Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hicbirinizi tanimiyorum. Ama bana kardesten daha kardes oldunuz cogu zaman. Gece namazinda sizin icin dua eden bir kardesiniz de var. Ismen bilmesem de bu sayfadaki herkese dua ettim. Newmonn , biliyrm ki sen de bu ay hamile kalacaksin. Icime boyle doguyor. baki dostluklara insAllah
canımmm kesin var bence artık çok sevindim senin adına inşallah rabbim bana da nasip eder :) :) Ne zaman kan vermeye gideceksin?

Bende aynı durumdayım 29 yaş bat 10 Şubat FSH 13.7 yumurta rezervi az amh 0.91 Dr 3 ay dene olmazsa yine hormon tahlili yapacaz duruma göre konusuruz dedi bu Dr un dediği 2.ay ama korunmayı bırakalı 3.ay
Amh:1.16 Tsh: 2.53 Fsh: 4.71 E2: 38.42 benim bu değerlerle 10 aydan fazla geçtiği için olsa gerek direk tüp bebek dediler

Darısı bana artık bende çarşamba test yapım diyorum iğnenin 11 gunu sizce çıkarmı varsa

Arkadaşlar Merhaba,
Bu topikte sadece Şubat ayı bat bekleyenleri ekleyeceğiz Ocak için diğer bir arkadaşımız topik açmıştı isterseniz oraya yazabilirsiniz :)
Merhaba,
Bat: 10/02/21
Kullanılan ilaç:Folbiol
Deneme süresi:2 ay
Ovulasyon testi: Miratecht (Laboquick siparişim yolda)
Temmuz da evlendik, bebek cok istiyoruz. Bugün yumurtam çatlayacak. 4 gündür ilişkiyle değerlendiriyoruz. Inşallah bebişim olur benim de duanızı eksik etmeyin 🙏🏻🌸

S Sardunya21 tebrikler canım benim çok sevindim hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun🤩 kan testi sonucunu da paylaşır mısın

Kızlar adetime bir hafta kaldı ama öyle bir kaşık ağrısi var ki cidden adet olacakmis gibi merakla bekliyorum

X