Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya kızlar dun 36.saati degerlendirdim durup durup kendimde belirti arıyorum. Acaba döllenmeyi hisseder miyim diye 🤣🤣
Bir ara kendimden o kadar emindim ki, eses sen herseyi yaptn bu ay kesin olacak dyrdum. Dogal beslenme, pozisyon, ilac takviyesi, yumurta takibu. Kahve ve tavuk etini hayatimdan cikarmistim. Emindm olacagina. Her ay husran. Allah ol demeyince olmuyr. Simdi cok kiziyrm kendime. Tevbe ettim. Bol bol estagfrllah cek. Kun fe yekun, allahumme ya evvelu, ya mucib, ya cami, ya varis.
Gecen hafta pusetli bir bbgin arkasindan bakakaldm uzun uzun. Gonlum hzunlendi. Rabbim icimi, disimi, duami duyuyor. Dilerim hepimiz bu ay kendi mucizemize kavusuruz. Ben inaniyrm sen bu ay hamile kalacaksin Rabbbimin izniyle.

Ya valla benim de sizinle bat aynı bu ay söz verdim bata kadar yapmam diye ama şimdi sizi duyunca heyecan yaptım😂 biraz erken ama insallah git gide koyulaşır o çizgi.
Ya inşallah canım benim acaba cidden testin çizgisi miydi neydi o anlamadım ya. Cooook minikti yaaa kör oldum bakarken belki de negatif böyle çıkıp negatif olan da var ki benimki anca mikroskopla görünür yani😃

Ay hadi inşallah bnde senin gibi bi 6 gün var ve belirtilerim de var 4 5 gündür sırt ve bel ağrısı özellikle sağ kalça tarafımda geçmeyen ağrı ve afedersiniz geğirme çok ümitliyim bnde yapmak istyrm ama sonuç hüsran olur diye korkuyorum Allah isteyen herkese nasip etsin
Evet geçen ay doğru düzgün bir belirtim yoktu kaşık ağrısı hariç gecikmeli adet oldum zaten. İnşallah piskolojik değildir yaa hamiş olalım ins🤲

Valla canim bende herhangi hic bir agri olmadi normal gunlerden farksizdi . Adetin kacinci gunu igne yapildi sana
13.gun kuzum
Bir ara kendimden o kadar emindim ki, eses sen herseyi yaptn bu ay kesin olacak dyrdum. Dogal beslenme, pozisyon, ilac takviyesi, yumurta takibu. Kahve ve tavuk etini hayatimdan cikarmistim. Emindm olacagina. Her ay husran. Allah ol demeyince olmuyr. Simdi cok kiziyrm kendime. Tevbe ettim. Bol bol estagfrllah cek. Kun fe yekun, allahumme ya evvelu, ya mucib, ya cami, ya varis.
Gecen hafta pusetli bir bbgin arkasindan bakakaldm uzun uzun. Gonlum hzunlendi. Rabbim icimi, disimi, duami duyuyor. Dilerim hepimiz bu ay kendi mucizemize kavusuruz. Ben inaniyrm sen bu ay hamile kalacaksin Rabbbimin izniyle.
Insallah kuzum Rabbım aratmasın hiçbirimize 🙏

Kizlar bu benim bugunku ovulasyon testim. Elimde gebelik testi kalmadigi icin buradan da takip etmek istedim. Iki ihtimal var. Beta hcg artiyor veya yeniden yumurtluyrm. Sizce yine de yumurtlama ihtimalinr karsin degerlendireym mi? Sikintili olur mu?

ISte bu

Eklentiler

• 20210125_162621-1.jpg
    20210125_162621-1.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 42
X