Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah canın hergün yedim kuru inciri ☹️ Birde sol yumurtalık tarafımda aralıklı ağrılarım oluyodu inan çok ümitlenmiştim.
Ah yaa valla ben bir hüsran cümlesi duyunca yada yasadıgımda sona geldigimi dusunurum ama 2 dk dusunup derim ki ölüm haric her seye care var, vardir bunda da bir hayir bir sonraki aya artik bunu diyorum. Regl baslayinca umutlar yenileniyor😊 Adetliyken sokturucu ve yumurta tetikleyici masaji yap canim ve yumurtlaman olana kadar her gun 15 dk yumurtalama masaji yap. Detayli anlatayim bir sana da zarari yok bende yaptim ☺

Neden kimse bana cevap vermiyor 😔 böyle belirtiler oluyo mu ki
Canim yumurtlama zamanini degerlendirdigimiz zaman gogus hassasiyeti kasık agrısı bel agrisi gibi belirtileri yasanir cok normal suan yasaman zaten yumurtlama sonrasi 10 12 gun sonrasi dollenme yerlesme kesinlestigi icin regl gibi agrilar yasamaya basliyoruz belirtiler ayni😊

Canim yumurtlama zamanini degerlendirdigimiz zaman gogus hassasiyeti kasık agrısı bel agrisi gibi belirtileri yasanir cok normal suan yasaman zaten yumurtlama sonrasi 10 12 gun sonrasi dollenme yerlesme kesinlestigi icin regl gibi agrilar yasamaya basliyoruz belirtiler ayni😊
Bende hafif sarı lekeler gelmeye başladı korkuyorum olacak diye bide çok erken adetime daha çok var😐

Bende hafif sarı lekeler gelmeye başladı korkuyorum olacak diye bide çok erken adetime daha çok var😐
Bende 1 haftadır bel agrisi sol kasık agrisi vs cok var adetime 2 subat 4 gun var adetime yakın benim cilolata aseririm goguslerim siser ama bende olmadi sadece kasık agrisi bel agrisi istahsızlık ve uyku oldu karnında sislik devam ediyor 6 gun once erken test yaptim negatif cıktı yarım saat once kan testi verdim 1,20 cıktı ama doktor bana adetten sonra yapmamın daha iyi oldugunu soyledi cunku adetten 1 hafta sonra bile yukselebiliyormus beta htg kisiden kisiye göre degisiyor cok ümitlendim bende bugun ama geç döllenme olacak sanırım bekliyoruz bakalım

Bende erken gebelik testi istettim son 5 kala yapayım diye bi açtım ovü test göndermişler :KK43: yarın da haftasonu şansa..adeti bekiyıim madem

Bende 1 haftadır bel agrisi sol kasık agrisi vs cok var adetime 2 subat 4 gun var adetime yakın benim cilolata aseririm goguslerim siser ama bende olmadi sadece kasık agrisi bel agrisi istahsızlık ve uyku oldu karnında sislik devam ediyor 6 gun once erken test yaptim negatif cıktı yarım saat once kan testi verdim 1,20 cıktı ama doktor bana adetten sonra yapmamın daha iyi oldugunu soyledi cunku adetten 1 hafta sonra bile yukselebiliyormus beta htg kisiden kisiye göre degisiyor cok ümitlendim bende bugun ama geç döllenme olacak sanırım bekliyoruz bakalım
Belki de şansın vardır hala

Bende erken gebelik testi istettim son 5 kala yapayım diye bi açtım ovü test göndermişler :KK43: yarın da haftasonu şansa..adeti bekiyıim madem
Bence adetten sonrayı bekleyın ben 6 gun once yaptim negatif 4 gun var bugun 1,20 çıktı beta doktor geç dönllenme olabilir dedi sabret biraz ama sabredemiyoeuz ilk cocugym 10 yasında ilkini hic hatırlamıyorum sanki ilk cocugum olcakmıs gibi heyecanlandım kafaya taktıkca daha kötü oluyo insan bekliyorum sali gununu

İnşallah vardır Rabbım nasip eder🙏 lekelenme geldi mi peki gerçi kişiden kişiye değişebilir ama bi umut

Belki de şansın vardır hala
Hala şansım olduguna inaniyorum 1 hafta hic bos durmadık sayılır allahın izniyle insallah beklemedeyim vallahi napayım. Ama tahminimce geç döllenme yasayacagım sanirim.. İlkini adetten sonra oğrenmiştim ve canım acı cekmişti patos arabasının üstünde görüp canım çekmişti o zaman idrarda öğrendim sonra kanda ama belirtileri hatırlamıyorum

İnşallah vardır Rabbım nasip eder🙏 lekelenme geldi mi peki gerçi kişiden kişiye değişebilir ama bi umut
Yok gelmedi bende ilkindede olmamıştı diğer oglumuda adetten sonra öğrenmiştim ben sanırım adetten sonra çıkacak herşey meydana sanırım yada o bir hafta icinde cünkü karnımda aksam birseyler yerleşti saga sola dogru gidiyo miğdemin üstünde hissediyorum tuhaf suan karnım 1 haftadır hep şiş eksi cekiyo canım

Yok gelmedi bende ilkindede olmamıştı diğer oglumuda adetten sonra öğrenmiştim ben sanırım adetten sonra çıkacak herşey meydana sanırım yada o bir hafta icinde cünkü karnımda aksam birseyler yerleşti saga sola dogru gidiyo miğdemin üstünde hissediyorum tuhaf suan karnım 1 haftadır hep şiş eksi cekiyo canım
İnsallah vardir abla okurken ben hissettim ta Rabbım büyük 😊 herkesin bi imtihanı var benimde bu kist doktora gitme vaktim geldi artık 6 ay içinde olmazsa gel dedi

İnsallah vardir abla okurken ben hissettim ta Rabbım büyük 😊 herkesin bi imtihanı var benimde bu kist doktora gitme vaktim geldi artık 6 ay içinde olmazsa gel dedi
Kistlerde bende cok sorun yaşadım ama hamileliğinmiyi geldigini söylemişti doktor en son gittiğimde 1 sene önce şişti yine bide o sene ben enfeksiyon kaptim bana hamile kalma riskimin cok oldugunu söylemişti cok acıyordu ama şükür geçti büyük enfeksiyon geçirdim oda sürekli olursa bana hamilelik olmaz demişti ama bende inatla deniyorum Allahtan ümit kesilmez sende hic kesme olur Allahın izniyle.. Valla oglum var 2. evliligim esiminde bir oglu var birde kız istiyoruz Ortak olsun diye Allahın izniyle bakalım işte Saglıklı sıhatlı olsunda oglanlardan cok cektik 🤣 biraz böyle mini mini kız olsun dedik.. Allah herkesin gönlüne göre versin.. 🙏🏻🙏🏻

X