Süper annelersiniz

Merhaba Canlar,

Acayip yoğun çalışıyorum pek giremiyorum.Neler yapıyorsunuz.Ben heyecanla nisanı bekliyorum.Bu ay dogum kontrol hapıyla adetimi on gün geciktirdim.Aslında 7 gün geciktircektim ama hapı bırakınca gec oldum.Neyse yinede günlerimi yakalıycam inşallah ama 13 martta adetim geldi bu ay bakalım birdahaki ayda böylemi olcak yoksa daha erken yada geçmi.Heyecanla bekliyorum nisanda adet olunca dr a gidicem ve takibim başlıycak.İlişkiden sonra 5-6 saat ayaklarımı dikip sağıma yatıcam yarım saat diyorlar ama bu kadar uğraştıktan sonra artık 6 saat yatarım.

kizlaaarr ben aglamak istiyoruum abanada yardimci olun bugun regl oldum
iki gun erken geldi
resmen agladim yaa iki gun sonra gelmis olsaydi tam yumurtlama gunume denk gelecekti
ya bi hesapliyverin 17 mart son sat olamus olacak
takvimimi ise nisann 4 unda basliyor 13 une kadar napmam lazim tutuyormu dersiniz

Kaç günde bir adet oluyorsun.
Yumurtlamanı geciktirmek elinde üzülme zaten 2-3 gün belki geciktirmen gerekir.Bu sebeple sen bu adetinin ilk beş günü içinde dr a git (nerde oturuyorsun) ve yumurtlama takibine başla dr geciktirici iğne vuruyormuş ve yumurtlamayı istediğin tarihlerde çatlatma iğnesi vuruyormus(catlatma iğnesiyle bebek büyük ihtimal erkek olur diyo dr lar) ve tutturursun bana bunu tüp bebek dr u söyledi.

canim ben yurt disinda kaliyorum hemen hemen 28 29 gunde bir regl oluyorum tutarmi dersin
bu ay kayinvalidemgile gidiyoruz :a015:
dr agidemem sanirim yaa tutmuyormu tutuyormu ufff yaaa iskence bu takvimm

Seni çok iyi anlıyorum canım Allah gönlüne göre versin ben kaç aydır uğraştım ama olmadı denk gelmedi bu ay nötr günde denedik bakalım ne olacak.İnşallah gönlüne göre olur arkadaşım..Hepimizinnnnn

Valla ben de bişey anlamadım hepsini bir arada yapamıyorsun takvime uydurayım derken ovülasyona uymuyor ona uysa alkali6 ASİDİK DERDİ çıkıyor ortaya ....

Sat 17 Marta göre nİSAN 4 19. GÜNÜN OLUYOR BELKİ GEÇ YUMURTLARSIN İNŞALLAH o da 19. günün olur ve yakalarsın ....kaç aydır denk getirmeye çalışıyorsun orkidemmm

Sat 17 Marta göre nİSAN 4 19. GÜNÜN OLUYOR BELKİ GEÇ YUMURTLARSIN İNŞALLAH o da 19. günün olur ve yakalarsın ....kaç aydır denk getirmeye çalışıyorsun orkidemmm

canim ben neredeyse araliktan beri ama tutmuyor bir 5 ocakta vardi o tarihede guvenemedim malum yurtdisi turkiye saatleri uymuyor bizde gece 11 30 da yatmistik
yani korktum gec kalmaktan yapmadim
insallah dua edin ne kadar istedigimi bir allah bir ben bilirim

..................................................................................................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
..........................................................................

....................................................................................

DOĞRU BEN CE DE DOKTORA git ama 2-3 günü gitmem gerekir önce klomen veriyor sonra çatlama iğnesi ve klomeni 5.gün içmeye başlıyorsun bakarsın geçikir.ben 2 ay üst üste gittim klomenle 1.sinde geçikti 19.günü çatladı yumurta 2.sinde daha erken oldu. şansını dene bence ORKİDEM

cANIM SABAH AKŞAM BİRER KUPA PAPATYA ÇAYI İÇMEYE BAŞLA, FAYDASI OLUR EMİNİM, BEN POŞET İÇTİĞİM İÇİN DEMLEME DE ÖLÇÜYÜ BİLMİYORUM, HERALDE BİR TATLI KAŞIĞIDIR...

.................................................................................................

merhaba canim Allah giydirmeye nasip edsin ne istiyordun erkek dimi??valla takvim cok zor ya insan ugrasamaz gibi

CANIM ALLAH NASİP EDER DE BU GÜZEL CİCİLERİ GİYDİRİRSİN BEBİŞİNE, SABIR HEPİMİZİN BEBİŞLERİ OLACAK İNŞAALLAH...

merhaba canim Allah giydirmeye nasip edsin ne istiyordun erkek dimi??valla takvim cok zor ya insan ugrasamaz gibi

evet canim gonlumdeki bebek oydu halada o ama inan artik bu bebek ozleminin kizi erkegi kalmadi
birakicam nolursa olsun coook ozlediiimmmmm bebegimii coooookk
benim parcami sevdigimin parcasini hem ilk bu olmassa ikinci olsun
kaderrrr

günaydın arkadaşlar özlemcim bir sitenin doktoruna sordum bu yumurtlama zamanındaki salgı hakkında bu salgıdan bir gün sonra yumurtlama oluyormuş eğer böyleyse benim tarihler denk geliyor.bakalım araştırmaya devam.

Günaydın cnm,

Birbirimizden cok sey öğreniyoruz.İnsallah Allah bu cabalarımızı boşa çıkarmaz.Hepimize gönlümüzdekini verir.Bende dogum kontrol hapıyla bu ay geciktirdim biliyosun ve 10 gün geciktirdim aslında 7 gün geciktircektim ama hapı bırakınca 4.gün oldu adetim.Neyse yinede tarihe uyuyor.Yalnız 4 gün fazla geciktirdiğim için mayıs tarihlerim uymayacak gibi.Ama acaba bu ayda hangi gün gelir adetim bilmiyorum tam olarak heycanla bekliyorum anlayacagın bu ay tutturmam lazım.Mutlaka esimin dinç oldugu gun ilişkiye dikkat edicem dr en büyük etken bu diğerleri bu kadar etkili değil eşinin dinç olması herseyden önemli dedi.Nescafe de bundan dolayı onemli insanı diriltiyor.İlişkiden en az yarım saat önce koyu sade bir nescafe içicek erkek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…