Süper annelersiniz

merhabalar canim ama daha birsey yazmadi malesef dr.bey evet yada nuraycimin takvimleri alanlar yazsalar dogru cikdimi diye valla 70 kisi kadar takvim verdi kiz cagaz:Allah onada en kisa zamanda bir bebek versin.zaten artik yok burlarda ???????Şeniz

Benim olsaydı ilk ona söylerdim vallahi onun emeği çok. tutsun yada tutmasın.
sonrada sizinle paylaşırdım.inşşşşalllah olurda bende söylerim.sağlıklı sıhhatli hepimize ver Allahım

sevgili nurayahmet
merhabalar 19,11,2007 son adet günüm ve 13,03,1981 dogum gunum erkek bebeğimin olmasini istiyorum aralık2007 ve 2008 yılı için takvim hazırlayabilirseniz cok sevinirim gerci artık bu durumdan çok sıkıldığınızı yazmışsınız biryerde... ben emeğinize karşı saygı duyuyorum yapmak zorundada değilsiniz zaten ama çıkartırsanız çok sevinirim yapmazsanızda canınız sağolsun öpüyorum...

kızlar merhabalar sizlerle konuşmayı çok özledim işlerimin yöğunluğu sebebiyle nete giremiyorum çok yoruluyorum turnisol denilen şeyi bulamadım fakat hastanede yapılan tam idrar tahlilindeki ph değerini ölçtürdüm 6.5 çıktı selamlamlar ateşimi ölçüyorum ve salgı takibi yapıyorum planı uygulamak üzereyim sevgiler

Canım benim bende nerelerde Nureren diye soracaktım artık.Allah muaffak etsin inşallah.ph değerin iyi sayılır.Allahım prenseslerine birde prens katar insallah.Bizde pek sık giremiyoruz nete.işten yorgunluktan fırsat olmuyor.
hepinize sevgiler

Suzeynepcim öğretmenler günün kutlu olsun
valla ben bebek konusunda yapacağımı yapıyorum
çok ta üzülmeye gerek yok bundan sonrası kızmış erkekmiş
allahın işi sağlıklı olsun iki kızım gibi akıllı olsun
erkek olursada fena olmaz :)))

ezgincim aysonu kızlarında nuray hattan düşmüş takılıyım dedim sende biyerden düştü sanmışsın:)))

Teşekkür ederim Nurerencim.Allah öncelikle sağlıklı evlat versin.evlatlarımızı bize bağışlasın.hayırlısı olsun.
evet ya bizim kızlar pek ortada yok.

Nurerencim bende en az iki ay ara vereyim diyorum.adet tarihimi ayarlamıştım ama şimdi altüst oldu.yeniden düzenlemek ilaç almak lazım.sonrada karar verirsem yine denerim.Allahtan hayırlısı ne ise bana onu nasip etsin.

suzeynepçiğim heycandan çatlayacam hafta sonundan sonra beta hcg yaptıracam işallah tutmuştur

Selammm geldinmi.yeni gördüm.iyiyim canım .ama inan ağrılarım yeni yeni bitiyor.tekrar diyetede başlayacağım

bu ay geçiktirici ile tam oldu takvime uygun ateşi olçerken artığı gün denk geldi allahın izniyle sonuç alırız işallah

Ben salgı yöntemiyle bile denk getirmiştim gerçi gününü bilemedim fakat.tutmuştu .tahminim seninde tutar inşallah.

diyeti hala bırakamadım öyle alışmışım ki.....bide ben ek olarak GNC den POTASSİYUM tablet aldım ve her gün birer tane içtim şimdi bıraktım ne olur ne olmaz diye

sabredemezsen birkaç gün kala idrar testide denersen çıkabilir.Rahat ol canım inan umursamayınca daha çabuk sonuç alıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…