Süper annelersiniz

Sahsude hangi yolla olursa olsun yumurta takibi yap.birde choice başlığı altında bir arkadaş başka bir yöntemden daha bahsediyor.nurayda görmüş. bende çok merak ettim sen o arkadaşın yazısını gördünmü.yazan serçe25

evet gördüm suzeynep proğramı buldum ama çokta güvenilr gelmedi mesela takvimle uyuşmadı yumurta takibi yap diyosun yapıcam ama ben dahaçok stres yapıyorum doğrusu.

Canım ben yum takibi yapmamıştım.hatırlarsan takvimin dışına kaydıysa diye stres yaptım. küçükte olsa bu ihtimalde vardı. sizlerin bilerek takvime tam denk getirmeniz iyiolur.inşallah emekleriniz boşa gitmez. ben dört aydır diyette yapmıştım takvimi desteklemek için.şimdi onuda bıraktım.biraz kafamda yoruldu.ama insan vazgeçemiyorda

.............................................................................................

Son düzenleme:
Sahsude femta yı nasıl buldun nette mi buldun.birde ben bakayım. ama dediğin gibi takvime uymadıysa güvenilir olmayabilir

Nurerencim bugün yok ortalarda.diğer kızlarda gündüz yazıyorlar herhalde.
hepside bildiklerinide paylasıyorlar sorunlarımızıda sağolsunlar

............................................................................................................

Son düzenleme:
kizlar merhabalar valla ben su an fazla giremiyorum cocuklar hep ilgi istiyorlar bilirsiniz ne var ne yok canlarim baskA takvimdemi buldun suzeynepcigim sen nasilsin canim kendini üzme oldu mu????öptüm

merhaba sahsudecigim ben girdim femta ya valla birsey anlamadim birseyler yaziyor ama takvim falan

EZGİN femta yı meraktan sordum.yoksa siz önceki takvimden şaşmayın Nurayınkinden.
yinede duyduğumuzu araştırıyoruz işte.sevgiler canım

Şahsude bende femtada takvim bulamadım.sadece birkaç konudan bahsettiğini anladım ama takvim göremedim .sen nasıl buldun bana yazarmısın.

Şahsude bende femtada takvim bulamadım.sadece birkaç konudan bahsettiğini anladım ama takvim göremedim .sen nasıl buldun bana yazarmısın.

selam suzeynepcim femta yı açtığında üst kısımda viev yazan yere tıkla sonrada calender yazan yere tıkla takvim açılıyor zaten sonrada kendi günlerini işaretleyip takvimini oluşturuyosun bende çok iyi anlamadım doğrusu.

kizlar kadinlar k .bir prof.dr.engin bey var soru sora bilirsiniz ben sordum bile babychoise icin ne düsündünü bakalim ne yazacak????

Şahsude yine yapamadım canım neyse zaten pek tutmadım.sende güvenilir bulmadıysan ondan iş çıkmaz.

kizlar kadinlar k .bir prof.dr.engin bey var soru sora bilirsiniz ben sordum bile babychoise icin ne düsündünü bakalim ne yazacak????

Ezgin iyi soru sormuşsun canım. cevap alınca bizide bilgilendir.yahu baby choice ile bebek sahibi olan hiç kimse yokmu ben hiçbir yerde buna dair yazı bulamıyorum.yöntem mantıklı geliyor ama birkaç kişi duysak rahatlayacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…