Süper annelersiniz

saol canim ne kadarlik hamissin canim daha yenidir hayirli olsun canim

canım ben de uzun süredir süt, yoğurt falan tüketmiyordum, artık günde iki bardak süt içmeye başladım, sütü de bayağı özlemişim yaaa...

saol canim ne kadarlik hamissin canim daha yenidir hayirli olsun canim

Canım daha dün öğrendim yaa, 4+1 , daha uzun bir maraton var önümüzde, benimde bir kızım var, erkek bebiş için bayağı çabaladık, hayırlısı bakalım erkek günlerinde de hamile kaldım, darısı tüm süper annelerin başına...

iğneyi diyelimki saat 22:00 da oldun ertesi gün 22:00 da ve ondan sonraki gün ilişki öneriyor.Yani lh ile aynı o da lh artışı olunca 24. ve 36. saatlerde ilişki öneriyor.Bence çatlama iğnesi yerine 2 kutu lh testi sabah akşam yapılmalı bir şekilde yakalanır. Ayrıca bişey öğrendim hem çatlama iğnesi yapılıp hem de lh testi yaparsanız lh testinin geçerliliği olmuyormuş.Medi smartta yazıyor.çatlama iğnesi zaten lh hormonuymuş anlayacağınız iğneyi vurulunca zaten lh idrarda otomatik olrak artıyor...

misswomen canim
ama ben her ihtimale karsi su 4 nisanida denemek istiyorum
yani ben hapa 4 nisandan sonra baslasam olmazmi
ya varya inan eger 19 unda olursam tarihlerim muthis tutuyorrr
ama nasil yapcam yaaaaa

İğneyi vurdurunca 24-36 saat içinde galiba çatlıyomus hemen değil onu biliyorum cnm

selam kizlar...ya burda benden baska kiz bebek icin ugrasan yok herhalde.. valla yazdiklarinizi okuyup hep tersini dusunmekten kafam karisti iyice..

misswomen canim
ama ben her ihtimale karsi su 4 nisanida denemek istiyorum
yani ben hapa 4 nisandan sonra baslasam olmazmi
ya varya inan eger 19 unda olursam tarihlerim muthis tutuyorrr
ama nasil yapcam yaaaaa
dene 4nisanda gir ilişkiye sonra başla kullanmaya. Zaten hap koruyuculuk yapmayacak çünkü normalde koruması için reglin 1. günü başlanıyo ya doğum kontrol hapına... Sen adet değilken başlıyacaksın zaten korimicak seni ginede sen 4 unden sonra başla istiyosan Ama uğraş nisan mayısı çok rahat denk getirebilirsin. Çünkü senin kılpayı farkların vardı milletin biri anya biri konya farkı olanlar var onların işi daha zor. Sen daha kolay ayarlıyabilirsin.

selam kizlar...ya burda benden baska kiz bebek icin ugrasan yok herhalde.. valla yazdiklarinizi okuyup hep tersini dusunmekten kafam karisti iyice..
dediğin gibi tersini yapacaksın sırnaşık şey
takvim aldınmı kız günlerinde ilişkiye gireceksin + sen yumurtlamadan önce hergün ilişkiye gireceksin. PH ını ölçtür asidik mi ne çıkacak bakalım. Sonra bol süt ye yoğurt ye et ye. Seninki daha kolay be. Sonra eşin ilişkiden önce kahve falan içmesin soğuk duş almasın hatta sıcak duş alsın. Yorgun olsun. Kız çocuğu çok ayrı birşey her ailede bir tane mutlaka olması lazım çok tatlılar yaa. Arkadaş gibiler anneye 3 yaşında şimdiden benim arkadaşım kızım Allah inş. sanada bir kız verir yaa. Kız için gün aşırı ilişkiye gir daha yumurtlama olmadan bu çok önemli kız günlerini de takvimle belirle canım.

yok be guzelim.. takvimim yok. dedim ya biraz taksitlerimiz var o yuzden esim de pek istemiyor oraya para vermeyi.. aslinda hakli da biraz ama... Nisan'da 9 gunum varmis keske onu alabilsem..belki biraz cadilik yapip alirim, ama kavga kiyamet kopar sonra da.
yumurtlama cubuklari aldim onu takip ediyorum. ph olcen kagitlarim var onlari yapiyorum evde ve diyetime dikkat ediyorum. sut vermeye basliyacam nerdeyse deli gibi sut icip yogurt yiyorum..
Kiz erkek ikisinin de keyfi ayri dedigin gibi. oglanlar da anneye cok duskun oluyorlar. insallah allah arzu edenler her iki zevki de tattirir hayirlisi ile.

elif naz.yalnız değilsin ben de kız çocuk için çok uğraştım.ama bütün yöntemleri denesemde 2 oğlum oldu.bazen keşke normal seyrine bıraksaydım kız olurmuydu diye düşünüyorum ve üzülüyorum.hoşçakal.

kizlar ben pek bi sey anlamadim konudan?bebek olmasi icin exstara takvimmi var?ben yumurtlama gunu diye biliyorum o gun iliski oldugunda,tutabiliyormus,lütfen benim icnde bi bakarmisiniz,benim bebegim ilk dogduktan 4 ay sonra vefat etti,öyle alisdimki bebek sevgisine suan kendimi boslukda hissdiyorum ve bebegimin olmasini o kadar cok isdiyorumki,yardimci olursaniz sevinirim,benim reglimni baslangic tarihi.17 mart,siklusum29 gun sürüyor 15 yada16 inci gunum yumurtlama gunum,ne yapmam gerekiyor ,

canim yaa.. nasil etkilendim bilemezsin.. dunyada yasanabilecek acilarin en buyugunu yasamissin. ben simdi biraz utandim da aslinda nasil anlatayim sana bizim derdimizi bilemiyorum...
bizim bahsettigimiz kiz yada erkek bebek takvimi canim. ayin belli gunlerinde iliskiye girersen yumurta sadece belli cinsten olan spermleri cekiyor boylece de o cinsten cocugun oluyor. cok basit sekliyle boyle anlatabilirim herhalde.
sana en buyuk tavsiyem yumurtlama gununu belirleyen cubuklardan al. cunku her ay 15. yada 16. gunde yumurtlamayabilirsin. bu yumurtlama belirleyen cubuklar idrarinda lh hormonunu saptadigi anda pozitif sonuc veriyor ve bu demek oluyorki pozitif ciktiktan 24-36 saat sonra yumurtlama olacak. boylece yumurtlama gununu kacirmamis olursun. insallah en kisa zamanda kollarini doldurur yuce allahim.

nasip degilmis canim...ben istiyorum ama insallah hayirli saglikli olacaksa versin Allah'im diyorum hep. sen simdi ucuncuyu mu istiyorsun?

selam kızlar.aregon hamileymiş.canım inşallah istediğin olur.özlembayda nisanda tutturur inşallah

Hulya hangi yontemleri denedin canim ya. yumurtlama gununu belirleyip mi iliskiye girmistin?

MERHABALAR.HAMİLE OLAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDİYORUM :teytey:UMARIM SORUNSUZ BİR HAMİLELİK YAŞARLAR.a.s

cevabin ve guzel dileklerin icin cok saol canim,evet cok aci evladini kaybetmek,Allah kimseye gösdermesin evlat acisi insallah,nasil belirliyorsunuz cinsiyeti,merak ettim.

merhaba elifnaz.çin takvimi,yorumcu,ayın tek günleri yaş toplamı ve sola yatma.evet 3.çocuğu düşünüyorum.yaşım 30 un altında olsa inan 4 tane düşünürüm.2 erkek 2 kız .bütün akrabalık duygusunu tatsınlar istiyorum.iyi geceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…