Süper annelersiniz

suzeynepcim her iste bir hayir vardir. ben okudugumuz dualarin ise yaradigini dusunuyorum. ALlah cok buyuk! en kisa zamanda gebelik haberini bekliyoruz,

ay canim gecmis olsun suzeynepcigim sasirdim birden ve üzüldüm canim yani hamile degilmisin simdi????

Kizlar Bende Beklemiyordum.ne Düşüneceğimi şaşirdim.korktumda.tekrar Düşünürmüyüm Bilmem.allah Hepinizden Razi Olsun.

suzeynep canım çok üzüldüm.korkman için sebep yok bence biz hep hayırlısını istemedikmi hakkımızda hayırlıysa Allah ileri getirsin canım.

çok geçmiş olsun suzeynepçiğim allah herzaman hayırlısını ve sağlıklısını versin işallah kısmet değilmiş diyeceğiz canım üzülme herşeyi oluruna bırak kendine iyi bak canım hoşçakal

nurerencim burdayım ama yazdıklarını hemen göremiyorum sayfayı yenilemek gerekiyo sanırım canım iyiyim saol bende üzüldüm suzeynepe hayırlısı olsun insallah sen nasılsın?

bende suzeynep gibi yumurtlamayı bekleyip takvime göre bu ay deniyecem işallar hayırlısıyla tutar olmasa da denemeye devam edicem yum günü takvimle denk gelene kadar

..............................................................................................................

Son düzenleme:
işallah canım hepimiz için allahtan istediğimiz sağlıklı sıhhatli bir evlat tabiii ki tercihlerimiz olacak kim istemez ki işallah hepimizin dileği olur amin

.............................................................................................................................................................................................

Son düzenleme:
Kızlar ben dış gebelik ve sağlıksız gebelik yaşamaktan korktum.bu herkeste olabilirmiş.her 5,6 gebelikten birinde olabilirmiş.ben yeni yaşadığım için etkisindeyim.siz devam edin.belki birgün hazır olduğumda denerim.Sizden iyi haberler bekliyorum inşallah.

çok haklısın canım ilkler hep anlamadan oldular ama bilinçli ve biraz da tecrubeli olunca bi başka ama çok çok bişeyleri bilmek iyi değil bence çünkü kaygılar da bi o kadar fazla oluyo hayırlısı

canını sıkma hiç suzeynep bununla geçmiş olsun hepimizin başına gelebilirdi zaten anne olmak isteyen herkesin korkuları bunlar umarım en kısa zamanda yaşadıklarının etkisinden kurtulursun biz de senin iyi haberlerini bekliyoruz...

suzeynepçiğim hoşgeldin iyisin dir işallah sakın üzülme yaşadığımız olayları herzaman iyi bir tecrube olarak kabul et hayat devam ediyo

tabiki canım iyi yanından bakmaya çalışıyorum.Allaha şükür iyi atlatacağım galiba.pek düşünmüyorum normal herşeye devam ediyorum.doğum kadar bununda normal olduğunu anladım.kendimi iyi hissetmemde sizinde payınız çok. sağolun canlarım

.............................................................................................

Son düzenleme:
Kızlar yinede bildiklerimi sizlepaylaşmak isterim.hep hamile ve doğum yapanlara soruyorum solda kız sağda erkek çıkıyor.sormaya devam edeceğim.sizde isterseniz sağa yatın.gerçi ben ikinci çocuğumdada yatmıştım değişmedi ama şimdi takvimde var.

nurayı özledim bayadır göremiyorum konuşamadık çok çok canını sıkmışlar üyeliğini bile iptal etmeyi düşünmüş bu takvim meselesi her yeni gişren bi şekilde her nereye yazdıysa ona ulaşmaya çalışıyormuş illaki takvim diye işallah iptal etmez çok çok alışmıştık akıllı fikirlerine onu çok seviyoruz bence gerçekten onsuz buranın tadı olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…