Süper annelersiniz

gulnisa digerlerinde sezeryandi senin canim????????
sezeryan olunca verdikleri dogum tarihten 3 hafta önce aliyorlar bebegi benim öyle oldu.burda öyle yani

kizlar bisey sorcam 5. aya kadar bulantilar gecmezsse bu
bebek kizmidirrr ((
canim ben her iki hamileleginde de ne bulanti ne kusma olmadi.bunlarla falan ölcülcek birsey degil ama derlerki 5 ci ayda saclaniri cikar ondan bunalti olur bilmem ne kadar dogru bu kine bizimkilerin uydurmasi belkim:))))
benim annem abimde hep yesil cikarmis bizde renk farkli artik yani herkesin hamileligi farkli geciyor onda olan sende olcak degil hani canim:)))

benim küçük kızımdaaa aralığın 22 sinde doğdu
bizde 1 ocak yazdırdıkkk nüfus cüzdanınaa erken okula gitmesin diyeee

gülnisa canım valla giremiyorum pek iki gündür temizlik yapıyorum ev büyük biraz aynı gün bitiremiyorum malum kızdan camlarıda açamıyorum.ancak bitiyor.şimdi bi duş alcam bi bakayım dedim.sen nasılsın canım hamilelik nasıl gidiyor.bulantıların kız yada oğlan bebekle ilgisi yok her hamillikte olabilirde olmayabilirde.kalp atışları başladığında bulantılarda başlar.allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin.burada sizi gördükçe hamileliğimde yaşadıklarım geliyorda aklıma cesaretim tamamen kırılıyor.kendime bakamıyordum bulantılardan mutfağa giremiyordum.şimdi minicik kızıma nasıl bakarım hamile kalırsam diye düşünüyorum.
iyi haftasonları diliyorum hepinize.

yok feyzacim ilk sezeryan olucak
digerleri normal dogumdu
dedigin gibiyse ben aralikta yopicam o zaman daha iyi
canim niye normal dogum istemiyorsun???
en iyisi normal dogum yapabiliyorsan normal olsun canim bir sorun yoksa.valla sezeryan insaninskat birakiyor benim karnimin o kesilen yeri hala uyusuk his kaybi oluyor agrisini cekiyorum hala.tabi herkeste farkli olur ama benim yüzde bir umut bile yoktu normal dogumda catim darmis.en son vakte kadar normal dogurcan diye ugrastim ama olmadi

gecmis olsun gärmedim ben bu yaziyi tabiki canim birde o sekilde amaelyat olsdunsa sezeryan en iyisi olcaktir senin icin.insallah hayirlisiyla o gün gelsin de.

canim tam bayilma yöntemini secme belden asagi olsun hic birsey hissetmiyorsun agri sizi olmuyor korkma.yarim bayilmani nicin öneriyorum biliyormusun .bebek dogunca yüzünü yüzüne deyiriyorlarya o sicaklik o duygu bambaska ilk bebegimde o duyguyu yasamadim uzaktan gösterdiler.ama kizimda yüzünü yüzüme degirdiler o duygu yu o sicakligi 4 yil gecti unutamadim.sana tavisiyem bu canim.

canım arkadaşım sezeryandan hiç korkmaaaa!!!!!!o kadar rahat oluyorkiiii ben 10 defa olsam hiç korkmam rahat ol tatlım epidural yada spinal güzel oluyor bebeğini görüyorsun ama herkezde aynı olmuyor benim sana tavsiyem yılların tecrübesi genel anestezi!geçen hatta bayan kadın doğumcumuz var onunla konuştuk oda spinal olmuş pişman oldumdiyor daha kızını görmeden komplikasyon gelişmiş genele döndürmüşler çok böyle olan var bende genel oldum sadece kendi görüşüm.....

bu arada düşük tehtidinin yanına birde grip eklendi her yanım dökülüyor ben böyleyim kızlar ya hamilelikte başıma gelmeyen hastalık kalmıyor vücut direncim çok düşüyor herhalde!çok halsizim çoook....

orkidecim, sabah beri temizlik falan derken aradim buldum sonunda benim ultrason resimlerini.
fotograflarini cektim ama cok parlak cikti
hicbirsey gorunmuyor
ama yine de gormek istersen buraya koyayim daaaaaa
nasil?????
sen kendi resmini falan koydun galiba daha once
bana bir anlativer canim yaa nasil koycaz simdi o resimleri buraya
ama koyunca gulmek yok haa...
cunku hakikatten birseye benzemediler, cok parlak cikti fotograf makinasiyla.

ne oluyor canim boyle sana yaa...gecmis olsun. bu arada kanama nasil??tamamen durdu mu?

az kaldi az....insallah kisa zaman sonra kucaginda olcak kizin yaaa ne guzel...son haftalar zor gecer ama olsun sen keyfini cikar yine de...allah hayirli dogum versin birtanem...cok dikkat et kendine...

günaydın kızlar bi bakayım dedim forumda ne var ne yok gülnisa canım öyle diyorsunda tam ikinci çocuk fikrine alıştırıyorum kendimi sonra bi endişe başlıyor nasıl doğum yaparım nasıl bakarım uykusuz kalırım kızımla nasıl ilgilenirim diye hadiii vazgeçiyorum.allah hayırlı zamanda versin inşallah ne deyim artık.18 yaşında evlendim 22 yaşında anne oldum kızım 5 yaşına geldi ama hep içimde bişeyleri yaşayamamaktan dolayı bir burukluk var ne kadar mutlu olsamda evlendiğimde çocukluktan yeni çıkmıştım eşimle geziyorduk otellere gidiyorduk tatiller yapıyorduk ama cahildim o zaman şimdi en güzel yaşlarımdayım kızımda büyüdü rahata erdim biraz tekrar sil baştan düşünemiyorum ya.ama şu da var çocukta çook istiyorum kızım yanlız kalmasın istiyorum.gereksiz evhamlarımda çok bu da beni rahatsız ediyor kızıma süt içirirken tarihine baktığım halde on kere tadına bakıyorum sütün uyurken 10 kere kalkıp öpüyorum ateşi varmı diye ortada bişey yokken hasta olucak diye bi yere götüremiyorum denize girerken çocuğa rahat vermiyorum kendimde rahatsız oluyorum ama elimde değil kızımı yıkarken kulağına su kaçmasın diye kendimi parçalıyorum bu yüzden biraz daha mı olgunlaşmayı beklemem gerekiyor diye düşünmüyor değilim.yaş geçtikçe insan daha bi soğukkanlı oluyor sanki.anaokuluna bile göndermicem mesela daha önce gönderdim bütün gün okulda beklemekten kendim hasta oldum.okulda verilen sütü bile içirtmiyordum kendim küçük süt alıp çantasına koyuyordum elimde değil işte rahat olamıyorum bir türlü çok yoruldum açıkçası eskiden uykusuz kalıyorum diye isyan ederdim şimdi uyuma fırsatım var ama uyumak yerine gece yarısı oturup sessizlikte beynimi dinlendirmek istiyorum kalabalıktan kaçıyorum.işte bu yüzden beklemedeyim daha.cesaretsizliğim bu yüzden.neyse çok uzattım özür dilerim.sanada hayran kalıyorum doğrusu iki kızın var ve üçüncüye hamilesin ne güzel keşke bende senin gibi olabilsem.allah hayırlısıyla doğumunu yapıp kucağına almayı nasip etsin canım.

soru soran selcansın arkadaşım sendin galiba dietle ilgili.idrar tahlili yaptırıp ph değerine bakma canım öyle olmuyor o.diet için 15 gün kısa bir zaman ama vajinal duş etkili olur senin için.biliyorsun herhalde karbonatlı suyla oluyor.daha fazla erteleme doğum yapacağın zamanıda düşün haziran temmuzlara gelirse zor olur sıcaklarda.yumurtlama zamanını takip et eşine ilişkiden yarım saat önce kahve içir birde sıcak değilde soğukla ılık arası gibi bi duş aldır.sende vajinal duş yap.inşallah gönlüne göre olur canım.

kızlar gebeliğimin başında aşırı tüylenmiştim.şimdide tüylerim kökleri sararmaya başlamış.ço ilginç.yarısı siyah alt kısımlar sarı.bu arada ayaklarım göbeğim kollarımdan bahsediyorum...yanlış anlaşılmasın:)))))))))))dökülürler diye ağda falan yapmadım uzadılar ve sararmışlar acaba bebeğim sarışınmı olacak.:uhm:

ameliyattan sonra saruyorlar gaz cikarman onlar icin öönemli hic utanma kiz valla aksi gibi ökrüsük tuttu beni öksüremiyorsunda karnin cok aciyor.valla herkes kurtulsun kucagina alsin insallah bebesilerini.

slmm kızlar nasılsınızz pazar pazar kimse yoktur diyodum ama maşallahınız var çok canım sıkılıyoooo kafamçokkarıştı

canım eşim işte kimsecikler yok herkes tatilde offff offfffff havada çok sıcak ben sıkılmayımda kimler sıkılsınkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…