Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende o markayi kullaniyodum memnundumda genelde baya kisi de memnun 2 aydir deniyorum ama bu ay degsiiklik yapip bir gebenin gunlgunden aldim onada iyi diyolar😁
bugün 16.günüm ama henüz yumurtlamayla ilgili bir çizgi falan göremedimde oyüzden karasız kaldım. sanırım erken yumurtladım . bir de yumurta akı gibi akıntı gelince mi yumurtlama oluyor yoksa birkaç gün sonramı yumurtlama oluyor ?

şubat başı bekleyenler ne durumda acaba? var mı belirtiler:)
1 haftadır bel sırt baş ağrısı çektim hatta geğirmede vardı şu iki gündür bir şey yok artık psikolojik olarak düşündüm ama bu kdr uzun süre de yaşayamam offf yıprandım valla kızlar dün test yaptım 7 gün kala negatif tabikide ümidim de kalmadı 1 şubatı nasıl bekleyecem bilmiyrm😔😔

Hayirli olsun canım rabbim tez zamanda kavuştursun, hosgeldin aramıza 🌸
Bu ay olursa ayni gün bebislerimiz tutunmuş olacak galiba benimde 24 ocak pik 25 catlama 🥰
Yaaa çok sevindim inşallah Rabbım nasip eder bu ay 🤩😇 şimdi yine ovülasyon testi yaptım t çizgisinde bi belirti yok artık yapmayım değil mi 😊

Kızlar benim ovülasyon testlerim böyle olmuş sebebi ne olabilir

Eklentiler

• 20210126_120535.jpg
    20210126_120535.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 49
Offf kızlar. Karnım ağrıyor daha şimdiden adet olacakmisim gibi bir sancı bir ağrı. Adet olursam şaşmam. Beş altı gün var oysaki. Bir de o kadar gerginim ki. İşte herşeye kızar bagrir oldum. adet gerginliği sanırım, adet olacam. Hicbirsey yapasim yok canım çok sıkkın.

I
merhaba kızlar önerebileceğiniz ovulasyon testi var mıdır? laboquick aldım internetten ama çizgiler çok belirsiz .internetten aldığım için mi böyle oldu markaylamı ilgili anlayamadım
Ben artik laboquick e guvenmiyrm. 5 ay oyaladi beni. Bir gebenin gunlugunu tavsiye ederm. Kabak gbi cikartiyr pik gununu

Follikul sayısı da 6 çıktı ama menstrüasyonda bakılmamıştı. İlk gittiğim doktor bu sonuçlar erken menepoz dedi ve testleri yaptırdığım yerleri beğenmedi, küçük yerlerde iyi sonuçlar çıkmaz daha büyük özellere git, rahim filmi çektir gel dedi. eşimin sperm testine iyi dedi ama bundan daha iyilerini de gördüm dedi. 2. başka bir doktora gösterdim o da doktor kısaca burda vakit kaybetme direk tüp bebek merkezine git dedi.
Bana da aynisini demislerdi. Ne eksik ne fazla. Ama zamani var arkadasim. Bak suan hamileyim.

bugün 16.günüm ama henüz yumurtlamayla ilgili bir çizgi falan göremedimde oyüzden karasız kaldım. sanırım erken yumurtladım . bir de yumurta akı gibi akıntı gelince mi yumurtlama oluyor yoksa birkaç gün sonramı yumurtlama oluyor ?
Yumurtlama 2 3 gün içinde oluyor diyorlar akıntı kesilince de çatlamış oluyor diye duydum

X