Süper annelersiniz

suzeynep ! insallah rabbim sana ve esine aslan gibi bir erkek evlat nasip eder saglikli sihhatli. senin iicn dua ediyorum inan. ALlah gonlune gore versin !

merhaba kizlar water..... canim nasilsin hamilelik nasil gidiyor az kalmisdi demisdin ne kadar var canim Allah saglikli bir evlat versin umarim 2 bir erkek olurda tamamlarsin canim herkeze Allah gönlüne göre versin nuray nerlerde ya özledim valla

sagol egincim. ahmileik cok iyi cok rahatim cok sukur. ya benim bi daha yapip yapmiycam daha belli diil ama insallah bi daha yaparsam o da erkek olsun babasina benzeyen. bu aralar suzeynep icin dua ediyorum insallah bu sefer farkli olur . benim az kaldi maksimum 6 haftam var iste bugun 34. haftami bitirdim . bakalim ne zman gelecek bidigim

ay ne güzel canim hemen haber etdesin bizlere oldu Allah kolaylik versin dogumda canim hemen ciksin bebek.banada dua ed canim bende Allah verirse InsAllah bir erkek istiyorum 2 kizin üstüne ama sirf Allah biliyor dua edelim herkeze Allah olmayanlarada versin.kendine iyi bak senin cinsiyeti ne zaman belli oldu benim 2 kizimdada 5 aylikene yani baya gec belli oldu.kizkardesimde 5 aylik hamile onunda daha belli degil kordonbayi sakliyor olsun cok tatli oluyorlar bebekler Allah uzun ömür versin öptüm d3 senin bebeyin resmimi

Kızlarrr canlarım formdan bir dua kopyaladım daha önce görmüşsünüzdür.benim için okur musunuz dileğimi biliyorsunuz. Allah hepinizin muradını versin içinde benimkinide inşallah.Yazan arkadaşada okudum.ayrıca Nurerene,Nuraya,ezgine,şahsudeye,wathere okudum.dileklerinizi biliyorum.sizde yediye tamamlayın.onun için hepimiz birbirimize okuyalım

Bismillahirrahmanirrahim
Sırrı süphan piri Süleyman Nuru Can Muhammed,erde geçte dağda taşta müşgül işte yetiş ya Allah ya Muhammed,salladım selaya yolladım Mevla'ya sen muradımı kabul eyle gelecek cumaya
La ilahe illallah Muhammeden Resulullah selalar sesiyle arş gölgesiyle sen muradımı kabul eyle melekler duasıyla Karyağdı Sultan yüzü suyu hürmetine.
Amin.
Buduayı benim için en az 7kişinin okuması gerekiyor.Herkesten Allah razı olsun.

Water canım allah kolay doğum sağlıklı evlat nasip etsin.benimde dualarım sizinle inanın.doğuma giderken haberimiz olursa dular okuruz sana. Şartların uygunsa üçüncüyü yap derim.bu bebeğinin cinsiyeti belli mi.Allah gönlüne göre versin.

suzeynepcigim yani 7 kere arka arkayami okuyacayim canim ondan sonra bittiyormu yada 7 gün mü????canim insAllah erkekdir canim öptüm

Bismillahirrahmanirrahim
Sırrı süphan piri Süleyman Nuru Can Muhammed,erde geçte dağda taşta müşgül işte yetiş ya Allah ya Muhammed,salladım selaya yolladım Mevla'ya sen muradımı kabul eyle gelecek cumaya
La ilahe illallah Muhammeden Resulullah selalar sesiyle arş gölgesiyle sen muradımı kabul eyle melekler duasıyla Karyağdı Sultan yüzü suyu hürmetine.
Amin.

Bismillahirrahmanirrahim
Amin

suzeyneçiğim merhaba tam da dediğin gibi oldu bu gün geldi bundan sonrasını sonralarda yazarım senin için dua ettim canım allah kabul etsin işallah haberlerini bekliyorum

suzeynepcigim yani 7 kere arka arkayami okuyacayim canim ondan sonra bittiyormu yada 7 gün mü????canim insAllah erkekdir canim öptüm

Ezgin benim için sadece birkez okuyacaksın tamam.istersen diğer arkadaşlarada birerkez okuyacaksın.amaç yedi farklı kişinin bizim için bu duayı birkez okuması.benim şimdi iki oldu sen ve nureren

suzeyneçiğim merhaba tam da dediğin gibi oldu bu gün geldi bundan sonrasını sonralarda yazarım senin için dua ettim canım allah kabul etsin işallah haberlerini bekliyorum

İnşallah herşey yolunda gider.Takviminle yumurtlama gününü çakıştırmaya çalış.yumurtlama gününü tespit etsen iyi olur.

suzeynep ben de okudum canim. etti 4 demektir. gerci ben 3 kere okudum. bi kere mi lazim 7 kere mi okumaliydim? yurekten de dua ediyorum. insallah gonlune gore versin rabbim.
benim ilk bebegim cok az kaldi doguma. benim istedigim oldu kizim olacak. bi daha da cocuk yapmam herhalde ben. ama her ihtimale karsi takvimimi aldim nuraydan.

bende okudum canim sana nurerene nuraya sahsudeye water...ilerde eger isterse erkek olsun diyeöptüm

nurerene,Nuraya,ezgine,wathere suzeynepe bende okudum arkadaşlara Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah... herkese sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…