Süper annelersiniz

kan testini yarin yaptirisan belki Agustos gelmeden de gidersin ha doktora...soyle adamlara da cabuk cikarsinlar anacim sonuclari...yani bir sure insan beklesip duruyoruz bak burda...

iyi geceler canim...

hey Allah'im yaa...oyle birinin arkadas olmasi mumkun degil zaten canim...

valla ben hakikatten cahil oldugumu anladim buraya geldikten sonra...dedim ya bir cocuk dogurdum ama yumurtlama gununden bile haberim yoktu...tesadufen iste...yani simdi kizim olsun diye ugrasiyorum ayni zamanda dua da ediyorum ama olmasa bile bir suru sey ogrendim ben buradaki ARKADASLARIMDAN.

günaydın kızlar nasılsınız ben biraz daha iyi sayılırım gerçi annemlerin evini görmedim onların dediğine göre evde sağlam bişey kalmamış bir kız uğruna neler yaptı bizim oğlan kızım var bişey demek istemiyorum sinirlerime hakim olmaya çalışıyorum ama içim gidiyor oraya gitmemek için kendimi zor tutuyorum gidip görsem o hali bilmem neler yaparım artık kızım etkilensin istemiyorum.gülnisa canım kardeşim 23 yaşında daha genç ama aklı başında olması lazım ona kızıyorum bütün aile çk üzüldü babam bile yanına gitmedi kardeşimin sırf o utanıp kaçmasın üzülmesin diye yine kıyamadı oğluna.inşallah aklı başına gelirde yazık etmez gençliğine kızım küçük olduğu için böyle sorunların içine sokamıyorum kendimi ancak el gibi oturduğum yerden dua ediyorum mecburen dayısının o sinirli halini görse bir daha asla gitmek istemez annemlere.neyse napalıım oldu artık bir kere yapıcak bişey yok tek yapılması gereken onun kendini toplayıp hayatına kaldığı yerden devam etmesi.
sana gelince canım bende sezaryenle doğum yaptım genel anestezi altında bişey hissetmedim ama uyandığımda biraz ağrılarım oldu hastanede bir gece kaldım ertesi sabah beni çıkarın dedim kızımı eve götürmekten başka bişey düşünmüyordum çünkü evimizin havasını solusun diye eve geldik ama benim için zor oldu yerimde duramam hiç hemen kalkmak istedim ama ağrılar arttı aslında hastanede kalmak en iyisi biraz da naz yaparsın annende yok canım orda eve misafir gelcek ilgilenemiceksin üzülceksin hastane en iyi ve en sağlıklı olanı sevindim senin adına doğrusu kendini boşlukta hissetmicen.allah o günleri yaşamayı asip etsin biran önce sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
siz sohbet odalarına girmiyonuzmu arkadaşlar iyi oluyo canlı canlı kadınlar kulübünden birkaç kişi var giren arada girinde bu kadar beklemeden sohbet ederiz.

Günaydınlar. samira kullanıcı adlı arkadaşa bebek cinsiyet tahmini için kullanılan takvim hakkında soru sormak istiyorum. Bana yardımcı olur musunuz??

Günaydınlar. samira kullanıcı adlı arkadaşa bebek cinsiyet tahmini için kullanılan takvim hakkında soru sormak istiyorum. Bana yardımcı olur musunuz??
canım samira artık takvimle ilgili hiçbir yorum yapmıyor takvim isteyeceksen kendini yorma canım.ama kafana takılan bişey varsa bizlerede sorabilirsin hepimiz sipariş verdik sonuçlarını bekliyoruz buradaki arkadaşların.

Merhaba yine ben. Eğer herhangibir arkadaşın bu cinsiyet tahmini takvimi ile ilgili bilgisi varsa bana yardımcı olabilir mi? Benim şeker bir oğlum var bir de kızım olsun istiyorum.

gulcecim hosgeldin canim
kiz bebek isteyenlerr yaa size sasiyorumm
o erkek kadar zor degil
bence takvime bile gerek yokk
inan bu sayfalari okuyunca bana hak vereceksinn yerimseniben

civcivimm
ne diyecegimi bilemiyorum canim
bosver sen karisma kotu olma ne kadar yakin olsa bilee
allah sabir versin canim ne diyimm

hadi gecmis olsun eda'cim.
bende misafir icin hazirlanmayi ve agirlamayi cok severim ama gittikten sonra ki temizligi sevmem hic. birde ev sessiz kaliyor ya misafir gidince o cok etkiliyor beni.

Elifcim bende şuan ev temizliyorum canımmm
bizim şimdiki ev burda 40 metre kare,bizim işler karmakarışık oldu yaniii o yüzden çok yoruldummm
eşimin arkadaşı eşi ve 2 çocuğu ayriyettende kızkardeşi ve onun çocuğu rusyadan polonyaya gezmaye geldilerrr
daha önceki evim büyüktüü zorluk çekmezdimm hepimiz sığardıkkkk ama buraya taşınalı 2 ay oldu ,ben türkiyede kalacağım için eşime küçük ev tuttukkk
gelenlere gelme diyemedikkk ev küçük dedikk ama ,aslında hotelde kalmaları gerekirdi küçük ev olduğu içinnn ama neyseee
tesadüfff eşiminn diğer iş arkadaşı eşini türkiyeden getirmeye gitti dedi siz bizim evde kalınnn misafirleriniz sizdeee
anlıyacağınnn canım burda 2 gece kaldılarrr ama ben kendi evimde misafir oldummm hergün yarım saatlik yol gittim geldim çocuklarlaaaa ben başkasının evinde kaldımmm
şimdide hem benim evi temizlicem sonrada arkadaşın evini temizlicemm
çok işim var şuan bide bu yorgunluğun üzerine hafta sonu bavul hazırlıyacağımmm haftaya pazar türkiyedeyimm
ama neyse memnun gittilerr burdannn
türkiyede olsa misafir ağarlamak çok kolay

az once doktrdan geldim benimki yine gostermıyor 2 kişi birden baktılar ve yuzde 60kız dediler:uhm:
2hafta sonra 3lu teste gidecegim tekrar bakılacak o zaman kesinleşir insallah
hadi hayırlısı bakalım

anaaaaa kizmi dedilerr
yinede fazla kaptirma canim
cunki
bi arkadasa oyle dediler
hatta uclu testinde %85 kiz demis bebek bi donmus poposunu %99 erkek demiss
sasilacak seyy
amma inatciymis senin bebek haa:mymeka:

ama bak kiz olabilir canimm
cunku ultrasonda bile hareketsizse
sen en iyisi pembe yap banada herkes kiz diyor
bakalim ne cikacakk

canim bosver para verme bide sagligi yerinde olsunda onemli olan oo
bak beimde cogu gitti azi kaldii
ama heyecanda bir okdar artti
hayirlisi rabbimm

gez arkadaşım gezzz ,bebek doğunca ne kadarda olsa zorlanacaksınnn
öyle bir okudum kii acaba cinsiyetimi öğrendin diye düşündümm:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…