Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım sadece göğüs hassasiyeti başladı 3 gündür ama bu ben de hep oluyor adete on gün kala baslıyor. Geçen ay bazı belirtiler vardı ama olmadı o yüzden kendimi çok dinlemiyorum açıkçası. Sende Çar mı senin biraz daha yakın ne zaman test yapacaksın
Benimde 7 8 gun kala goguslerim cok hassaslasrdi bu sefer hic yok goguslerimde bisi tek fark bu🤣 adet gecikmeden gebelik yapmicam ovulasyonla bakicam dun yaotim negatifti ovulasyon bugun de yapip bi bakicam koyulasiyomi die anca t c den koyu gorursem o zmn gebelik yapablirim gecikmeden🤣🤣

Benimde 7 8 gun kala goguslerim cok hassaslasrdi bu sefer hic yok goguslerimde bisi tek fark bu🤣 adet gecikmeden gebelik yapmicam ovulasyonla bakicam dun yaotim negatifti ovulasyon bugun de yapip bi bakicam koyulasiyomi die anca t c den koyu gorursem o zmn gebelik yapablirim gecikmeden🤣🤣
Benim de göğüs hassasiyeti ilk defa geçen ay olmadı canım baya da umutlandım ama sonu hüsran oldu neyse cok olmadı başlayalı umutsuz olmayalım. İnsallah haftaya güzel haberlerimizi verelim 🥰

Eger horminal yada pko gibi bi durumun yoksa gebelik testide yao bence kac gun var adete baya koyi cikmis hamiellik icin t c den koyu olucak diyolar

Kac gun var yavrum adete
14 gun once yumurtladim. Genel bilgi var ya yumurtlama snrasi 14 ggun snra regl olunur diye; o hesaba gore yarin regl olmam lazm. Ama benm hesabima gre 34 gunde olyrm. 7 subat gbi regl olmaliyim. Son ay cok degsti. Ayda 2 kez regl oldgm oldu gecen aylarda. Ve ilk defa adet bitimi yumurtladm

Mantar ya da bakteriyel enfeksiyonlar spermleri öldürdüğü için gebelik olasiligi düşüyor oglumda oyleydim fitil verdiler fitil bittigi gibi gebe kaldım hamdolsun bnce dr a gorunun kendiliginden gecmiyor
Tamam o halde gideyim tabi,aslımda geçen ay rutin kontrole gittim yoktu heralde korunmayı bırakınca oldu

Merhaba benimde bat 1 Şubat fakat dün geceden beri belim ve alt karın bölgem çok agroyor böyle sancım var göğüslerimde nasıl desem afedersiniz ishal zannedip Wc gidiom ama yok yani sancımın sebebi ne anlamadım üşüttüm mü yoksa yerleşme ağrısı böyle olur mu blrsey içmeye de çekiniyorum inşallah yerleşme fln döllenme olmuş olsun siz ne düşünüyorsunuz 😏

31 ocak Bat, 29 yasindayim. 10 aydir istiyoruz. Tahlil sonuçlarindan devlet hasyanesinde erken menepoz olabilir dendi ve tüp bebek önerildi. Bu ay ki regl yilbasina denk geldigi icin özele gitmedim. Bir sonraki ay gitmeyi düşünüyorum artik nasil tedavi derlerse ona göre yol izlicem
Bende aynı durumdayım 29 yaş bat 10 Şubat FSH 13.7 yumurta rezervi az amh 0.91 Dr 3 ay dene olmazsa yine hormon tahlili yapacaz duruma göre konusuruz dedi bu Dr un dediği 2.ay ama korunmayı bırakalı 3.ay

Ya normalde bat günü yapacaktım 2 Şubat hem bizim söz yıldönümumuz. Dayanamadım ya sürekli içimden bir ses test yap deyip durdu bak geçen ay olmadı bu. Bir yaptım belli belirsiz bir ikinci çizgi ama var ile yok arası koştum eşime gösterdim, o da çok isik tuttun evet var bir çizgi ama bu defaulttur yaa falan yaptı 🙁 hayır ben de çok küçük ondan öyle çıkmış olabilir de dedim. 🤪 Pek emin olamadım. Bir saat testi inceledim su falan tuttum o minnak çizgi gitmedi. Ama çekmeye çalıştım hiç gözükmüyor zor görünüyor baya. Normalde bekleyecektim iki şubata kadar yarın caktirmadan alıp yapsam mi
Acaba belirtin var mı? Benim de bat 1 Şubat hep bekliyorum 😁

Acaba belirtin var mı? Benim de bat 1 Şubat hep bekliyorum 😁
Yani şuan en belirgin belirti adet olacakmisim gibi bir kasik ağrısı kalça ağrısı. Halsizlik var. Goguslerimde çok belirti yok zaten adet zamanı da olmazdı. Biraz da iştahım açıldı sanki😂 inşallah piskolojik değildir ve çizgi dogrudur

X