Süper annelersiniz

birde ilişkiden sonra ayağınızı hafif yukarı kaldırıp 1saat kalkmayın.hamilelik ihtimalini arttırıyor galiba.

gerçektenmi bende baktım ama forumda göremedim sen nerden aldın bu bilgileri umarım öyle bişey olmaz onu da anlamak lazım çok iyi niyetli bizlere verdi takvimi ama sanırım zor iş ve herkese yetişemiyo bende üzülürüm doğrusu iptal ederse.umarım yazdıklarımızı okur ve bize katılmaya devam eder.

Evet ya inşallah Nuray bunalıpta bizi bırakıp gitmez.Onunla her konuda paylaşım güzel.hamileliği ne yaptı onuda merak ediyorum.Nurayyy seni en kısa zamanda bekliyoruz

canım sıkılıyodu ve kimse yoktu ay sonu kızlarını inceledim ordan öğrendin canım oradaki kızlar gördüğüm kadarıyla hepsi çok akıllı çok dobra çok süper kızlar ama oraya muhabbete ben hiç girmedim beni tanıyıp tanımadıklarını bilemediğim için

bence bu bebek muhabetini önemli bişey olmadıkça açmamak lazım diye düşünüyorum selamlar

Sahsudecim site yoğunmudur bendemi sorun var yazamaz oldum
nasılsın akşamın nasıl geçiyor:)

evet site çok yoğun sanırım sayfalara geçiş bile zor oluyor.gebelik bölümündeki konularda geziniyorum sen nasılsın canım?

Kızlar benim 4. günüm kanamam bitti gibi.tekrar doktora gitmedim.aceba içerideherhangi bir şey kalırmı kan pıhtısı gibi.doktorların biri kendisi bitecek adet gibi dedi diğeri tekrar hcg ölçtür bakalım dedi. gitmeyede korkuyorum.çünkü ilkgün gerekirse temizleriz demişti.hangisini dinleyeyim.görüşlerinizi bekliyorum.,
Nuraycım fikirlerin benim için önemli canımm.arasıra burayada uğra.
seni özlüyoruz

+suzeynepcim bence bişey kalmamıştır çünki daha çok yeniydi gebeliğin ama içinde şüphe varsa tekrar bir doktora görün.umarım herşey yolundadır.

suzeynepcim sonradan gördüm yazdıklarını evet bir an önce olsun istiyorum doğrusu hayırlısı bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…