Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben bata kadar bekleyeme karar verdim hatta batin bile geçmesini beklicem. Hayali çizgiyle bile kan testinde negatif çıkanlar falan var. En iyisi beklemek. Kendimi de dinlemicem. Akışına bırakcam. Zaten test yapmaya üşeniyorum 😃😂
Ben de hiiic test yapmıyorum hep bat günü bekliyorum oda sagolsun saatinde geliyo 🤣🤣

Selaaammm bende katılmak istiyorum aranıza🥰
yaş 24 🌻
6 aydır evliyim🤩
Çikolata kistim var tek taraflı 4.5 cm çapında evlendiğimizden beri istiyoruz evet biraz kısa bi zaman ama kisstten dolayı bi tane hemen olsun istiyoruz hayırlısı bakalım Rabbım büyük 😍
Bat 7 şubat benimde ovulasyon takibi yaptım bu ay ilk kez denedim 24 ocak da pik oldum 25 ocakta çatlama oldu değerlendirdim o günleri de... Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin içinde bizlere de inşallah 🙏😇

merhaba kızlar önerebileceğiniz ovulasyon testi var mıdır? laboquick aldım internetten ama çizgiler çok belirsiz .internetten aldığım için mi böyle oldu markaylamı ilgili anlayamadım

merhaba kızlar önerebileceğiniz ovulasyon testi var mıdır? laboquick aldım internetten ama çizgiler çok belirsiz .internetten aldığım için mi böyle oldu markaylamı ilgili anlayamadım
Bende o markayi kullaniyodum memnundumda genelde baya kisi de memnun 2 aydir deniyorum ama bu ay degsiiklik yapip bir gebenin gunlgunden aldim onada iyi diyolar😁

Bu değerler tüp bebeklik değerler mi 😳 amh normal FSH iyi bence başka Dr a git eşinin sperm sayısına kalitesine baktılar mı
Follikul sayısı da 6 çıktı ama menstrüasyonda bakılmamıştı. İlk gittiğim doktor bu sonuçlar erken menepoz dedi ve testleri yaptırdığım yerleri beğenmedi, küçük yerlerde iyi sonuçlar çıkmaz daha büyük özellere git, rahim filmi çektir gel dedi. eşimin sperm testine iyi dedi ama bundan daha iyilerini de gördüm dedi. 2. başka bir doktora gösterdim o da doktor kısaca burda vakit kaybetme direk tüp bebek merkezine git dedi.

Selaaammm bende katılmak istiyorum aranıza🥰
yaş 24 🌻
6 aydır evliyim🤩
Çikolata kistim var tek taraflı 4.5 cm çapında evlendiğimizden beri istiyoruz evet biraz kısa bi zaman ama kisstten dolayı bi tane hemen olsun istiyoruz hayırlısı bakalım Rabbım büyük 😍
Bat 7 şubat benimde ovulasyon takibi yaptım bu ay ilk kez denedim 24 ocak da pik oldum 25 ocakta çatlama oldu değerlendirdim o günleri de... Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin içinde bizlere de inşallah 🙏😇
Hayirli olsun canım rabbim tez zamanda kavuştursun, hosgeldin aramıza 🌸
Bu ay olursa ayni gün bebislerimiz tutunmuş olacak galiba benimde 24 ocak pik 25 catlama 🥰

şubat başı bekleyenler ne durumda acaba? var mı belirtiler:)
2-3 Şubat benim ama belirtim yok yani ben adet oncesi belirtiler hep yasıyorum ama adet ve hamilelik belirtileri o kadar aynı ki ben zaten her adetten önce adet belirtilerini yasıyorum ekstra bir şey yok bende. Geçen ay farklı belirtiler yaşadım ama olmadı o yüzden ben belirti dinlemiyorum artık bat bekleyecegim sadece

Kızlar bu ay yumurtam 18inde çatladı, geçmeyen bir göğüs ağrısı var, birde ağzıma sürekli acı su geliyor midemden, kendimi de dinlemek istemiyorum stres yapmamak için, 1 hafta sonra test yapacağım inşşalah tutmuştur

X