Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım kesinlikle ovu testleriyle dene

Yaaa çok sevindim inşallah Rabbım nasip eder bu ay şimdi yine ovülasyon testi yaptım t çizgisinde bi belirti yok artık yapmayım değil mi
Canım, yapmana gerek yok artık çatlamış yumurtan çok şükür..
amiiin amiiin inşallah benim pek umudum yok eşime test yaptırdık geçen hafta birazcık sorun çıktı vitamine başladı bakalım ne zaman etki eder inşallah en kısa zamanda

Tamam kuzu Rabbım tez vakitte şifasını versin inşallah canım Allah büyüktür

Merhabalar, hayır tüp bebek denemiyoruz. 3 aydır normal olarak deniyoruz.

Evet bu ay benimde başıma geldi, adetim hep düzenli benim ve yumurtlamam da ona göre düzenliydi. Gecen ay ovulasyon testi de oyle gösterdi ama ocak ayinda ovulasyon testine gec başladım, bir ara yumurtladigimı düşündüm akinti vardi ama henuz erken diye sallamadim ve ovulasyon testine gec baslayinca cizgi çıkmadı ve bu ay daha erken adet oldum. Hic olmazdi ama sanirim bu ay erken yumurtlama olmus ve bende kaçırdım.

Eşim de gelmedi henüz işten kendimi kötü hissediyorum nedense şuan nedensiz ağlıyorum adet belirtileri sanirim
Canım, sitede bir sürü mesaj vardı böyle bi bak istersen reglin bir gün öncesi ovulasyon testi sıfır çıkanlar ertesi gün hamile oldugunu öğrendi bu tamamen kişiden kişiye değişiyor.
beta hcg arttıkça lh ta dogru orantılı olarak artıyormuş herkesin değeri ne kadar farklı çıkıyor burada görüyoruz tamamen vucuda hormonların kana ne zaman karıştığına yükseldiğine bağlı hiç üzülme yani sitede biraz araştır öyle bir sürü mesaj görürsün hatta gebe olup reglden gecikmesinin 4 gün sonra ovulasyon testi koyulaşan vardı

Üzülmeyin vücut kendini hamileliğe hazırlıyor gecikmeler ve erken adet olmalar olabiliyor benim de geçende 7 gün gecikti sonra adet oldum

Bende bu ay hamilelik beklerken normalden daha erken oldum hatta leke leke gelince ben yerlesme kanaması diye umitlendim ama sonraki gun normal basladi, erken adet olmalar da vücudun kendini hazırlaması diye ümit edebilir miyim

Abla niye 1.5 sene bekledin o zaman yahu bıraksaydın olsaydı
istemedim valla.
hiçbir zaman aman evleneyim çocuğum olsun diye düşünmedim. önüme eşim çıkmasa evlenmezdim. zaten eşime sürekli bu kadar iyi olman imkansız kesin kısırsın kötü yönün o derdim
evlenmeden diyorduk zaten 1 sene yapmayız diye.
allah nasip ederse her türlü eder. bakalım inşallah bize de nasip eder. :)

Edacim biz de öyle diyorduk. Evlendik borç harç bir sene bekleriz. Geçen ay eşime ne olduysa hadi yapalım dedi adetimden sonra o şekilde başladık. Ben istememiştim o an. Şimdi de ben istiyorum eşim olursa olur modunda lan bu erkeklere niye bu kadar rahat ya

Bende bu ay hamilelik beklerken normalden daha erken oldum hatta leke leke gelince ben yerlesme kanaması diye umitlendim ama sonraki gun normal basladi, erken adet olmalar da vücudun kendini hazırlaması diye ümit edebilir miyim
Ya benimde aynı şekilde oldu ama ben macun kullandım ona bağlı mi oldu bilmıyoırm erken gelince de bir sonraki ay gebe kalanlar çok var Ümit olmak adına Allah bize nasip etsin ya inşaaşlah

Merhaba bende 2 kere tüp denedim. Bu ay deniyoruz. İlkinde transfer bile olmadı.diğerinde 2 embriyo transfer edildi ama maalesef tutmadı. Doktorumda o yüzden vitamin verdi yineee.sizin süreç nasıldı?
merhaba canım . ben de ilkinde hiç birşey anlamadım . oralar zaten yoğun biliyorsun git gel ilaçlar falan derken transfer yapıldı hiç tutunma bile olmadı. yaşım 39 old.için doktor beklemeyelim dedi hiç ara vermeden tekrar iğneler ilaçlar derken az bir tutunma oldu ama sonuç çok düşük old.için dr. devam etmez kendi düşer dedi ki öyle de oldu

ALLAH kimseye yaşatmasın çok ama çok zor bir durum maddi manevi . şu anda bekliyorum bir de annem alzehımer hastası bir yandan ona bakıyorum çalışıyorum bayağı yıprattı beni . herhangi bir ilaç kullanmıyorum şu anda . zaten aynı yere devam etmicem. 2.negatifi gördükten sonra telefonlara bile çıkmadı hemşireler

çok geçmiş olsun canım. ALLAH bu süreci tez zamanda acısız geçirmeni nasip etsin inş.amin .

stres yapmamak lazım ama evet erkekler daha rahat zamanı olunca olur modundalar

aynen ben dede erken geldi ama sallamadım . daha doğrusu ihtimal vermedim ama geç veya erken yumurtlama da oluyor sonuçt a uyanık olmamız gerekiyor bunu anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…