Süper annelersiniz

nur erencim yazdığın diyetler için sağol bende uygulicam da turnusol kağıdı falan yok eczanede sende idrar testi yaptırdığını soylemissin. bende yaptirayım idrar testi ama ne dicem hastaneye gidip ph dengemi ogrenmek istiyorum mu dicem o derse neyapacaksın diye hadi burda bazen bilmeden cahil konusmalarımızla rezil oluyozda hani orda olmayalim :)) sen ne deyip yaptırıyorsun?

misswoman nerelerdesin sen kiz naber canim??seninde gecmis bayramin kutlu olsun hani dua??bulamadin mi??

tam idrar tahlili(TİT) yaptırıyorum orada ph var özelde de yaptırabilirsin belki orada ph deyince sadece ona bakarlar ben turnisolu bulamadım

kimse yok mu ????canim sIkIldI hep gec giriyorsunuz kizlar???yada ben giremiyorum
EZGİNCİM merhaba nasılsın bayadır ben de giremiyorum canım, bende denemeler devam ediyo işallah bi gün tutar da sevinçli haberi veririm allahın izniyle:))

ezgincim sağolasın bayram falan derken bir yoğunluğa girdim ki sorma bide kitap annemde gidip unutmayıp alırsam hemen yazacağım :)

nur erencim sağol TİT ok. devlet hastanesine gidip idrar tahlili yaptırmak istiyorum desem yaparlarmı peki? yoksa tahlil yapabilmeleri için illaki bi doktorun yönlendirmesi şartmı?

baltex evet iyi soru canim mesela 26.12-29.12 diyelim ama 00.00 dansonra 25.12 den tarih degisiyor ve 26.12. oluyor ozaman da gecerlimi???anlatabildim mi???

merhaba ezgin...Ben galiba bu gun yumurtladim (akintidan oyle tahmin ediyorum). Bu sabah iliskiye girdik ama ben kiz icin ugrasiyorum ya herhalde gec kaldim. Benim iyice kafam karisti artik bu konularda. Kiz spermler yavas yuzuyor deniyor ya. Bu gun kiz gunumdu ama yumurtlama ile ayni gune denk geldigi icin herhalde kiz spermler yumurtayi dollemeden benim yumurtalar olecek. Ya bu is bu kadar karmasik mi yoksa benmi fazla analiz etmeye basladim bunu?

nur erencim sağol TİT ok. devlet hastanesine gidip idrar tahlili yaptırmak istiyorum desem yaparlarmı peki? yoksa tahlil yapabilmeleri için illaki bi doktorun yönlendirmesi şartmı?
idrar tahlili doktor yazmadan yapmazlar canım herhangi birisine git idrar yollarımda yanma var de yazması için selamlar

bence kafan karışmasın choise nin olayı yumurta çekimiyle ilgisi var kız günlerinde sadece x yüklü spermleri çeker yumurta hadi hayırlısı inşallah tutar ve dilediğin olur canım

merhaba canım bu konuları fazla bilmem ama 1 gün farkla avantajlı görünüyosun doğum tarıhi önemliyse doğum yeri de önemli olması gerek :))

nureren'cim ne zamandir yoktun? bayram telasi herhalde oylemi? Ben elimden geleni yaptim ama icimde bu ayda olmadi gibi bir his var, hayirlisi bakalim. Sen neler yapiyorsu? Gunlerin ne zaman bu ay?

bence kafan karışmasın choise nin olayı yumurta çekimiyle ilgisi var kız günlerinde sadece x yüklü spermleri çeker yumurta hadi hayırlısı inşallah tutar ve dilediğin olur canım

biliyorum canim yumurta cekimi oldugunu ama benim derdim yumurta olmeden spermlerin dollenmeyi saglayip saglayamayacagi idi. Gec kaldim herhalde iliskiye girmekte. Yumurtlamanin oldugu gun iliskiye girdik kiz gununu bekledigim icin. Bilmiyorum ne olacak...:çok üzgünüm:

kusura bakmayin ben biraz umutsuzum bu aralar. kimsenin sevkini kirmak da istemiyorum. bu ay da birsey yok gibi hissediyorum, moralim bozuk. ben biraz yazmasam daha iyi galiba. okumaya devam edecegim, ama 2-3 gun yazmiyayim. sizleri bunaltmak istemiyorum.

suzeynepcigim naber kiz neler yapdin??valla ben fazla giremiyorum isler bitmiyor canim

Bende son zamanlarda çok yoğunum canım. hiç birşeyi yetiştiremiyorum.aklım burayada takılıyor fakat zaman bulamıyorum.bende ocakta bir deneyeyim diyorum bakalım..diyetede uymaya çalışıyorum. hayırlısı olsun inşallah. iki küçük çocuk annesi olmak zaten zamanın çoğunu alıyor.seni çok iyi anlıyorum yani... sevgilerrr

Hepinize sevgiler selamlar kızlar.bizim water(serap) nerelerde. haber varmı.doğum yapmıştır herhalde.Allah bağışlasın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…