Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun tekrardan Yumurtlama mesajını adetli iken mi yoksa yumurtlama dönemimde mi yaptın acaba cvplarsan sevinirim
Adetin 1. Gününden son gününe kadar yatmadan önce yaptım ben geçen ay yumurtlama görmemiştim bu ay gördüm şükürler olsun yani yumurtlama için adetli iken yapılıyor

Kızlar merhaba benim kafam çok karıştı ben yumurtladım mı yoksa pik olmadan yumurtlamadan mı geçti bu ay

Eklentiler

• IMG_20210130_160432.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 60
İçimden bir ses dedi ki kalk eymentaa test yap hamilesin dedi ama o isteği bastiramadim Veeeee Allah'ım kimyasal olmasın lütfen Bata 3gun var bu arada test markası prodoctor
Yaa ne güzel peş peşe haberler alıyoruz gözün aydın tatlım çok sevindim, sağlıkla ilerlesin. Güzel düşün lütfen, sadece bu duygunun tadını çıkar.

Hanımlar adete 1 ya da 2 gün kala da ilişkiye girilse sıkıntı olur mu yani diyelim ki hamilesin ama farkında değilsin düşüğe neden olur mu? Bir de adete 1 gün kala bile yumurtlama olayı gerçekleşir mi?

Yaa ne güzel peş peşe haberler alıyoruz gözün aydın tatlım çok sevindim, sağlıkla ilerlesin. Güzel düşün lütfen, sadece bu duygunun tadını çıkar.
Teşekkür ederim
Pozitif düşün canım
Düşünmeye çalışıyorum canım
EVET var gibi sağlıkla kucağınıza alın inşallah hamile kalmakla birlikte sağlıklı ilerlemesi De çok mühim
En önemlisi o canım

Daha önceki mesajlarına bakamadım. Belirtilerinden bahseder misin bize?
belirtim bundan 3-4-5 gün önce arka arkaya kahve akıntım oldu tutunma kanaması oldu diye düşünüyorum..gogerime dokunamiyorum bı de kasıkta kelebek uçması hissi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…