Süper annelersiniz

aregon çok sevindim canım ya gözünüz aydın allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin.senin kızın varmıydı bu arada.ilk çocuğunamı hamilesin.ilk adet gecikmesi belirtilerimizi yazarız cinsiyeti ona göre anlamaya başlarız.bende bayağı bi belirtiler vardıda.

cok tebri kederim...allah insallah tamamina erdirir. Ogulcugunu kucagina alirsin hayirlisiyla. Cok cok sevindim yaa...

Arkadaşım ya çok sevindim inşallah erkek olur Hayırlı olsun darısı başıma ya kaç aydır denk getirmeye çalıştın merak ettim ,çatlama iğnesi olmamışsın lh testi ile yapmışsın şimdi okudum.Darısı her isteyenin başına.Ben bu ay nötr günümde denedim 2 -3 gün sonrası takvim di ama olmadı eşim sabırsızlanınca ve huysuzlaşınca denedik inşallah hepimizin gönlüne göre olur...

Son düzenleme:

Canlar...Hepimizin istedigi olacak bir gun, ben oyle inaniyorum. "Secret" kitabini okudunuz mu? Diyor ki, siz sadece isteyin ve istediginiz sey olacak diye dusunun gerisini evren halleder. Valla ben cok inaniyorum kizim olacagina. Adini bile hazirladim...

Elif Naz çok teşekkür ederim ağzından bal damlıyor ,,evet Secret i okudum Allahım bize yardım et olsun bütün dileklerimiz .....

aregon sıvı takibi yapmışmıydın yumurtlama zamanında bir sıvı geliyor ya.kitlere bakıyorum bende bu ay bakalım ne zaman oluyormuş yumurtlama.alışverişe çıktım hep aklımdaydın valla.nasıl sevindim ya.oğluşun geliyor yaniii.

aranızda solunda bişeyler hissedip kızı yada oğlu olan varmı? tecrübelererinizi bekliyorum?

merhaba elif naz.sen kız bebek için neler yaptın .eminsin kızın olacağına.pH değerini düşürmek yada alkalini asidiğe çevirmek için neler yapmalıyım.pH değerimi evde en basit yöntemle nasıl ölçe bilirim.

a şunuda söyleyeyim.nurayahmedin bana çıkardığı takvimde çıkardığı günlerle ilişki günllerini karşılaştırmıştım inanın ki tutuyor.yani bu takvim doğru.aregon ve misswomen ın cinsiyeti tutturduğuna inanıyorum.gözünüz aydın kendinize iyi bakın.

Günaydın Kızlar,

Misswoman gözün aydın cnm.Ay ne güzel ya iki süper annemiz oldu.Aman cok dikkatli olun kızlar ilk aylar cok onemli.Hemen folik asite baslayın.Kendinizi yormayın.Oğluşları bekliyoruz.Allah kucağızı almayı nasip etsin inşallah.

canim ben erkek bebek
yaa bak bi hesaplama yap istersen ayin 17 sinde regl oldum 4 nisandada takvimim basliyor

sen nurayahmet in çıkardığı takvimle kendi daha önce yaptığın çocuğun günlerinimi kıyasladın tutuyomu diye? ilişkiye girdiğin senenin takvimini çıkarttırıp baktın değilmi? Gerçekten tutuyomu acaba kızlar ya çok merak ediyorum bizimkide tutarmı? tutma ihtimali bile güzel ya :teytey:

canim ben erkek bebek
yaa bak bi hesaplama yap istersen ayin 17 sinde regl oldum 4 nisandada takvimim basliyor
ay hakkaten kıl payı kaçırıyosun ya. Kaçıncı gün yumurtlama oluyor sende??? fisfisfis
4 nisan 19.güne denk geliyor. Ben 16.gün yumurtladım mesela ama eğer sen 19 unda yumurtluyosan falan tutabilir tarihlerin. Medismart ovulasyon seti al öyle bir bak yumurtlama tarihini kesin olarak bilmen önemli. kaç günde bir regl oluyorsun yumurtlamanı biliyormusun? biliyorsan yaz belkide tutar ya

canim
cook sagol yaa
ben aglamayayimda kim aglasin
aslinda 28 29 gunde bir regl oluyorum mesela soyle
22 ocak
19 subat
17 mart
ufffffffffffff ooffffffffffffffffff insallah tutar yaaa

canim
cook sagol yaa
ben aglamayayimda kim aglasin
aslinda 28 29 gunde bir regl oluyorum mesela soyle
22 ocak
19 subat
17 mart
ufffffffffffff ooffffffffffffffffff insallah tutar yaaa
evet canım ya kıl payı kaçırıyorsun ama yinede ümidini kesme belli olmaz geçte yumurtlama olabiliyor.bence takvimin başladığı ilk gün erkenden ilişkiye gir.zaten tam yumurtlama gününe denk gelsin diye bir kaide yok.inşallah geç yumurtlama olurda yumurtlama zamanına denk gelir.mayıs ayı nasıl günlerin.

oooooffffffffffffffffffffff offffffffffffffffffffffffffff oda ayni be canimmmm
bak ben hesap yaptim eger nisanin 13unde regl olursam ki buyuk ihtimal onu gosteriyo ve insallah olmam
29 nisan 7 mayis
27 mayis 30 mayis
vee haziranda hic yoookkk

kizlar napmam lazim ben nisandaki reglimi en az ihtimalle iki gun geciktirirsen yani 15 inde olursam tutuyor
onun icin napmam lazim iki gun sadece iki gunnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…