Süper annelersiniz

kızlar hepinize merhaba
nisan ayında hemen hemen günlerim denk gelicekti fakat dişçinin gazabına uğradım ve dişeti operasyonu olmam gerekiyor.çok korkuyorum bir ikinicisi o kadar takvim için heveslendim hevesim kursağımda kaldı bu da iki.ne yapacağımı şaşırdım.aranızda varmı dişeti operasyonu geçiren.

Canım ahhh şimdi ben de altüst oldum yaa, iki gündür bende kötü şeyler hissediyorum, sanki her an kanamam olacak da düşecek gibi, bulantılarım başlamayınca daha da panikledim ,ben de haftaya gitmeyi düşünüyordum, izin alabilirsem ben de gideyim doktora yaa, üzülme güzelim napalım olacağı varsa yapabileceğimiz bir şey yok , Allah'ın takdiri, üç gün niye bekletiyorlar anlamadım,, belki de ikinci bir yumurta atılmıştır o zaman hamiş kalmışsındır canım, dış gebelik olduğundan eminmi ki doktor,offf bayağı sıkıldım şimdi, bugün her şey üst üste geliyor...

ay canim gecmis olsun insAllah birsey yokturcanim Allah kucayina nasip edsin almayi canim üzüldüm ya öptüm

canim yaa..kotu dusunmeyin nolur. bende ilk hamileligimde 5 haftalik falanken kanamam olmustu. doktor ayaklarinin altina yuksek yastik koyup yat dediydi. nolur elinizden geldigi kadar fazla hareket etmemeye calisin.

kızlar yaaa...benim takvim alma işi suya düştü yine. biraz önce eşim telefon etti. evsahibi büroya ugramış. kirayı 50ytl artırmak istiyormuş nisan'dan itibaren. alt üst olduk yaa. valla bütün bütçe bozuldu. adam biraz önceden haber verir en azından. valla bu durumda dünyada veremeyiz o kadar parayı takvim için. çok üzüldüm ama ne çare....

elifcim yanlış anlamada canım biraylık alırsan paran zaten boşa gitti sayılır.şutarafagitti.nerden bilcen denk geliceğini.hayırlısını dilea.s.inşallah aregon ve miswomen sorunsuz bebekleriini doğururlar..

doğru diyorsun. zaten alamiycan bir aylik falan da. misswoman'i cok merak ediyorum yaa. inşallah kotu birsey olmaz.

arkadaşlar kanamam artarak devam ediyor du ve et parçaları düştü abi resmen deniz atı gibi bebek şekliydi görünce çok tuhaf oldum. Allah size hayırlı bebekler versin ben bir süre korunurum falan zaten. Gelişmeleri burdan okurum aregon un güzel haberlerini duyarız inş.

geçmiş olsun.çok üzüldüm.

canim benim cok üzüldüm ya.canim üzme kendini öptüm

merhebe.misswomen.ben hep korkmuşumdur .yani cinsiyet tespiti yapmak için çok uğraşıyoruz ya.allah nasip etmezse olmuyor.büyük ihtimalle erkek ki düştü.çok geçmiş olsun

üzülme kardeş rabbim büyük vardır bundada bir hayır .üzme kendini. geçmiş olsun....

kardeş bu operasyon sanıldığı kadar zor değil.ki.sadece lokal anestezi altında yapılması eğer' hamilelik varsa 'sorun teşkil eder. sen planlarını bozma bence. dişeti büyümesi mi var yoksa çekilmemi var?oprasyon yapılacak alan küçük bir bölge ise hiç korkma zaten oraya periodantal pat yerleştiriliyor birkaç günde toparlar temizde bakarsın. geçmiş olsun....

Canım benim seni duyduğumdan beri altüst oldum, kızımdan sonra bir hamilelik geçirdim ve yoğun kanamayla birlikte çamaşırıma düştü yaa, hiiç bakamadım, üstelik kalp atışını falan duymuştum , sağlıklı görünüyor demişti doktor, 8. haftada düştü, şimdi kalp atışlarını duysam da rahatlamayacağım ben yani, napalım kaderimizde ne varsa o olacak , bu sayfalardayız olmazsa denemeye devam birkaç ay korunur tekrar başlarız denemelere, geçmiş olsun , öptüm...

Canım şimdi okudum inan çok üzüldüm ama seni tahmin bile edemiyorum.Bu kadarda ugrastan sonra.Sakın bunu cinsiyet için uğrasmana bağlama.Rabbimin gücüne gitcek bisey yapmıyoruz.Millet Türkiyedede yapıyor bu cinsiyet tayinini yasak felan hikaye bircok tüp bebek dr u yapıyor.Biz bu yola gitmedik.Rabbim akıl vermiş o yolla cozulen bazı ufak yontemler bunlar.Kendini hic uzme cnm daha ona can bile üflenmedi biliyrsun.Seninki olusmamış bir hamilelik gibi birsey iyice temizlen sağlına dikkat et canım.Bu sayfada hep bizim super annemiz olucağın gunu mujdelemeni bekliycez.

pazar sabahı eşim rüyasında ikiz erkek bebeğimiz olduğunu çok tatlı olduğunu anlatmıştı. o gün kanama falan sonra arkadaşlar buraya düştüğünü yazdım deniz atı gibi diye ondan ortalama 1 saat sonra tekrar bir sancı ve birtane daha düştü 2side birbirinin aynı ya ikizmiş bebekler... şok oldum görünce çok tuhaf oluyor insan o küçüçük bir et parçası olsa bile etkiledi beni. Buarada dış gebelik değil normal bir gebelikmiş arkadaşlar. Ama her şeyde bir hayır vardır diyorum kendime olayın etkisinden bir kurtulayımda biraz korunup tekrar denerim kısmetse de tekrar diyet tekrar tarih ayarlama falan.. uff kısmet böyleymiş demekki

kizlaar ben geldiim
tarihlerim hiiccc tutmuyor bana
dogum kontrol hapi oneren varmi
ozelliklede yurt disinda olup tehlikesiz bir hap oneren artik bebek istiyorum
ahh keske notr gunlerim elimde olsaydi
ama yok ozaman notr gunlerde deneyecektim
yardimci olabilecek olan varmi bana(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…