Süper annelersiniz

oooooffffffffffffffffffffff offffffffffffffffffffffffffff oda ayni be canimmmm
bak ben hesap yaptim eger nisanin 13unde regl olursam ki buyuk ihtimal onu gosteriyo ve insallah olmam
29 nisan 7 mayis
27 mayis 30 mayis
vee haziranda hic yoookkk
canım birşey diyecem ama ne kadar doğru bilmiyorum ben yapıyordum ama yinede birkaç arkadaşın daha tavsiyesi olursa uygula.yazın denize gideceğimiz zamana denk geldiği zaman adetim geciktirici olarak doğum kontrol hapı içiyordum 2 gün üstüste adetim 4-5 gün sonra geliyordu.kız kardeşim teyzemde yapıyorlar.teyzem almanyadan geliyor denize giremiceksem hiç gelmeyim deyip içiyor.zaten genellikle geciktiriciler doğum kontrol hapıyla aynı içerikteler.

oooooffffffffffffffffffffff offffffffffffffffffffffffffff oda ayni be canimmmm
bak ben hesap yaptim eger nisanin 13unde regl olursam ki buyuk ihtimal onu gosteriyo ve insallah olmam
29 nisan 7 mayis
27 mayis 30 mayis
vee haziranda hic yoookkk
canım zaman beklemekten ziyade yapılacak bişeyler var tutturmak için mesela özlembay a bi sorsana o daha (adet değilken) doğum kontrol hapı kullanmaya başlıyordu bırakınca 2 gün sonra regl oluyordu bildiğim kadarıyla özlembaya sor tam öğren ona göre denk getirirsin bence.. mesela 19 nisanda regl olursan tarihini tutturabiliyorsun oyüzden adetin bitince bir kaç gün sonra başlarsın hapa hapı 17 nisanda son kez içersin sonra bırakırsın 2 gün sonra 19unda regl olursun tarihlerinde denk gelir... bi dene. yumurtlama gününü hiç hesapladınmı kaçıncı gün yumurtluyorsun?

himmmmmmmmmmmm
canim sanirim ben karistirdim yada
yaa peki bu dogum kontrol hapi kullanildiktan uc ay sonra gebelik olusuyormus
hormonlar boy gosterene kadar butun dr oyle diyor hadi aldim diyelim ya istedigim tarihte reglim gelmessee:KK43:(((

misswoman aregon tebriler Allah gönlündekini versin Amin hepimize insAllah nasil diyet yapdin canim misswoman öptüm

hic hesaplamadim canim yaa
ama oyle bir islaklik oluyorki anlatamam oda 16 17 .gunlerde oluyor iste bunu hesapladim
yani ped koyuyorum beyaz seffaf kokusuz bir sivi

himmmmmmmmmmmm
canim sanirim ben karistirdim yada
yaa peki bu dogum kontrol hapi kullanildiktan uc ay sonra gebelik olusuyormus
hormonlar boy gosterene kadar butun dr oyle diyor hadi aldim diyelim ya istedigim tarihte reglim gelmessee:KK43:(((
canım sen sürekli kullanmıcaksın ki doğum kontrol hapını birkaç kere içeceksin o da bi koruma sağlamaz zaten.günlerini denk getirmen için.büyük ihtimallede denk gelicek.

yani simdi ictim diyelim ne zamandi nisanin 19 uydu dimi ee ilk ay olacak diye bi kaide yok uffffffffffffffff
neyse peki o tarih mayisada tutacakmi acaba mayis tarihim soyle 29 nisan 7 mayis
27 30 mayis haziran yok
5 6 tammuz
28 temmuz 3 agustos
kizlar bi bakiverin yaaa

Çok güzel yaa, harika bir haber bu, gerçekten de iki kobay var ya, bakalım neler olacak,çok heyecanlandım şimdi, canım çok tebrik ederim, umarum bebişlerimizi sağ salim doğururuz, gelecek aya da yeni hamişler duymak için sabırsızlanıyorum, öpüyorum hepinizi...

Sagol cnm,

Ben acayip ümitliyim sizden.Sadece takvimle değil yumurtlamayıda takip ettiğiniz için çok çok ümitliyim.Şimdi bir arkadasımı aradım oglu var.Kendimce arastırma yapıyorum da.Ona sordum tedavi felan oldumu diye ve dediki catlatma ignesi yaptırmıs yumurtlama takibi sonrası 12.gun iğne olmus 36 saat sonra ilşki olmus ve oğlu var sitedede catlatma iğnesi vb baslıkları inceledim bu yolla kalan hepsi erkek.Hiç kıza rastlamadım.Yani iğne sart değil o kesin zamanı saptamıs olmak için yumurtlamadan sonra ilşki aynı sey demek.
Hadi hayırlısı uc hafta sonra dr kontrolum baslıyo.

kizlar napmam lazim ben nisandaki reglimi en az ihtimalle iki gun geciktirirsen yani 15 inde olursam tutuyor
onun icin napmam lazim iki gun sadece iki gunnnn

Ya Orkidem benim de ağlayasım geldi ya Eylülden beri denk getiremedim şunu...Beraber ağlayalım nötr günde denedik şimdi 1 Mart adet günüm ama gerek psikolojik gerekse değil midem bulanıyor gibi hissediyorum ya arkadaşlar bu kadar erken belirti olur mu inşallah tutmamıştır gelecek ay olur çünkü denk gelecek. Ner dersiniz kızlar???

Sagol cnm,

Ben acayip ümitliyim sizden.Sadece takvimle değil yumurtlamayıda takip ettiğiniz için çok çok ümitliyim.Şimdi bir arkadasımı aradım oglu var.Kendimce arastırma yapıyorum da.Ona sordum tedavi felan oldumu diye ve dediki catlatma ignesi yaptırmıs yumurtlama takibi sonrası 12.gun iğne olmus 36 saat sonra ilşki olmus ve oğlu var sitedede catlatma iğnesi vb baslıkları inceledim bu yolla kalan hepsi erkek.Hiç kıza rastlamadım.Yani iğne sart değil o kesin zamanı saptamıs olmak için yumurtlamadan sonra ilşki aynı sey demek.

Ben de senin gibi düşünüyorum çatlama iğnesi Lh testi ile aynı kapıya çıkıyor.Ben de çatlama iğnesi oldum 12. günüm ilk 24saatinci ilşkiyi kaçırdık 2.günü ilişki oldu ve vajinal duş yaptım bakalım ne olacak ben de eğer hamileysem nötr,çatlama iğnesi ve vajinal duş'un kobayı olacam...

yani simdi ictim diyelim ne zamandi nisanin 19 uydu dimi ee ilk ay olacak diye bi kaide yok uffffffffffffffff
neyse peki o tarih mayisada tutacakmi acaba mayis tarihim soyle 29 nisan 7 mayis
27 30 mayis haziran yok
5 6 tammuz
28 temmuz 3 agustos
kizlar bi bakiverin yaaa
şimdi senin reglin bitince bir kaç gün sonra ilaca başla ilac kullanmayı bitireceğin tarih : 17 Nisan 2 gün sonra da 19 nisanda regl olduğunu varsayalım
19 reglinin 1. günü + takribi yumurtlama dönemin 16.gün olsa = ilişkiye gireceğin tarih 4 mayıs a tekabül ediyor yani babychoicle tutturuyosun 7 mayısa kadar ya günlerin
-------------------------------
yani bu durumda yumurtlama günün 19.günsede 14. günsede tarihlerin içinde oluyorsun

misswoman aregon tebriler Allah gönlündekini versin Amin hepimize insAllah nasil diyet yapdin canim misswoman öptüm
canım çok sağol daha inanamıyorumda hamişliğime. Bir kızım var oyüzden Ben erkek bebek istiyordum. Erkek bebek için diyet olarak portakal, limon yedim bol bol salata yedim sebzeye ağırlık verdim. Süt, yoğurt, yumurta, kıyma, et, tavuk, peynir hiç yemedim + potasyum hapı kullandım. ph ım diyet yapmadan önce 5ti çok düşüktü yani diyet ten sonra ölçtürdüm 8e çıkmıştı. Kız isteyenlerde tersine süt, yoğurt, yumurta, et tavuk tüketsinler maden suyu içmesinler asidik yapabilecek şeyler yesinler

Geciktirmeyi dogum kontrol hapıyla yaparken dikkatli olun mutlaka primouli n diye bir hap var onu kullan cunku ben baska bir hap kullandım ve bırakınca 4 gun sonra oldu adetim.Eczacı agır bir hap o dedi ve primout onerdi bırakınca 2 gun sonra gelir adet dedi.

Sagol cnm,

peki bu iğneyi olanların hemen yumurtlamaları başlıyormu yoksa bir süresi varmı? yani ilişkiyi çokta geçe bırakmamak lazım çünkü yumurta lh kitinde 2 çizgiyi görünce 24 saat sonra yumurtlama başlasa ki bide şu var spermlerin oraya ulaşması da 8-10 saat sürüyormuş ve o ay döllenme olması için yumurtlama olunca spermlerin hazır bulunması daha iyi oluyormuş.. bide yumurtanın canlı kalma süresi maximum 24 saat ama daha erkende ölebilir. yani öyle bi denk getirmeliki ilişkiye girince spermlerin gitme süresiyle çatlama çakışmalı bence. 2 çizgiyi gördün 24 saat sonra ilişkiye girdin bide oraya ulaşma süresi 10 saat tam güzel denk geliyor. Yapanlarda böylemi yapmışlar çok kapsamlı yazdım ama :roflol:

peki bu iğneyi olanların hemen yumurtlamaları başlıyormu yoksa bir süresi varmı? yani ilişkiyi çokta geçe bırakmamak lazım çünkü yumurta lh kitinde 2 çizgiyi görünce 24 saat sonra yumurtlama başlasa ki bide şu var spermlerin oraya ulaşması da 8-10 saat sürüyormuş ve o ay döllenme olması için yumurtlama olunca spermlerin hazır bulunması daha iyi oluyormuş.. bide yumurtanın canlı kalma süresi maximum 24 saat ama daha erkende ölebilir. yani öyle bi denk getirmeliki ilişkiye girince spermlerin gitme süresiyle çatlama çakışmalı bence. 2 çizgiyi gördün 24 saat sonra ilişkiye girdin bide oraya ulaşma süresi 10 saat tam güzel denk geliyor. Yapanlarda böylemi yapmışlar çok kapsamlı yazdım ama

Ahh ahhh matematikçi olduk çıktık yaaa, arkadaşlar yumurtlamanın denk gelmesini beklemekle olmuyo, ayarlamalar yapmak gerekiyor, ben duphaston kullanarak geciktirdim, bir defasında da erken olayım diye bol bol papatya çayı içip bebek aspirini kullandım, mümkünse çalışma yapacağınız ayda bir hafta kadar erkek günleri bulunsunki işiniz garanti olsun, birr dee ateş ölçmeyi mutlaka yapın derim...

X