Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen ben de neyi baz alıcam bilmiyorum, hormon tahlili yaptırmak istiyorum ama adetin 3.gunu lekelenmelerin başladığı zaman miydi, yoksa cumartesi günü mu olacak bilemiyorum. Eğer cumartesi ise poliklinikler kapalı
İkiniz içinde kafa karışıklığı yaratmak istemem dr a sorarsınız yine de ama sanki tam söküldüğü zamanı baz alsanız daha sağlıklı olacak gibi geldi bana.

İkiniz içinde kafa karışıklığı yaratmak istemem dr a sorarsınız yine de ama sanki tam söküldüğü zamanı baz alsanız daha sağlıklı olacak gibi geldi bana.
Aynen canm bi arkadaşımda öyle dedi tamamen başladığı günü baz al desi ama zaten mart 1 de doktor randevum var soracam ona da artk

Aynen ben de neyi baz alıcam bilmiyorum, hormon tahlili yaptırmak istiyorum ama adetin 3.gunu lekelenmelerin başladığı zaman miydi, yoksa cumartesi günü mu olacak bilemiyorum. Eğer cumartesi ise poliklinikler kapalı
Bi arkadaşım lekelenmelerin başladığı günden değilde adet gini geldiği günü adetin 1. Günü saymalısın dedi ama bnde mart 1 e doktor randevusu aldım gidicem bakalm ne der ve doktora da sorcam bunu ama ovulasyon testi de aldım şubat çok karmaşık geçti martı kestiremiyorm çünkü canm

Ben de 1 marta alayım o zaman randevuyu.yarina randevu bulmam çok zor zaten. İnşallah güzel sonuçlar alırız

İğnemin 15.günü adet olmuyorum yaptığım testler negatif şu an aşırı derecede bel ağrım var

Insalahhh kuzummm ne güzel söyledinnn aminnn insallah rabbim bizlerede yasatsinnn ayni belirtiler bendede var ama gecen ay da coktu baya hamileydim gecen ay ama adet oldum o yüzden bu ay pek ümidim yok öylesine yapiyorum yani gecen onca belirtiye ragmen tutmadiysa buay bukadar belirtiyle pek sanmiyorum 8.gün baslayan beyaz akintin var kasik ve bel agrim var bacaklarima vuran ama bakalim esimde %2 marfoliöoji bu ay tutmazsa bidahaki aya asilama nasip olursa tamam kuzummm firsat bulup yaparsam mutlaka yazcam ama

İnşallah sağlıkla sorunsuz ilerler gebelik sürecin bende pazartesi kalp atışı için gidicem stresliyim inşallah görebiliriz

İnşallah en güzel şekilde duyarsınız kalp atışlarını ben 6. Haftamda duydum 12. Haftada gideceğim tekrar İnan o sitres bitmiyor şimdi de bi anda bulantım kesildi benim 9. Haftaya yeni giriyorum korku bastı ya bir şey olduysa diye sanırım evham yapmadan Allah’a emanet edip tadını çıkartmak lazım

bende dün akşam yaptım aynı böyle çıktı .bende pek umutlu değilim kimyasal sanırım ama hala adet olmadım

Canimm ben test yaptim sabah negatif malesef bu ayda yok bende olsaydi silikte olsa cikardi galiba 15 Subatta aksam catlama olmustu cünkü

KIZlar ben de erken gebelik testi yaptım bat 21 şubattı sizce bu kadar silik çıkması normal mi

Eklentiler

• D2C4185D-D79B-429A-A9E3-93099DAC1E49.jpeg
    77,7 KB · Görüntüleme: 66
  • 4C818903-FA0D-4CA6-A621-C28BB39456E3.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 63
Yaptim canimm negatif bu saba yaptim bu ayda yok anlasilan olsa cikardi kesin 15 subat aksam catlama olmus degerlendirdim amademekki yine yok
11. Günün senin. Geç döllenme vs olabilir diyorlar bazı arkadaşlar aslında ama en iyisi bu ayda olmadı diyip kestirip atmak sanırım, benim bugün 10. Gün hiçbişi çıkmadı yarın da çıkmazsa bat günü yaparım birde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…