Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1-Beklenen Adet Tarihiniz? 13 OCAK.
2-Kaç YAŞINDASINIZ? 26
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği DESTEKLEYİCİ? FOLİDOCE.
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi MARKASI? -
5-Ne kadar süredir çocuk İSTEDİĞİNİZ? 6 AY
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var MI? -
1)01.02.2021
2)30
3) promotil Women
4)-
5)8 yıl
6) kan pıhtılaşması

Ya normalde bat günü yapacaktım 2 Şubat hem bizim söz yıldönümumuz. Dayanamadım ya sürekli içimden bir ses test yap deyip durdu bak geçen ay olmadı bu. Bir yaptım belli belirsiz bir ikinci çizgi ama var ile yok arası koştum eşime gösterdim, o da çok isik tuttun evet var bir çizgi ama bu defaulttur yaa falan yaptı 🙁 hayır ben de çok küçük ondan öyle çıkmış olabilir de dedim. 🤪 Pek emin olamadım. Bir saat testi inceledim su falan tuttum o minnak çizgi gitmedi. Ama çekmeye çalıştım hiç gözükmüyor zor görünüyor baya. Normalde bekleyecektim iki şubata kadar yarın caktirmadan alıp yapsam mi
Canım inşallah vardır bebiş :KK68: ama erken gebelik testi alma regline daha varken bekle son 2 3 gün kala yap zaten daha da belirginleşir sonrada kan verirsin. Ben erken gebelik testi yapıp silik görmüştüm sevincimi anlatamam hatta foruma da atmıştım ama sevincim kursağımda kaldı doktora gittim gebelik yoktu yani. O erken yapılan testleri önermiyorum sen 2 3 gün kala kaset testi yapıp kan ver bence stres de yapma güzel düşünelim güzel olsun:KK200:

Kaset testi yaptım canım içimden bir ses yap dedi resmen bildiğin silik çizgi var. Üç dk beş dk içinde çıktı hatta şimdi suyla dağıtım dedim gecmedi
Ben olsam hemen bi erken gebelik testi alirimm 🤣🤣 evde normal testlerin varsa aksam yap aaa bide ovulasyon testin varsa baksana o da gosteriyo gebelikten daha once diyolar

Aslinda en guzeli beklemek benim de 6 gun var 🙂 bi belirtin falan varmiydi kurk mantolu madonna kurk mantolu madonna ayy gecen ay cok uzulmustun ilkinde olmadi die Rabbim aratmadan nasip etsin insallhhh hepimize🥰🥰
Ya belirtim var aslında. Kasik ağrısı bel ağrısı bacak ağrısı halsizlik böyle arada midem garip oluyor ilişkiden sonra kasık ağrısı falan . Ama emin olamıyorum yani buradaki silik çizgilere göre baya silik de 😃 ama gördüm cooook ince 0,1 mm falan bir çizgi vardı. Ne diyeyim hayırlısı inşallah vardır inşallah hepimizin kucaklari bebiş dolar sağlıcakla💃

Kızlar bat yaklaşanlar nasıl heyecanlı mısınız ben baya heyecan yaptım yaklaştıkça bat 2-3 subat 🤭

Arkadaşlar çok afedersiniz hani eşiniz sıvıyı bırakıyor ya o bölge biraz nemli kalıyor normalde hiç mantar yaşamadım bu ay bebek denemesi sık olunca kaşıntı oluştu içerlerde, acaba zamanla geçer mi sizlerde de oluyor mu orası nemli kaldığı için hemen doktora gitmek istemiyorum da hafif bi beyazlık oluşmuş girişte

Kaset testi yaptım canım içimden bir ses yap dedi resmen bildiğin silik çizgi var. Üç dk beş dk içinde çıktı hatta şimdi suyla dağıtım dedim gecmedi
Ya valla benim de sizinle bat aynı bu ay söz verdim bata kadar yapmam diye ama şimdi sizi duyunca heyecan yaptım😂 biraz erken ama insallah git gide koyulaşır o çizgi.

Arkadaşlar çok afedersiniz hani eşiniz sıvıyı bırakıyor ya o bölge biraz nemli kalıyor normalde hiç mantar yaşamadım bu ay bebek denemesi sık olunca kaşıntı oluştu içerlerde, acaba zamanla geçer mi sizlerde de oluyor mu orası nemli kaldığı için hemen doktora gitmek istemiyorum da hafif bi beyazlık oluşmuş girişte
Korunmayı bıraktığınız ilk zamanlar mantar enfeksiyon vs oluşabiliyormuş

Ya belirtim var aslında. Kasik ağrısı bel ağrısı bacak ağrısı halsizlik böyle arada midem garip oluyor ilişkiden sonra kasık ağrısı falan . Ama emin olamıyorum yani buradaki silik çizgilere göre baya silik de 😃 ama gördüm cooook ince 0,1 mm falan bir çizgi vardı. Ne diyeyim hayırlısı inşallah vardır inşallah hepimizin kucaklari bebiş dolar sağlıcakla💃
Ay hadi inşallah bnde senin gibi bi 6 gün var ve belirtilerim de var 4 5 gündür sırt ve bel ağrısı özellikle sağ kalça tarafımda geçmeyen ağrı ve afedersiniz geğirme çok ümitliyim bnde yapmak istyrm ama sonuç hüsran olur diye korkuyorum Allah isteyen herkese nasip etsin

Bemimde 30 ocak bende heycanliyim cokkkkkk😅var mi belirti bisi
Yok canım sadece göğüs hassasiyeti başladı 3 gündür ama bu ben de hep oluyor adete on gün kala baslıyor. Geçen ay bazı belirtiler vardı ama olmadı o yüzden kendimi çok dinlemiyorum açıkçası. Sende Çar mı senin biraz daha yakın ne zaman test yapacaksın

X