Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim testler negatif çıkıp durdu sadece bugün sabah ilk idrarla yaptığım test çıplak gözle bakınca silik göründü inanmadım eşime gösterdim o da hemen gördü sonra da kan sonucum geldi biraz önce öyle öğrendim ben . Hala inanamıyorum bu testler gerçekten çok yanıltıyor insanı çok yıpratıyor onu anladım en iyisi kan vermek allah sana da nasip etsin inşallah canım benim 💖
Merhaba benim regli günün geçti çatlatma iğnesi olmuştum erken gebelik ve kaset test hep negatif çıktı kan vermedim henüz sizde süreç nasıldı anlatırsanız çok sevinirim

Merhaba benim regli günün geçti çatlatma iğnesi olmuştum erken gebelik ve kaset test hep negatif çıktı kan vermedim henüz sizde süreç nasıldı anlatırsanız çok sevinirim
Merhaba, ben en son 21 ocakta regl oldum sonrasında hep gün aşırı ilişki oldu ovulasyon takip etmedim içlerinden biri mutlaka tutar diye düşündüm. Batım 26 şubattı ama adetim düzensizdir benim döngüm bazen 29 gün sürer bazen 35 bazen 38 . Ortalama bi gün belirleyip 26 Şubat demiştim bat için . 19 şubatta kahverengi lekelenme yaşadım 3 gün sürdü bitti adetim gelmedi arkasından, Pazartesi kan verdim lekelenme bitince beta hcg değerim 2,8 çıktı doktor ya çok yeni bir gebelik ya da yok bekleyelim gününe kadar dedi. Ben bekleme sürecinde kaset test yaptım ama negatifti ,bugün sabah kan sonucumu öğrenmeden önce tekrar kaset test yaptım silik çizgi gördüm arkasından sonucumu öğrendim bu şekildeydi

Merhaba, ben en son 21 ocakta regl oldum sonrasında hep gün aşırı ilişki oldu ovulasyon takip etmedim içlerinden biri mutlaka tutar diye düşündüm. Batım 26 şubattı ama adetim düzensizdir benim döngüm bazen 29 gün sürer bazen 35 bazen 38 . Ortalama bi gün belirleyip 26 Şubat demiştim bat için . 19 şubatta kahverengi lekelenme yaşadım 3 gün sürdü bitti adetim gelmedi arkasından, Pazartesi kan verdim lekelenme bitince beta hcg değerim 2,8 çıktı doktor ya çok yeni bir gebelik ya da yok bekleyelim gününe kadar dedi. Ben bekleme sürecinde kaset test yaptım ama negatifti ,bugün sabah kan sonucumu öğrenmeden önce tekrar kaset test yaptım silik çizgi gördüm arkasından sonucumu öğrendim bu şekildeydi
Cevabımız için çok teşekkür ederim ☺️ İnşalllah sağlıklı kucağınıza alırsınız 🙏🙏tebrik ederim

Çok teşekkür ederim yarın akşam bir doktor arkadaşıma gideceğim şu an için her şey yolunda mı diye anca sanırım öyle inanıcam bu duruma. Amin inşallah sizlere de nasip etsin rabbim canım benim 💖
Canım doktora çok erken gidiyorsun şuan kese gözükmez zaten 1 hafta daha beklemen lazim zaten kanda çikmis

Canım doktora çok erken gidiyorsun şuan kese gözükmez zaten 1 hafta daha beklemen lazim zaten kanda çikmis
Evet evet biliyorum ama eşim doktor benim o da bi arkadaşına söyledi durumu gel bi bakalım ne durumda olduğuna dedi o yüzden gidicem yoksa kese görünmez tabiki

Ya kizlar benim psikolojim cok bozuldu. Umutsuz , caresiz hissediyrm kendimi. Evden ise isten eve. Evde desen zaten yemek yiyemiyrm . ve aksam 8 de uyuyakaliyrm. Cok mutsuzum.
Pandemi de var zaten. Bu gunler hic bitmeyecek gibi geliyr

Hanımlar korunmayı bırakınca adet döngünüzde değişiklik oldu mu?
Benim ya erken oldu ya normalinden kısa sürdü, son olarak ta 6 gün gecikti.

Benzer tecrübesi olanlar var mı?

Hayırlı olsun yavrunuz,
Kaç aydır düşünüyordunuz?
adet döngünüzde değişiklik oldu mu korunmayı bırakınca? Benim öyle oldu da.

Herkese selam benim belirli regl tarihi ayın 1i yani iki gün var daha. Ama şimdi bulanık kahverengi akıntı gibi geldi. Ne dersiniz yerleşme kanaması mı yoksa geliyor gelmekte olan mı?
Benim de bat ayın 1 i 4-5 gün kala erken gebelik testinde negatif çıkmıştı. Ben de günümü bekliyorum ama göğüsler ve ara ara karın ağrısı dışında hiç bir belirtim yok yahu akıntı bile yok 😪

Dün gece regl oldum ben hatta sabah yatakta doğruldum öyle bir geldi ki kalkamadan çarşaf alez pijama hepsi yıkanıyor şuanda 😂 gençkızken böyle yoğun gelmemişti. Acaba kimyasal gebelik mi oldu da attı vücut? Olabilir mi öyle bişi?
Yeni ay yeni umut diyorum son olarak napalım Allah'a şükür 🙏🏼

Hayırlı olsun yavrunuz,
Kaç aydır düşünüyordunuz?
adet döngünüzde değişiklik oldu mu korunmayı bırakınca? Benim öyle oldu da.
Teşekkür ederim ocaktan beri düşünüyorduk biz o ay reglim geri geldi korunmayı bırakınca cok şükür rabbim bu ay nasip etti bir daha adet olmadım

X