Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Normalde erken kuzu ama bizimki ümit işte herşeyi ona yoruyoruz daha zamanı değilmiş demek ki bende geçen ay evlendiğimden beri ilk defa geciktim ama birşey çıkmadı

Normalde erken kuzu ama bizimki ümit işte herşeyi ona yoruyoruz daha zamanı değilmiş demek ki bende geçen ay evlendiğimden beri ilk defa geciktim ama birşey çıkmadı
Orasda doğru ya kuzu sürekli aklımız ondan bizim apartmanda herkes hamile bi iki yaşlı teyze harici bide ben

Bat 4 Şubat
25 yaşındayım
Folidoce folik asit
1 buçuk senelik evliyim
Ovulasyon testi kullanmıyorum
Eşimin sperm sayısı düşük

Yumurtlamayi gordum zaten 16 ocakta ikinci kez mi yumurtladim acaba
Bu ovulasyon testlerime bakmaktan surekli kuluckada gibiyim
Gece gece güldürdün yeminle benim eşim diyo ki tavuk musun da hergun yumurtluycan diyo bana ikinci kez yumurtlayan kadınlar varmış canim hayırlısı bakalım

Gece gece güldürdün yeminle benim eşim diyo ki tavuk musun da hergun yumurtluycan diyo bana ikinci kez yumurtlayan kadınlar varmış canim hayırlısı bakalım
Benim eşim de diyo, yumurtlama falan geçti indir artık ayaklarını diye ya tutarsa diyorum ben de. sayemizde adamlar da her şeye hakim artık valla

beklemek daha sıkıntılı aslında ovulasyon testinden sonra rutin hayata devam etmek lazım insanın psikolojisi bozuluyor adetin bitiyor başlıyorsun yumurtlama takıbı 3 gun bır telas sonrada tuttu mu derdi ondan sonra kendını yoklamalar istemsiz dinlemeler .. sonrasında adet gününüz yaklaşıyor oldum olucam oluyorsun ve yıkılıyorsun insanlar takmayın takmadıgınızda oluyor vs diyolarda takmamak için arada gün kalmıyor yani hep bir görev ve takip var

Yumurtlamayi gordum zaten 16 ocakta ikinci kez mi yumurtladim acaba
Bu ovulasyon testlerime bakmaktan surekli kuluckada gibiyim
Merheba arkadaşlar ben Yenı uyeyim 3 aydır çocuk düşünüyorum ancak düzensiz âdet olduğum için yumurtlama zamanını bilmiyorum sizede böyle bir şey oluyormu nasıl anlıyorsunuz yumurtama oldugu zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…