Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
T c den koyu olunca mi gebelik pozitiftir?

Valla kuzum benim de cok benzer. Sabah kalkinca deli gibi acikmis olyrm. Aklimdan hemen bisey yemeliyim fikri gecyr. Goguslerim dolgunlasti. Adet zamani hic yasamazdm bunu. Bel ve sirt agrim var. En belirgin olani ise ilk hamileligimde salcaya daldirirdm kendmi. Istemsizce salca yyrm surekli

Kızlar yaa bn 1 aralıkta kürtaj oldum boş gebelikten dolayı 1 ocakta da adet gördüm. Adet gördükten sonra hemn denedik Yumurta döneminide değerlendirdik son bir haftadır da aşırı bel ağrım ve sırt ağrım var ve afedersiniz geğirme de var ama son iki saattir sağ kasığımda aşırı bir şekilde ağrı var geçen hamile kaldığım gibi aynı belirtileri yaşıyrm bata da 7 gün var sizce test yapsam çıkar mı çok erken yaşadım belirtileri ve devam ediyor o yüzden belki çıkar diye ümit ediyorum ne yapmalıyım ilk gebeliğim olacak Allah nasip ederse korkuyorum da aynı şeyleri yaşarım diye de konuşmaya ihtiyacım var

Ya çok saçma bir şey sorucam ama cidden sormak istiyorum. Ben iki buçuk yıllık evliyim. Hep korunduk. Dün itibariyle korunmayı bıraktık ama yumurtlama dönemim değil. Sorum şu hamile kalmak için illa yumurtlama döneminde mi olmak gerekiyor?

Evet canim.

Yani yumurta olmazsa neyi dölleyecek sperm?

Insallah be kuzum. Cok heyecanliyim. Yarin mesaim 8.30 da ama ben ilk otobuse atlayip gidecegm hastaneye. 6.30 gbi. Acilden kan baktiricam. Snra hastalrm geliyr zaten. Onlar kafami oyalar sonuc cikana kadar
Inş güzel haberler alırsın canım

Daha yeni yaptim. Yine koyu cikti. Sizce?
Benim de böyleydi fotoyu bulabilsem yüklerdim ama silmişim... Tabi ki olabilir ama siz yine de çok ümitlenmeyin, en iyisi dediğim gibi gebelik testi. Ayrıca adete yakın da lh hormonunda değişilik oluyormuş o yüzden böyle çıkabiliyormuş. İnşallah hamilesindir ve bizlere dua edersin Hepimizin gönlüne göre olsun inşallah

Yok bu gebelik ya oyle hissediyorum canim sen bir gebelik testi alip yap bence cunku hamile olup silik gorende var ovulasyon testi yanıltabilir
Elimde gebelik testi var ama bi tane. Is yerinde cok samimi bir arkadasim var. Beraber yasayacagiz bu heyecani diye pazartesi sabahina sakliyrm onu. Erkenden eczane de bulamam.9 da aciliyr .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…