Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ayda 3 gün yumurtamız çatlamış durumda. 30 günde 3 gün. yani oran yüzde 10. iki sağlıklı bireyin bile her ay yüzde 10 şansı var. 3 ay çok erken neden yoruyorsun kendini ya?

Çooook haklısın. Doktorda aynısını söyledi ama sanırım elimde değil, hep sanki hemen olacakmış gibi hissettim ve bu konulardan kendimi uzak tuttum, sanki işin içine girince hemen olacak gibi. 3 ayda da olmadığını görmek ciddi anlamda üzdü beni, kendimi rahatlamam gerek biliyorum ama nasil yapacağımı bilmiyorum. Bir kısır döngünün içindeyim sanki.

Yaa ne güzel insallah güzel haberini alırız
saol..İnşallah haber ederim yarın sabaha test kargodan yetişmiş olursa :) bel ve kasık ağrılarım var beyaz bir akıntım da var mantardan şüphelenip kontrol ettim bir şey görmedim. Beyaz akıntıbelirtiler de var mı bilmiyorum ama

Bak bizimde işk ayımız okmazsa olmaz doktırum bile 6 ay verdi ki muayenem de temiz..kafanı rahatlat olursa olur zaten :)

anladım cnm . bende biraz normal yoldan denicem. ovulasyon testi al işine yarar . amin in. hayırlısı olsun da . ama transferden sonra tuvalete gitmeni fazla takma kafana kendini suçlama . eşin de sıkıntı varsa ürolaga falan gitti mi

K kafasikarisikkiz sana ne söyleseysek te kendini rahatlatmana yardımcı olamayız . sadece zaman seni rahatlatıcak . zaman geçtikçe alışıp kabulleneceksin . ve hiç ummadığın bir zaman dada hamile olacaksın

Gece gece güldürdün yeminle benim eşim diyo ki tavuk musun da hergun yumurtluycan diyo bana ikinci kez yumurtlayan kadınlar varmış canim hayırlısı bakalım
Ay okuyunca ben de güldüm, benim eşim de ne zaman yumurtalacaksın, yumurtladın mı diye şeyler sorunca ister istemez tuhafsıyorum :)))))

Yazın çok fazla ovulasyon testi almıştım.hala duruyor,reglim bitince hemen her gün test yapmayı düşünüyorum.eşimde sıkıntı yok. Ama 2.denememizde eşime mikrochip yaptırılarak yumurta döllendirilmeyi başardılar.

nerde tedavi olmuştun hangi hastane

Kızlar bugün itibariyle 98 kişi olmuşuz :) Hadi bakalım allah hepimize hayırlı haberler vermeyi nasip eylesin inşallah :)

11 ocak ovu pik gunumdu.12 sabahi degerlendirdim. 11. Gun cuma gunu idrarda silik grdum. 14. Gun sabah 5.30 da da net girdum idrarda. 14. Gun ayrica kan verdm.yani evvelsi gun. 48 idi. Daha 1 haftalikti. Simdi 123 cikti. Doktorum iyi dedi smdlk. Insallah guzel ilerler. Rabbim hepinize hayirli sagkikli evlat nasio etsn

Eklentiler

• 1611832289641-1540190849.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 39
Hayırlı olsun inşallah güzel ilerler, teşekkürler cevabınız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…