Süper annelersiniz

kızlar 10gündür gögüs ağrıyo.bide ateşim sürekli 37 37,4 37,1 acaba normalmi yoksa hamişlik olabilirmi

kızlar 10gündür gögüs ağrıyo.bide ateşim sürekli 37 37,4 37,1 acaba normalmi yoksa hamişlik olabilirmi

canim yumurtlama gunun ne zamandi bunu biliyormusun? yada sat tarihin neydi?
yani gogus acisi hamileligin bir belirtisi ama olmayabilirde tabii. yumurtlama tarihini biliyorsan daha iyi tahmin yapabilirsin.

nasıl yani.yum günümü tam bilmiyom.ama sat 4 temmuz du.adetim bitince ilişki oldu.ve ardından 11 gündür göğüs agrım cok fazla.ateşim hep yüksekkkk.işte 37 37,4 falan

nasıl yani.yum günümü tam bilmiyom.ama sat 4 temmuz du.adetim bitince ilişki oldu.ve ardından 11 gündür göğüs agrım cok fazla.ateşim hep yüksekkkk.işte 37 37,4 falan

nacizane fikrim:
eger son adet tarihin 4 Temmuz'sa normal sartlarda bundan 14-17 gun sonra yumurtlaman gerekir. yani Temmuz 17-20 arasi yumurtlama gunlerin olmasi lazim. yumurtlama zamaninda da gogus acisi oluyor bazen. saydam ve uzayan vajinal akinti varmi? buda yumurtlamanin bir belirtisi.

ayyy geldin mi canim....beklemekten yorulmustum artik
iyiyim canim, sen nasilsin?? s

canim benim bu konuda pek fikrim yok belki samira yada hale cevaplayabilir ama benimde hamileligin ilk gunleri cok gogsum agrimisti

kardelensima,, gulnisa dogru soyluyor canim Samira bu konularda cok bilgili...yani ben sadece fikrimi soyledim ama ne hayal kirikligina ugratmak ne de umit vermek istemem.
en guvenlisi test yapmak tabii ama...

sagol canim iyi gibiyim bugunum pekte iyi degildi ogleden beri aglama krizindeyim hemde isin garibi sebebsiz
tatilya hic kimse kalmadi herkes gitmis disari ciksam canim istemiyor hep ayni seyler bugun moralim yok ya

hay Allah yaa...gerci insana oluyor boyle seyler hamilelikte...ama aglama yaa...aman iyi karsimda degilsin...hic dayanamam. teselli edeyim derken baslardim herhalde aglamaya.

canim herkes gitse de kizlarin var yaa...onlar senin en yakin arkadasin. ama insanin morali bazen boyle olduk olmadik bozuluyor iste..yapabilirsen en iyisi yat uyu...unutursun biraz...hem dinlenirsin de.

elifnaz balıkesiri çok severim .ilçelerini da öyle...tam yaşanılcak yer.eşimin halası gönende ama bu sane gitmedim.gönen balıkesire bağlı dimi yaftatlicadiarzu

bende cok seviyorum Balikesir'i...gerci sehrin ici biraz eski ama binalar falan ama insani cok tatli yaa...eminim Turkiye'nin hetryerinde oyledir de su Balikesir insaninin sicakligi bir baska..

sorma ayni sey benim oglanda da oluyor. biraz moralim bozuk olsa anna benmi yaptim diye pervane oluyor yavrum...opuyor, simariyor beni neselendirmek icin...ayy duygulandim ben gidip azicik minciklayayim su cocugu...

gulum alismamisim senin moralinin bozuk olmasina ya ben bile bi tuhaf oldum yaa, tabii senin kizlarda uzuluyorlardir. senin cok anac bir tavrin var hep burda o yuzden herhalde aglamayi falan konduramadim sana...a.s.

pes yani...yazilarindan hic oyle gostermiyorsun...bende seni tam boyle duygusal, kolay etkilenen, tam omuzunda aglanacak birisi olarak tahmin ediyordum...kendi kendime de diyordum hani ayni burctaniz yaa...ben biraz basina buyruk bir insanimdir herhalde gulnisa yukselen burcunun etkisinde karakteri cok sakin diye dusunuyordum.
seni cilgin seniiiiii...belli etmedin kendini bak burada...tongaya yatirdin beni...yerimseniben

yeminle sana ayni ben....bende kiskancimdir ama kendimin bildiklerime...manevi kiskanclik yani. senin gibi sabirliyimdir, uzun sure tahammul ederim, icime atarim ama bir patladimmi da gozum hicbir seyi gormez artik...isin sonunu dusunmem hic. yalandan nefret ederim. cokda sir saklayan biriyimdir ama kendi sirlarimi pek paylasmam. valla aramizda kalsin kocama bile soylemem herseyimi....yerimseniben

ben büyük kızımı 6 aylıkken küçük kızımı 3 buçuk aylıkken öğrenmiştim canım

:1shok::1shok:10-15 günmü nisaa
ya insanın canı sıkılır aslında
ama yinede çok iyi birşey evde bakanın yoksaaaa
normal doğumlarda kaç gün tutuyorlar canımmm

1 haftamı kalınıyor normal doğumdada
türkiyede ben sabah doğurdum akşam eve gittim canımmm

ay canımmm benim yaa
sen kafana takma hiç onlarııı,banada erkek bebek yapmasını beceremeyen ,erkek bebek yapmaya çalışan annelere sataşan cahil karı dedi kendini bilmezin biriii
ALLAHTAN okişi benim arkadaşım değilll
burda arkadaşlara soru sorduğumm içinn cahil oluyormuşumm kendisi 2 üniversite bitirmişdeeee
burda arkadaşlık gerçekten okadar güzellkiii,kopamıyorumm burdann mutlaka okumak istiyorum kim ne yapmışşş ne demişşş ,onlarla birlikte ben bile üzülüyorummm

selcancim bencede pek kimseye bahsetme derim bazan alay konusu olabiliyor
ben cevremden biliyorum en yakin konustugum arkadaslarim burasi
ve tabiki tanisdik hepimizin istegi ayni ve insallah hepimizinde olucak

bende öyle canım kimseye bahsetmedimmm,
burda sizlerle yazıştığımı hatta eşim bile bilmiyorrr
baby nurse yle biz adanada ailecek görüşüyordukkk onunla tesadüf birbirimizi burda buldukkk ve ben eşime bile demedimmm
arkadaşımın hamile olduğunu bile bilmiyorrr

kıyamam sana yaa :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…