç için rahatlasın. Canım sıkıldı ya

sonucu aldım doktor hamilesin dedi ama değerim çok çok düşük bhcg değerim 46 ymış. Yuh yani şimdilerde 1000 falan olması lazımdı. okudumda dış gebelikte git gide değerler düşebiliyomuş vucut kendine doğal kürtaj uygulayabiliyormuş benimkide öyle oluyor herhalde cuma tekrar gel dedi.dış gebelikse değerler sıfırlanırsa müdaheleye gerek kalmıyormuş yoksa mudahale kotu ya... Bir ihtimalde Belki geç tutan bir gebeliktir çok ufaktır ondan gozukmuyodur dedi ama ben yumurtlama günümü bile biliyodum arkadaşlar nasıl olur. varya kafam birden çorba gibi oldu nerden çıktı bunlar ya

sonucu aldım doktor hamilesin dedi ama değerim çok çok düşük bhcg değerim 46 ymış. Yuh yani şimdilerde 1000 falan olması lazımdı. okudumda dış gebelikte git gide değerler düşebiliyomuş vucut kendine doğal kürtaj uygulayabiliyormuş benimkide öyle oluyor herhalde cuma tekrar gel dedi.dış gebelikse değerler sıfırlanırsa müdaheleye gerek kalmıyormuş yoksa mudahale kotu ya... Bir ihtimalde Belki geç tutan bir gebeliktir çok ufaktır ondan gozukmuyodur dedi ama ben yumurtlama günümü bile biliyodum arkadaşlar nasıl olur. varya kafam birden çorba gibi oldu nerden çıktı bunlar ya

canımya inşallah öyle değildir.hepimiz eksik dilek dilememek için çok itina gösterdik .sen yinede kalbini ferah tut. allah hayırlısını versin dualarım seninle.

Canım takvimi alırken en az iki ay sonrasına bir ayı seç, çünkü ayarlamalarını ancak yaparsın, bir de mümkünse şöyle günlerinin fazla olduğu bir ayın takvimini gönderseler iyi olur...

aregon'cum ben nisan'i alayim diyorum aslinda. nisan'da 9 gunum var. ondan sonra 2-3 gun hep galiba taa agustos'a kadar. cokta pahali ama merak iste bir kere deneyeyim bakalim ne olacak. senin hamilelik nasil gidiyor? doktora gittin mi?

canım yaaa... .biliyorsun hep hayırlısını diledik Allah'tan. hiç korkma, telaşlanma. nasıl olsa doktor kontrolündesin. okuyordum da ultrason'la kesin tanı koyabilirlermiş. yapmadılarmi ultrason? aman dikkat et, eger dış gebelikse baş dönmesi ve tansiyon düşüklügüde oluyormuş. pek yorma kendini bu günlerde. allah korusun tansiyonun falan düşerde zor anlar yaşarsın. müdaheleden de korkma tatlım, sanırım eger erkense igneyle hamilelige son veriyorlarmiş ki seninki daha 5 haftalık falan degilmi. ameliyata falan gerek kalmaz bence. Inşallah senin için en iyi, en hayırlı şekilde sonuçlanır. canım benim yaa, ne olur gönlünü ferah tutmaya çalış.

İnşallah kötü bişey değildir canım Allah umduklarına ve dilediklerine ulaştırsın seni ..

canım inşallah geç tutan bir gebeliktir.. içini ferah tutmaya çalışki güzel şeyler olsun..inşallah hayırlı haberler alırsın..

canım geçmiş olsun atlatmışsın şükür.bhcg de 46 çıkmış ama duymuşsundur belki 50 nin altında çıktığı zaman bebek erkek olur diyorlar.kendine dikkat et iyi şeyler düşün sanıyorum geç döllenme oldu.

X