Süper annelersiniz

alkali beslenmek sağlık uzun ömür
bebek için ise hareketli spermlerin asidik bünyede
yaşaması tutunması daha zor diye bir düşünce var
kısacası erkek bebek isteyen anneler alkalik besinlerle
ağırlık veryorlar

alkali beslenmek sağlık uzun ömür
bebek için ise hareketli spermlerin asidik bünyede
yaşaması tutunması daha zor diye bir düşünce var
kısacası erkek bebek isteyen anneler alkalik besinlerle
ağırlık veryorlar

Bu kadar sebzeyi birarada yemenin bir yoluda heralde minetrone sağlık çorbasından
bahsetmek gerekir

1 su bardağı su
4 diş sarmısak
2 küçük boy havuç
3 büyük boy patates
2 sap kereviz
2 su bardağı kuru fasulye
yarım çay bardağı çeşnili peynir
tuz, karabiber, zeytinyağı
1 soğan
2 su bardağı makarna

Yapılışı :

sarımsak, havuç ve patatesleri küp şeklinde kesip
soğanı ve kerevizi ince ince doğrayıp
yeteri kadar zeytinyağını koyup
sebzeleri ekleyelim tuz ve karabiberi ekleyip
10 dakika hafif ısıda pişrip
su ve haşlanmış kurufasulye ekleyip
kaynatırız kısık ateşte 1 saat pişirip servisten
5 dakika önce tekrar kaynatıp makarna ilave ederiz
çeşnili peyniri üzerine serperekte serviz yaparız
bu çorba neredeyse her sayfada farklı anlatılıyor :)

Kizlar, ben size yine bir sey soracagim. Hani ben simdi takvim aldim ya Aralik 27-31 kiz bebek gosteriyor. Eger gec yumurtlama olur ve yumurtlama gunum Aralik 28 falan olursa, bu durumda erkek spermler hizli yuzdugu icin dollenme erkek olmuyor mu? Yani sizce hangi yontem daha dogru burada? Shettles'in erkek spermlerin hizli yuzdugu mu yoksa Babychoice'un o tarihlerde yumurtanin sadece kiz spermlerini kabul edecegi mi?

İNSAN VÜCUDUNUN BELİRLİ TARİHLERDE POZİTİF BELİRLİ TARİHLERDE NEGATİF YÜKLÜ OLMASI VE DOLAYISIYLA ZIT YÜKTEKİ SPERMİ KENDİNE ÇEKERKEN DİĞERİNİ İTMESİ.YANİ - yüklü gününüzde + yüklü y spermini çekersiniz ve o tarihte oğlunuz olur.+ yüklü gününüzde - yüklü x spermini çekersiniz ve kızınız olur.(bu firmanın açıklaması benim değil)

yukarda yazdığım bilgi nurayın yazısından yaptığım alıntı o yazıyı bir daha okursan bence daha iyi anlarsın canım yine de cevaplamaya çalışırım sorularını

Evet, bende oyle biliyorum. Ama erkek spermlerin daha hizli olup yumurtaya daha cabuk ulastigi da dogru degil mi? Herhalde bu durumda yumurtaya daha cabul ulassalar bile yumurta + yuklu oldugu icin onlari kabul etmeyecek.

NurEren'cim benim simdi cikmam lazim, malum is yerindeyim ve tedirgin oluyorum. Aksam eve gidince baglanir okurum.

evet canım aynen oyle yoksa yontemın bı anlamı olmazdı

Tesekkurler Nuray'cim. Yumurtlama takibi yapip ona gore deneyecegim gunlerimi. Insallah olur, ne kadar zor ismis bu hesaplamalar. Ben birinci de hic anlamamistim valla. Hadi cocugumuz olsun dedik ve korunmayi biraktik, ayni ay hamile kaldim.

Ya kizlar, burasi aliskanlik oluyor inandim buna. Isteyim baglanmayayim diyorum ama duramiyorum. Samimisiniz ve cok sey ogreniyorum sizden de o yuzden.

Nuray'cim eger hesaplamalarina faydasi olacaksa Babychoice'un bana Aralik icin verdigi kiz takvimi Aralik1-8 ve Aralik 27-31'di. Belki kendi hesaplamalarinla kiyaslamak istersin diye yaziyorum, yanlis anlama.

Sahsude'cim basiniz sagolsun. Daha once karsilasmamistik seninle burada ama ben de buranin yeni mudavimlerindenim.
Insallah hamileligin tutmustur canim. Umarim hayirlisi olur senin icin.

sahsudecim basınız saolsun cok uzucu bir durum Allah sabır versin ailene.üstüste sıkıntı yasamıssınız((
ay canım insallah yumurtlamana denk gelmiştir hamile kalmıssındır cok sevincem inan:dance::dance:

nuraaaaay hala bakiyomusun babaychoiceye eger bakmiyorsan ben takvim alcam okadar yalvardim kis sana neyse canim yinede sagoool

sahsudecim seni çok merak etmiştim başın sağ olsun canım allah rahmet etsin ölenlere kalanlara da sabırlar versin inşallah ilk önce senin güzel haberini alırız canım bizde ısı ölçüp yum günümüzü bekliyoruz tarihlerim 20 ile 23 aralık inşallah yum olur ve tutar canım iki defa denedim olmadı inşallah bu sefer olur sevgiler:))

canim bisey diycemm ama siteler de alkali yiyeceklerde tam tersini diyorlar yani senin asidik yiyeceklere yazdiklarini bir bilgisi olan varmi

Sahsude başın sağolsun canım.seni merak ettik.gerçekten üzücü olaylar yaşamışsın......bu arada inşallah tutturursun denemeye devam....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…