Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
biz hastane ile karşı karşıya oturuyoruz. doktor o sebeple olur dedi

kesinlikle öyle ve bizim arkamızda bekleyenler bambaşka bir konu için gelmiş rutin gebelik kontrolü ama kadın ve kocası bizim en son ne zaman seks yaptığımızdan eşimin boşalma saatine kadar her şeyi öğrenmiş oldu. zaten yaşadığımız süreç sıkıntılı iken bir de bu şekilde daha zor oluyor. hepimizin hakkında en hayırlısı olsun inşallah

biz hastane ile karşı karşıya oturuyoruz. doktor o sebeple olur dedi
narinal sıkma canını ya, insanların anne babası ölünce doktor tak diye söylüyor öldü diye. herşey normal onlar için. ha kan tahlili ha spermiyogram testi. test sonucuna odaklanın inşallah en güzel şekilde çıkar :)

takma boşver . valla artık oramızı buramızı açmaktan kimseden çekinmez oldum.napiyim elimiz mahkum . ben 2 tüp bebek denedim ama olmadı ikisin dede muayne ve transferi erkek yaptı. düştük bir kuyuya çıkmak için ne derlerse yapıyoruz

Ay ne saygısız insanlar var ya... Cidden özel mözel diye birşey kalmamış. Al kenara ne soracaksan sor. Hayret valla.... Malesef karşıdaki insanın ne dediklerine müdahale edemiyoruz. Ben böyle durumlarda hanımefendi/beyefendi şu tarafta konuşabilir miyiz diye çat çat söylerdim valla.

Valla grdim zaten. Akinti da vardi. Tutarsa ikiz, tutmazsa nasip ddm

Hamileyken ilişkiye girmek hangi aylarda zararlı oluyo canım inşallah gönlüne göre verir Rabbım
Eğer düşük riski vs. yoksa başından sonuna hiçbir zaman zararı yok canım. Sadece son 3-4 hafta biraz zorlaşıyor durum ama zararlı diye bir dönem yok. Bu da gebeliğin durumuna bağlı tabii ki

Eğer düşük riski vs. yoksa başından sonuna hiçbir zaman zararı yok canım. Sadece son 3-4 hafta biraz zorlaşıyor durum ama zararlı diye bir dönem yok. Bu da gebeliğin durumuna bağlı tabii ki
Anladım canım tamam son aya doğru kısıtlama koyduklarını biliyordum bende sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…