Süper annelersiniz

canim ben neredeyse araliktan beri ama tutmuyor bir 5 ocakta vardi o tarihede guvenemedim malum yurtdisi turkiye saatleri uymuyor bizde gece 11 30 da yatmistik
yani korktum gec kalmaktan yapmadim
insallah dua edin ne kadar istedigimi bir allah bir ben bilirim

Orkidem aynen ben de senin gibi çoook istiyroum ama inan bana Ekimden beri denk getiremedim önce Duphaston denedim son 2 aydır da Çatlama iğnesi en son bu ay nötr günümde denedik bakalım ne olacak.
Bir de bir şey söyleyeceğim arkadaşlar Çatlama iğnesi ile erkek oluyor diyoruz ya ..Çatlama iğnesinin çalışma şekli iğneyi vurulduktan sonraki gün ve ondan sonraki gün ilişki öneriliyor ,aynısını LH kitlerinde de öneriyor çift çizgiyi yakaladığınız takip eden 2 gün üst üste ilişki diyor yani bence Lh testi daha zahmetsiz ve ucuz ve aynı şey diğer şekilde hem doktor ücreti hem de ilaçların ücreti ve hem de daha fazla zaman gerekiyor en az 2-3 kez doktora gidiliyor Ne dersiniz bana katılan var mıı???

canim notr gununde tutacak mi ama eminmisin
birde bu catlatm ignesini sigorta karsilamiyor sanirim
burada doktorum dedi normal yolla gebeligin olluoyorsa igne yapamam dedi

canim notr gununde tutacak mi ama eminmisin
birde bu catlatm ignesini sigorta karsilamiyor sanirim
burada doktorum dedi normal yolla gebeligin olluoyorsa igne yapamam dedi

aLLAH BİLİYOR TUTACAK MI TUTMAYACAK MI BANA KALSA RİSK ETMEZDİM AMA eşim çok sıkıldı Eylülden beri uğraşıyoruz ya o yüzden denedik bakalım ne olacak.İnşallah dilediğimiz olur.Haklısın çatlama iğnesi konusunda çoğu doktor yapmıyor normal yolla hamile kalamazsan ancak deniyorlar...Ama ben bu ay hamile kalmazsam 2 ay takvim inşallah denk gelecek ve sadece Lh medismart ile deneyerek yapmayı düşünüyorum.Çatlama iğnesiyle olmadı...

Selam arkadaslar...Hepiniz son surat calismalardasiniz. Valla bende bekliyordum belki mujde veririm diye ama bugun regl oldum. Mart tarihlerim 23'unde basliyor. Tam dokuz gun, gitti yaaa. Yumurtlamaya hayatta denk gelmez. Yumurtlama Nisan 7 gibi falan olmasi lazim.
Bizimkiyle de atistim zaten. Cok merak ediyorum simdi Nisan denk gelirmi diye, onda da dokuz gunum varmis. Ama malum durumlar, esimde hakli olarak gereksiz goruyor o parayi takvime vermeyi. Ne yapayim bilmiyorum. Fikir verin ne olur, inat edip alayim mi ki bir aylik takvim. Biliyorum acayip kavga edicez ama...off ya ne yapsam bilmiyorum.

Arkadaşlar misswoman dan haberi olan var mı, onun bugün regl günüydü, benim de yarın, bakalım bu ay bir süper annemiz olacak mı...

Arkadaşlar misswoman dan haberi olan var mı, onun bugün regl günüydü, benim de yarın, bakalım bu ay bir süper annemiz olacak mı...

Günaydın cnm,

Bende cok merak ediyorum miswomanı haberim yok.Seninde bugün günün varmı birsey cnm.İnsallah senin haberini alalım bari.

merhaba özlembay.ben 2 0ğlumada eşim aşırı yorgunken hiç hali yokken ilişki yaşamıştık kız olsun diye ama nasip olmadı .onunla ilgisi olduğunu sanmıyorum.çünkü bizde kız olsun diye bu yöntemi denemiştik.birde şu ayın tek günü çift günü hikayesi var ya ay hilalde yada dolunay onuda denemiştik tutmadı.bende merak ediyorum yumurtlama gününün başı erkek değil mi?kız bebek isteyen biri bu günlerde ilişki yaşarsa erkek olur.elif naz senin yumurtlama günün o kadar geç mi gerçekleşiyor.ben geçen yıl 21 mart ta adet oldum en son ilişki tarihi 3 nisan dı ve erkek oldu.

Selam arkadaslar...Hepiniz son surat calismalardasiniz. Valla bende bekliyordum belki mujde veririm diye ama bugun regl oldum. Mart tarihlerim 23'unde basliyor. Tam dokuz gun, gitti yaaa. Yumurtlamaya hayatta denk gelmez. Yumurtlama Nisan 7 gibi falan olmasi lazim.
Bizimkiyle de atistim zaten. Cok merak ediyorum simdi Nisan denk gelirmi diye, onda da dokuz gunum varmis. Ama malum durumlar, esimde hakli olarak gereksiz goruyor o parayi takvime vermeyi. Ne yapayim bilmiyorum. Fikir verin ne olur, inat edip alayim mi ki bir aylik takvim. Biliyorum acayip kavga edicez ama...off ya ne yapsam bilmiyorum.
Seni çok iyi anlıyorum , Hemen Nisan için takvim alma bence Marttayız adet günlerini değiştirmen için süren yetmeyebilir..

merhaba özlembay.ben 2 0ğlumada eşim aşırı yorgunken hiç hali yokken ilişki yaşamıştık kız olsun diye ama nasip olmadı .onunla ilgisi olduğunu sanmıyorum.çünkü bizde kız olsun diye bu yöntemi denemiştik.birde şu ayın tek günü çift günü hikayesi var ya ay hilalde yada dolunay onuda denemiştik tutmadı.bende merak ediyorum yumurtlama gününün başı erkek değil mi?kız bebek isteyen biri bu günlerde ilişki yaşarsa erkek olur.elif naz senin yumurtlama günün o kadar geç mi gerçekleşiyor.ben geçen yıl 21 mart ta adet oldum en son ilişki tarihi 3 nisan dı ve erkek oldu.

Ya Hülyacemre sen de bize erkek bebek için fikir versen diyecem ama görüldüğü gibi onu dene bunu dene olmayacaksa olmuyor yani herşey Allahtan senin için aklıma tek şey geliyor çok alkalinlisin o zaman ....Valla ne diyeyim nasıl olcak da tutacak hepimiz şaşırdık...

Merhaba cnm,

21 martta adet oldun ve ilşki 3 nisan bu zaten senin tam yumurtlama tarihin bu nedenle erkek olma sansı yuksek kız bebek için 2-3 gun once ilşki gerekiyor.Eşin yorgunken denemişsin ama bu spermleri çok güçlü olmayan erkek yorgunken dahada yavas olucagı için dinçken ilşki deniyor ve ayrıca sen de alkalisin demekki.Hepsinden öte veren de Allah alanda tabiki biz ugraşıyoruz ama takdir Allah'ın

Arkadaşlar güzel haberlerle geldim, test yaptım pozitif çıktı, üzerinden ondört gün geçince belki hamileysem çıkar diye ümitsizce yapmıştım ikinci çizgi çıkınca bayağı şaşırdım, ikinci güzel haber de misswomandan gelir umarım, evet takvim günlerinde yumurtlamaya yakın ilişki oıldu artık Rabbim bana bağışlarsa hayırlısıyla cinsiyetini öğreniriz, Rabbimden hayırlısı...

canim nasils evindim anlatamam
nasil yapmistin bizede anlat sana takvime goreydi dimi ya hadi anlat cok heyecanlandim

eVET CANIM TAKVİM GÜNLERİNE İLİŞKİ OLDU, 2-9 MART ERKEK GÜNLERİMDİ, YUMURTLAMA BEŞİNDE OLDU VE BİZ O GÜN İLİŞKİYE GİRDİK, SADECE YUMURTLAMA GÜNÜNDE KORUNMASIZ İLİŞKİDE BULUNDUK, HALEN HİÇBİR GEBELİK BELİRTİSİ YOK, GÖĞÜSLERİM FALAN ŞİŞMEDİ YANİ, SADECE SABAH DERSTEYKEN KARNIMDA BİR SANCILANMA OLDU O KADAR...

Arkadaşlar güzel haberlerle geldim, test yaptım pozitif çıktı, üzerinden ondört gün geçince belki hamileysem çıkar diye ümitsizce yapmıştım ikinci çizgi çıkınca bayağı şaşırdım, ikinci güzel haber de misswomandan gelir umarım, evet takvim günlerinde yumurtlamaya yakın ilişki oıldu artık Rabbim bana bağışlarsa hayırlısıyla cinsiyetini öğreniriz, Rabbimden hayırlısı...

Canım Hayırlı olsun Allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah.Yumurtlama gününü tam biliyormusun nekadar önce oldu ilşki.Baska bişey yaptınmı vajinal duş kahve vs.
Ay cok heycanlandım valla.Gözümüz aydın.İlk süper anne ve bebeğimiz inşallah.

kIZLAR AYRICA DAHA ÖNCE DE BAHSETTİM, KARBONATLA VAJİNAL DUŞ YAPMADIM SADECE BİR SAAT ÖNCESİNDE ILIK BİR DUŞ ALIP MALUM BÖLGEYİ İYİCE TEMİZLEMİŞTİM, DAHA NE ANLATAYIM BİLMİYORUM, AKLINIZA SORU GELİRSE BEKLİYORUM...

Canim Tam Gününü Biliyorum, Büyük Ihtimal Döllenme Ayin Beşinde Sabah Oldu, çünkü Ayin Dördünde Sicakliğim Düşmüştü, Ilişkide Yumurtlama Sonrasi Yani Ayin Beşinde Akşam Oldu, Ovulasyon Kistide Ayin Dördüünde Sabah çift çizgi Göstermişti...

Canım Hayırlı olsun Allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah.Yumurtlama gününü tam biliyormusun nekadar önce oldu ilşki.Baska bişey yaptınmı vajinal duş kahve vs.
Ay cok heycanlandım valla.Gözümüz aydın.İlk süper anne ve bebeğimiz inşallah

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM, DARISI BAŞINA, HEPİNİZ DULARIMDASINIZ...

Canim Tam Gününü Biliyorum, Büyük Ihtimal Döllenme Ayin Beşinde Sabah Oldu, çünkü Ayin Dördünde Sicakliğim Düşmüştü, Ilişkide Yumurtlama Sonrasi Yani Ayin Beşinde Akşam Oldu, Ovulasyon Kistide Ayin Dördüünde Sabah çift çizgi Göstermişti...

Seni tebrik ederim tam zamanını tutturmusun.Ovulasyon kitinde cift cizgi gorunce o andan itibaren ilşki başlayabilir ama erkek bebek en iyisi biraz 12-24 saat beklemek.Supersin valla.Heycanla bekliycez artık.Hem takvim hem shettles tamam.

Seni tebrik ederim tam zamanını tutturmusun.Ovulasyon kitinde cift cizgi gorunce o andan itibaren ilşki başlayabilir ama erkek bebek en iyisi biraz 12-24 saat beklemek.Supersin valla.Heycanla bekliycez artık.Hem takvim hem shettles tamam.

Evet canım, metodların doğruluk payını göreceğiz, emek sarfettim yani, Rabbim hayırlısını versin hepimize...

X