Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
D duygussu ben de o marka kullanıyorum ama sanki memnun kalamadım çizgileri çok belirsiz. burdan bir arkadaşta memnun değilmiş. çizgilerin belirsizliğinden dolayı 5 ayım çöpe gitti dedi. instagramda bir gebenin günlüğünden almış çizgileri çok net dedi ben de ordan aldım bugün gelicek kargom bakalım nasıl olacak .

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 3 şubat
2-Kaç yaşındasınız? 39
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? yok
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? surelab
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? 1 sene
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? amh düşük

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 7 şubat
2-Kaç yaşındasınız? 30
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? yok
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası?
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? 2 ay
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı?hayir benide eklermisiniz?

Üzülmeyin vücut kendini hamileliğe hazırlıyor gecikmeler ve erken adet olmalar olabiliyor benim de geçende 7 gün gecikti sonra adet oldum
bunu bilmiyordum . vücut kendini hamileliğe hazırlıyor derken her an hamile kalabiliiriz mi demek :) inş. öyledir.

Merhabalar bende aranıza katılmak istiyorum beraber bekleyelim . 9şubat batım
2.bebeğim olacak insallah
canım ilk sayfadaki soruları cevaplar mısın öyle ekliym :)
Bu benim hamileyken ki ovulasyon testim. Sanrm biyle cikmali. Dunden daha koyu.
Akintim da var. Acaba 2. Yumurtlamaya karsin degerlendirsem mj
kuzum hamile olduğun için sürekli böyle çıkıyor olabilir sonuçta vucütte beta hcg hormonu var şuan ve böyle çıkması çok normal.
canım tahmini bi tarihi söyleyebilir misin birde ilk sayfadaki soruları cevaplayabilir misiniz?
Canım sadece şubatı yazıyoruz sen ocak topiğine yazabilirsin.
Beni de alır mısınız
Esra ben
6 aylık evliyim bende anne olmak istiyorum
Canım hoşgeldin :) Sende ilk sayfadaki soruları cevaplar mısın tabloyu doldurabilmem adına. ondan sonra ekliym :)

Ya benimde aynı şekilde oldu ama ben macun kullandım ona bağlı mi oldu bilmıyoırm erken gelince de bir sonraki ay gebe kalanlar çok var Ümit olmak adına Allah bize nasip etsin ya inşaaşlah

Valla her şeyi ümit eder olduk, inşallah öyledir. Bir de benim çok düzenidir yani baya uzun zamandır tam gününde olur, böyle bir şey yaşayınca 5 gün erken oldu, bende şaşırdım hatta ilk çok az geldi sonra artti yerlesme kanamasi sandim. Macun ne icin kullandin? Valla insallah olsun artik ya daha 3 ay denedik ama ben kafayi taktim ve her ayin sonunda olmamasi yordu beni. Doktor bir saglik sorunumun olmadigini, stres yapmamam gerektigini soyluyor ama mümkün degil.

ayda 3 gün yumurtamız çatlamış durumda. 30 günde 3 gün. yani oran yüzde 10. iki sağlıklı bireyin bile her ay yüzde 10 şansı var. 3 ay çok erken neden yoruyorsun kendini ya?

Tahmini adet tarihim 16 Ocak
Yaşım 27
Folikasit incir kürü
6 aydır çocuk istiyoruz
Polikistik over ve kan pıhtılaşması var

Tekrar merhaba. Ben 2. de çok tecrübesizdim.Çok sıkışık olarak transfere girdim ve transfer sonrası yarım saat içinde 2-3 kere lavaboya gittim. İnsan kime,neye kızacağını bilmiyor. 3.sü için bende bekliyorum ve aynen sizin gibi nerede yaptıracağımı bilemiyorum.çok kararsızım.

canım aralık-ocak transfer olacaklar topiği var onları takip et istersen. doktor olarak ta o topikten bir arkadaş tavsiyesi üzerine çağdaş aslana gittim 3.denememi o doktorla devam edicem

Allahım yarabbim yaaa eder eder Rabbım en kısa zamanda nasip eder inşallah

Benimde adet tarihi 7 şubat hadi hayırlısı olmayız inşallah abla

canım aralık-ocak transfer olacaklar topiği var onları takip et istersen. doktor olarak ta o topikten bir arkadaş tavsiyesi üzerine çağdaş aslana gittim 3.denememi o doktorla devam edicem
Çok teşekkür ederim. Ben İstanbul da yaşamıyorum. Pandemi nedeniyle gidemiyorum başka şehre. Mart ayına kadar normal yoldan deneyip,eğer olmazsa tekrar tüp bebek yaptıracağız.Çağdaş aslan Fox tv ye çıkmıştı. İnşallah hakkımızda her şeyin hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…