Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba. Size conceive jeli doktor mu tavsiye etti. Biz de kayganlaştırıcı kullaniyoruz en azindan onun yerine bunu alayim diyorum ama emin olamadım

Ben ondma vazgectim kizlar cunku bende cok bi bilgi bulamadim icime sinmedi gleitglen die bi kayganlastirici var bazilari doktor versi bana demis baya yorunlar var ama yinede bilemedim yani bu gleitglen yada durex mor bu arada ben birgebenin gunlugunden ovulasyon testi aldim o zmn sordum kayganlastiric ne kullanim su bazli istedigin herseyi kullanablirsim dedi

Merhaba. Size conceive jeli doktor mu tavsiye etti. Biz de kayganlaştırıcı kullaniyoruz en azindan onun yerine bunu alayim diyorum ama emin olamadım
Yok canim doktor vermedi, bu ürün yurtdisinda cok kullanılıyor ve olumlu sonuc alan baya yorum vardi preseed jel ile aynı kulvarda bir ürün preseed jel ile ilgili konu vardı KK da baya olumlu sonuç alan vardi diye hatırlıyorum ben onu da kullandım 2-3 ay boyunca.
Cokta umut bağlanıyorum açıkçası Allah ol dedikten sonra bunlar vesile oldu diyeceğiz bu conceive jelin tek farki preseedden kalsiyum ve magnezyum olması icinde buda spermin daha uzun yaşaması ve yumurtaya gitmesini kolaylastirmasini sagliyormus. Zaten 1 ay denersiniz bir sey kaybetmezsiniz içinizde kalmasın fikrimce

Kizlar siz yumurtlama donemi hergun mu giriyosunuz iliskiye gun asirimi
Canim biz hergunu değerlendiriyorduk ama spermde sorun var mi eşimde bilmiyorum bu ay sonu test olucak insallah, bakalim duruma göre gun asiri denemeyi düşünüyorum ben de.

Merhaba kızlar çatlatma iğnemin 12.günü Buda testim sizce ne olabilir

Eklentiler

• A98F56B0-28C1-4FCD-8FC6-7E4A2BA5627B.jpeg
    76,1 KB · Görüntüleme: 68
Ya ilk aydan sakkadanak hamile kalanları görünce bende mi sorun var oluyorum sanki yarışma kaybetmiş gibi üzülüyorum

Ben kendime söz verdim hiç bisekilde adet geçmeden test yapmayacam belirti aramayacam
Ayyy ayneeen. Dün eşimle konuşuyoruz işte dedim bir daha tobeeee adetim bir hafta geçmeden kaset testi bile yapmam. Onu da bir iki tekrar ederim net çizgi varsa kan veririm yoksa beklerim. Ben olmayan çizgiyi büyüteçle ariycaktim neredeyse. Bir de üç idrar testi negatif işte ne diye gittin kan verdin ertesi güne adet oldum zaten beklesene be kadın diye bağırdım kendime

Oglumda ilk ayda yumurtlama oncesi sonrasi iki iliski bi hafta sonra zaten hamile oldgumu anldim ve hic test yapmdim o kdr emindimki cunku hamile olduguma gerek bile duymadim reglinin 3. Gununde adettendir die test yaptim cok da rahat bekledim.simdi 3. Ayim olicak ilkinde hemen hamile kalinca simdi belirtileri bilsem bile hissetmis olsam bile 2 aydir oksursem belirtimi dicek konuma geldim adete 1 hafta kala test yapmaya basliyorum hic belirtim yokken

Ben ilk gebeliğimde hemen hamile kaldım Türk filmi gibi . Ama bebeğimi kaybetmistim. Oğlumda ilk denemede olmadı. hayal kırıklığına uğradım.2. denemede oldu.

Canım bizim de aynen 5 aylık evliyken olsun dedik ilk ayda gebe kaldim masallah bat bile bilmiyorduk 5 yıl ara verdik yazın tekrar ikinci çocuğa karar verdik 7 aydır yok sorun da yok bebis de yok sorun yoksa bebis neden yok

E hepiniz ilk ayda hamile kalmışsınız işte bir şekilde bak şimdi iyice bende neden olmadı moduna girdim bu gidişle olacağı varsa da olmayacak bende canım çok sıkkın

E hepiniz ilk ayda hamile kalmışsınız işte bir şekilde bak şimdi iyice bende neden olmadı moduna girdim bu gidişle olacağı varsa da olmayacak bende canım çok sıkkın
Kafana çok takma bence sebepsiz infertilitenin tek sebebinin stres olduğunu söylerler. Süreyi uzatma canım

Normal yaşantına devam et.Çok odaklanma canım sen yapman gerekenleri yap gerisini bırak.O kadar çok böylesi gebelıklere tanıklık ettim ki doğru yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…