Süper annelersiniz

slmm kızlar nasılsınızz pazar pazar kimse yoktur diyodum ama maşallahınız var çok canım sıkılıyoooo kafamçokkarıştı

kiz sorma tek degilsin benimde canim cok sikiyliyor.adamda yok((((((((8
ev temizledik aksam yemegi hazirladim simdiden can sikintisindan ama hic keyfim yok yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:1no2:

valla bende vermicem kızımı kimseye zaten o da istemez herhalde evlencen dedimi biri kıyamet kopuyo başka evde kalmam ben gelir kocam bizim evde yere yatak yaparız orda yatarız diyo iç güveysi alıcaz yanisırnaşık şey allah iyi insanlarla karşılaştırsın bebeklerimizi onlar hep bebeğimiz olucak gözümüzde.önce mesleklerini edinsinler ayakalarının üstünde dursunlar ondan sonra evlilik.

orkidem canim benim bak benim 2 kizim var Allahima bin sükür.2 hamileligim degisikdi 1 cide tatli cekdi canim karnim yayildi, 2 cide eksi canim cekdi karnim sivriydi.ama var ya hic sivilcem olmadi yüzüm cok güzeldi ikisindede.sende sivilce oldu mu??kusura bakma canim anca yaza bildim??samira canim sendedemi belli degil daha??öptümmmmm

ya kizlar sizde eslerinizle gitseydiniz ya boyle bunalmazdiniz
gerci bende hafta sonlarini boyle hic sevmiyorum heryer kapaki gidicek yer yok plajlar cok kalabalik ben de evde kaliyorum ama hafta arasi iyi
caim beyni bey üni okuyor süriyede(
bir ay oldu yok nasipse haftaya cuma günü gelcek.o cok söyledi beraber gidelim diye
ama biz ona engel olurduk iki cocuk derslerini calisamazdi.o hep okulda olcakti yine yabanci memelekette daha sikinti olcakti o yüzden kaldim.cocuklar senin izlar gibi olsaaaa ohhhhhhhhhhhhh gezmedik yer birakmiycam da benim sipaciklar cok muzurlar:)))

gülnisa benim kız çok fena canım sırf çene kaynanam gibi evde benim.bugün sabah çok kötü bir şekilde uyandım oğlan kadeşimin sayesinde kız kardeşim aradı ağlaya ağlaya canım o kadar sıkkın ki anlatamam.böyle oluncada oğlan falan istemiyorum valla.bilsen neler yaptığını bana hak verirsin.hiç yapmayacağı şeyi yaptı bugün içim sızlaya sızlaya polisi aramak zorunda bıraktı beni kız kardeşimin ağlamasına dayanamadım.allahım akıl fikir versin bu çocuğa.neyse seninde canını sıkmayım canım öptüm seni çok çok.kızlarınıda tabii ki.

ne oluyor canim boyle sana yaa...gecmis olsun. bu arada kanama nasil??tamamen durdu mu?
sağol elifçim kanamam durdu çok şükür progestan ilaç kullanıyorum dün akşamda nöbetçiydim bugün haşat gibi oldum gribi biraz atlattım zor günler geçiriyorum teşekkür ederim canım

gülnisacım bizde serviste bu sıkntıyı çok yaşıyoruz hastalar gazını çıkarmadan taburcu edemiyoruz ameliyattan sonra ilk kalkmadan sonra bol bol yürümelisin bu çok zor oluyor ama yürümek gaz çıkarmanın 1.yolu....sonra kayısı kompostosu da çok işe yarıyor ,sıcak suda iyi geliyor o günler gelsinde inşallah....

yok canım yok bağırsaklar dışarı çıkartılmıyor sadece ameliyat esnasında barsaklara dokunulduğu için barsaklar küsüyor anestezinin etkisiylede barsaklar duruyor en sonda onlar çalışıyor

gunaydin kizlar nasilsiniz bakiyimm
maasallah benim bebegim iki gundur annesinin karnindaacirit atiyorrr
ee zamani geldi ama demii
cok hos yaa cok kuvvetli tekmelerii
gozumle gorebiliyorumm
buarada kizalr bisey duydum ne olur biri evet yada hayir desin
kiz cocuklari daha mi gec belli olurmus karindaa

feyza ablacim senin kizmi once sivrildi erkekmii yazasana bi yaww:çok üzgünüm:

orkidem hosgeldin kis
dun hic yoktun
bebeginde baslamis simarmaya oylemi
ah bide benimki baslasa ya cok tembel ancak yatiyor herhalde

offf off gulnisamm yaa siteye zar zorr girebiliyomm
esim firsat vermiyo
eger hafta sonlari giremiyosam bilki esimin yuzundenn:mymeka:
birde bizim anten bozuldu canim yaa cok can sikici internetten
filme bakiyoz sabanaaa:teytey:

oyle cnm haklisin ama ana haberleri falan izlemek iyi oluyordu
zaten su sabah programlarindan nefret ediyomm
iyyyy
civcivimm yazdiklarini okudum ama
tam anlayamadim sanirim ortalik karisik insallah en kisa zamanda duzelir canim benimm

çok ilginç burdada 2 günde hatta 1.5 günde taburcu ediyoruz biz ?:uhm:

olur boyle seyler tatlim uzme canini. genclik iste..bosuna dememisler delikanli diye...ben bile gencligimde yaptigim delilikler aklima geldikce sasiriyorum kendime ayni zamanda korkuyorumda boyle cahillikleri oglumda yaparmi acaba diye...
Allah dogru yoldan ayirmasin...senin kardesinde kendine gelecek birgun ama bu delilikleri yasamasi lazim...cok uzerinde durmayin...uzmeyin kendinizi...

sağol elifçim kanamam durdu çok şükür progestan ilaç kullanıyorum dün akşamda nöbetçiydim bugün haşat gibi oldum gribi biraz atlattım zor günler geçiriyorum teşekkür ederim canım

hamilesin, kanaman daha yeni durdu ve ayni zamanda gripsin...pes yani bunun ustune birde nobet...biyonik kadin olmaya calisma yaa...kafamçokkarıştı neyse derdini veren Allah dermanini da verirmis yaa...disaridan cok zor gibi gorunuyor ama belli ki kuvvetin var hepsinin altindan kalkmaya...masallah
kanamanin durmasina cooook sevindim canim...

nee 15gun mu??
Aslinda bir bakima iyi mecburi dinlenme olur sana ama 15gun cok yaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…