Süper annelersiniz

yas kac ki baltex aman yasin önemi yok canim tabiki fazla yasda tehllikeli ama benimde tanidiklarim var 38 yaslardada dogum yapacaklar önemi yok.ABD de nasil satiliyor babychoise bildiyin varmi canim??Allah hepimize gönlüne göre versin.Alinti nasil yapiliyor beceremiyorum ben öptüm

suzeynep kiz alintiyi beceremiyorum yazarmisin bana nasil oluyor alinti yapa giriyorum olmuyor normal cikiyor

alintiyi beceremiyorum yazarmisin bana nasil oluyor alinti yapa giriyorum olmuyor normal cikiyor
ezgincim gelişmiş cevapa bas sonra pembe bi A harfi var onun yanında ki sayfa gibi olan işarete tıkla (seçili metindeki quote takglarini ekle ye bas) o iki quote nin arasına alıntı yapmak istedigin yazıyı yapıştır quote den sonrada kendi mesajını yaz. inş. iyi anlatabilmişimdir:emir_bebek:

alo deniyorum misswoman tesekkürler canim nasilsin???umarim becerebilirim kisa diyir yaziniz hep neler yazayim ki bugün yillbasi Allah herkeze huzur saglik mutluluk dolu yillar versin ve herkese gönlüne göre versin bir bebis nasip edsin:emir_bebek:

ezgincim gelişmiş cevapa bas sonra pembe bi A harfi var onun yanında ki sayfa gibi olan işarete tıkla (seçili metindeki quote takglarini ekle ye bas) o iki quote nin arasına alıntı yapmak istedigin yazıyı yapıştır quote den sonrada kendi mesajını yaz. inş. iyi anlatabilmişimdir:emir_bebek:
misswoman cok cok tsk.canim becerdim öpüyorum hepinizi

Siteye Yeni üye Oldum çok Harika Bir Site Benim 4 Yaşinda Bir Oğlum Var Ikinci Bebeğime 17 Haftalik Hamileyim Henüz Cinsiyeti Belli Değil Rabbin Inşşallah Sağlikli Hayirli Evlat Nasip Eder Yanliz Bir Korkum Var Oğlum 35 Haftalik Dünyaya Geldi Biraz Acelesi Vardi Bununda Erken Doğum Olmasindan Korkuyorum Birde Ilk Doğumda Bişey Anlamadim Ama şimdi Beni Birde Sezeryan Korkusu Sardi

Siteye Yeni üye Oldum çok Harika Bir Site Benim 4 Yaşinda Bir Oğlum Var Ikinci Bebeğime 17 Haftalik Hamileyim Henüz Cinsiyeti Belli Değil Rabbin Inşşallah Sağlikli Hayirli Evlat Nasip Eder Yanliz Bir Korkum Var Oğlum 35 Haftalik Dünyaya Geldi Biraz Acelesi Vardi Bununda Erken Doğum Olmasindan Korkuyorum Birde Ilk Doğumda Bişey Anlamadim Ama şimdi Beni Birde Sezeryan Korkusu Sardi
hosgeldin inAllah sonu hayirli olur canim fazla düsün me bence herseyen olacagi var insAllah hersey iyi gecer haber edersin:dance:

Merhaba arkadaşlar ... ben baby choice ile ilgili araştırma yaparken yazılarınız dikkatimi çekti gerçekten süpersiniz.bir tane oğlum var iki buçuk yaşında,bir kardeş düşünüyoruz ben kız istiyorum ama çokkkkk tabii allah hayırlısını versin ama bunun için ne gerekirse yapmaya çalışacağım.tabii bende baby choice takvimi almayı düşünüyorum ancAK ETRAFIMDA HİÇ DENEYEN OLMADIĞI İÇİN SORU İŞARETLERİDE VARDI KAFAMDA bu yöntem banada mantıklı geliyordu şimdi sizleri de okuyunca biraz daha açıkçası inanmaya başladım.Aranızda olmaktan mutluyum her ne kadar çocuğumdan dolayı zaman ayıramasamda dikkatle takip etmeye çalışıyorum çalışacağımda.Hepiniz süpersiniz gerçekten ben sizleri burada tanıdığıma çok sevindim.İnşallah allah hepimizin gönlüne göre verir..Sevgiler...

İlk defa deneyeceğim canım, ikinci bebişimi istiyorum sağlıklı olması önemli tabi ama bir şansımı deneyeyim dedim, ne olursa yine de çok mutlu olacağım, Tabi Allah kısmet ederse...

Selam Kızlar,

Benimde 8 yasinda bir kızım var.2 ay once 5 aylık dusuk yaptım.Tekrar 2 ay sonra deneyecegim.Bir oğlum olmasını cooook istiyorum.Yumurtlama takibi ile tam yumurtlama gunu ilişkiye girince oğlan olur diyorlar bide rejim varmıs potasyum ve sodyum agırlıklı beslenmek gerekirmis bu yolla hamile kalan varmı

Canım takvimine göre 28 haftalık hamile görünüyorsun, düşük yaptığın bebişin miydi, geçmiş olsun benim de iki düşüğüm var, doktor erkek bebeklerin düşüyor olabilir dedi, doktor sana böyle birşey dedi mi?

Canım takvimine göre 28 haftalık hamile görünüyorsun, düşük yaptığın bebişin miydi, geçmiş olsun benim de iki düşüğüm var, doktor erkek bebeklerin düşüyor olabilir dedi, doktor sana böyle birşey dedi mi?

evet canım 28 haftalık hamile olucaktım simdi takvimi silmeyi bilmiyorum.Benim dusen bebegimde kızdı.Bir idrar tahlili yaptırıcam ck asidik rahimde erkek bebek spermi yasamaz ve hep kız olurmus.Benim 2 hamileliğimde kaza ile oldu planlı hamile kalıcam bu sefer senin hic bilgin varmı erkek bebek icin neler yapabilirim diye

canım kalsiyum fazla almıyorum, sebze ağırlıklı besleniyorum o kadar, regl bittikten bir hafta sonra korunmayı bırakıyorum, bu da 14. günden sonraya denk geliyor, önce yumurtlamışsam o ay boş geçti tabi, fakat bu ay eşim seyahata gideceğinden hiçbir şey denemeden korunmasız geçirdik, hamile kalmışsam kız olam ihtimali daha fazla, çevrende bu yolla sonuca ulaşan yok demişsin, haklılık payın var, yumurtlama tarihlerini denk getirmek zor, birçok ay bşa geçiyor yani, mesela şubat ayında beş gün denk geliyor, o aralıkta yumurtlama şansım bayağı az, bir de kafaya takınca vücut daha çok altüst oluyor, ben gebelik düşündüğümden beri düzenli olan adetlerim bir kaç gün öne ve arkaya kaymaya başladı, dediğim gibi dua dan başka yapılacak birşey yok, yumurtlama gününü tahmin etmek çok önemli, ovulasyon testleri var kullanabilirsin, o zaman Y spermlerini üstünlük sağlama şansın olabilir :)

canım kalsiyum fazla almıyorum, sebze ağırlıklı besleniyorum o kadar, regl bittikten bir hafta sonra korunmayı bırakıyorum, bu da 14. günden sonraya denk geliyor, önce yumurtlamışsam o ay boş geçti tabi, fakat bu ay eşim seyahata gideceğinden hiçbir şey denemeden korunmasız geçirdik, hamile kalmışsam kız olam ihtimali daha fazla, çevrende bu yolla sonuca ulaşan yok demişsin, haklılık payın var, yumurtlama tarihlerini denk getirmek zor, birçok ay bşa geçiyor yani, mesela şubat ayında beş gün denk geliyor, o aralıkta yumurtlama şansım bayağı az, bir de kafaya takınca vücut daha çok altüst oluyor, ben gebelik düşündüğümden beri düzenli olan adetlerim bir kaç gün öne ve arkaya kaymaya başladı, dediğim gibi dua dan başka yapılacak birşey yok, yumurtlama gününü tahmin etmek çok önemli, ovulasyon testleri var kullanabilirsin, o zaman Y spermlerini üstünlük sağlama şansın olabilir :)

aregon bir de scs.gen.tr sitesine hiç girdin mi ben baktımda sanırım baby choice ile aynı yöntem gibi.Ancak bu sitede %100 deniyor.:))))Vallahi bende araştırıyorum ama araştırdıkçada kafam karıştı doğrusu.Birde bu yöntemlerin son yıllarda çoğu kişi tarafından denendiği yapıldığı söyleniyor ya allah aşkına yapan birileri varsa olumlu olumsuz yazsın fikir sahibi olalım arkadaşlar.Bakıyorum sitemizde bir deneyen çıkıpta ben denedim olumlu veya olumsuz diyen yok bu durumda acaba tek benmiyim veya birkaç arkadaş biz mi araştırıyoruz sadece bunları diye düşünmeye başladım artık.Birde işin en kötü yanı eşimde hiç inanmıyor böyle şeylere ne yapacağız bilmem artık....))))

X