Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Baska yollara basvurulur derken?

İnşAllah herkesin sağlıklı hayırlı evlatları olur uzun süredir burdaki tecrübeleri okuyorum yalnız değiliz çok sıkıntılar çekip aydınlığı göreceğiz Allahın izniyle benimde bir sorum olucak bu durumu yaşayan var mı
Ben bu ay ilk kez beş gün günde 2 kez klomen kullandım yumurtam 22 ml olmuştu gün aşırı 3 kere ilişki oldu 28 ocak regli günümdü hala olamadım 26 ocakta evde öğleden sonra idrar testi yaptım negatifti bu konuda danışmak istiyorum klomen geçiktirir mi normal de 27 gün en kötü 28.gün olurum ilk kez belirtilerim azaldı bir göğüsüm çok şiş arada sol kasıkta hafif bi his yüzümde 2 sivilce en son reglim 3 ocalta başladı bi bilgisi olan var mı

Merhaba beni de eklermisiniz.
27 yaşındayım
3 Aydır çocuk istiyoruz
Herhangibir sağlık sorunumuz yok
Bat 10 şubat
Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah

Kızlar merak ettiğim birşey var. Ovülasyon testinde pik gördüğümüzde ve 1-2 sonra silikleştiğinde, o ay yumurtlama gördüğüm anlamına mı geliyor? Bazı aylar yumurtlama olmayabiliyormuş. Yumurtlama olmazsa, pik de olmaz heralde değil mi?

Aynen çift çizgi gördüysen yumurtlama günü oluyo o gün .silikleşmeye başlayınca da çatlaması anlamına geliyo bende ilkkez bu ay ovulasyon kullandım çok araştırdım bilgim bu yönde benim canım

Hamile olduğunu öğrenen bir kişi varmış öncelikle hayırlı olsun
Bat 07 Şubat yazıyor da bu kadar erken nasıl öğrendiniz acaba

Kızlar batı 1 2 şubat olanlar belirtileriniz var mı ya :) benim 5 ama sşzin yaklaştı
Bende 1 şubatı bekliyorum. Belirti olarak 1 haftadır bel kasık ağrısı çekiyordum meme ağrısı hafif şişlik ve 1 haftadır akıntımda kan geliyordu beyazlı kırmızılı. Ama geçen hafta salı günü bildiğimiz kıpkırmızı akıntım oldu. Perşembe test yaptım negatif çıktı Kafam çok karışık umutlanmak istemiyorum hayırlısı Allah tan...

Sabah ısısını adete yakın ölç demişti bir arkadaşforumda. Yükselirse az az adete doğru gebelik belirtisi olabilir diye,sizce doğru mu bu

Test erken gebelik miydi normal mi blki daha erkendr üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…