Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gecen noldu biliyor musunuz? Ben omrumde hic visneli dondurma yememistim. Ruyamda hastane yemekhanesindeyim. Koca kutu visneli dondurmayi kasik kasik yiyorum.
Insan tadini bilmedigi birseyi nasil cani ceker. Cok ilginc
Ya seni yeriiimmm git kiz ye hemen sen hamissinnn

Kızlar belirti olarak görülen bu krem renkli akıntı çatlamadan kaç gün sonra görülüyor, ilk defa yaşadım bu akşam burda yazanlar geldi aklıma. 9. Günden itibaren gören var mıdır acaba?

Kızlar belirti olarak görülen bu krem renkli akıntı çatlamadan kaç gün sonra görülüyor, ilk defa yaşadım bu akşam burda yazanlar geldi aklıma. 9. Günden itibaren gören var mıdır acaba?
Bende bugün 8.gunundeyim iğnenin benimde kremsi akıntı bugün başladı. Ama 1 haftadır sag kasigimda ara ara ağrı oluyor.

Bende bugün 8.gunundeyim iğnenin benimde kremsi akıntı bugün başladı. Ama 1 haftadır sag kasigimda ara ara ağrı oluyor.
Dün gece de sol kasığımda batma oldu bikaç saniye hiç yormuyorum bu ay bu tip şeyleri hamileliğe ama bugünde bu akıntı olunca bilemedim. 1 gün var gibi aramızda hayırlısı bakalım inşallah

Bende bugün yine test yaptim bembeyazdi bu ayda yok anlasilan catlamanin 10.günüydü bugün aksam yaptim normal testle

Canin benimde dün 9.günümdü dün basladi bugün test yaptim normal aksam saa 18 de yaptim testi negatifti

Kizlar bugün catlamanin 10.günü testte bisi görüyomusunuz az daha görmeye calisirsam gözlerim geri dönecek

Eklentiler

• 20210225_183134.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 77
merhaba arkadaşlar bende gebelik düşünüyorum şu an adetim 1-2 gun kadar gecikti gibi geçen ay biraz düzensiz gelmişti. onceden düşük yaptım. bu ay adet gecikme var geçen ay 28 de adet oldum 28 günde bir adet oluyorum gecikti sanki. ama ilk gebelikte yasaidgim belirtiler yok goguslerde siskinlik ucunda koyulasma yok, karında sancilanma yok, surkeli idrara çıkmıyorum sizce geç gebelik mi yani gebe olur olmadığıma emin olamadım ne kadar beklemeliyim

Belirti vermeden de hamile olduğunu öğrenen çokmuş burada okuduğum kadarıyla. Adet günün geldiyse sabah bi kaset test yap istersen canım.

Çok şaşkınım resmen aynı şeyleri yaşadık benim de 10 gün süren lekelenmelerden sonra bugün adetim başladı, stresden mi oluyo noluyo ben de anlamadım. Benim de silik çıkmıştı testim kan verdim sonuç <2 çıktı. Hayırlısı artık napalim

Testlerini sabah yap canım. Ben de hafta sonu diyordum ama yarın sabah dayanamayıp yapabilirim 10. Gün
Hahah valla bende aksam misafirlerim gidince bi denim dedim ama görücem diye sasi oldum dedim belki bisiler varsa gören olur bat 5 martta benim bakalim yarin sabah denim bide bende üsenmezsem

Bi bulanıklık var sanki bana öyle geldi. Hiç yok diyemeyiz gibi
Yaaa görebildinmi valla öyle aksam gelisi güzel yaptim bi mucize olur belki diye ama Bat 5 martta gösteriyo bunlar bu ayki testlerim kacindan itibaren saymam lazim anlamadimki sabah yine bi denim bakalim.belki cikar

Eklentiler

• 20210217_160231.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 40
Valla bende çok şaşkınım canım yumurtlamayı 7 sinde gördüm çatlamayı da 8 de ama 12 sinde lekelenmem başladı neden anlayamadm bugüne kadar da devam etti ama ayın 8 inden beri kasık ağrısımı yaşamadm adet ağrısı gibi ağrılarımmı olmadı anlatamam hepsini yaşadm ama bugün yoğun kanamam oldu bu ay aslında çok stres yapmadım düşünücem başka şeyler vardı ama neden anlayamadm ilk defa bu ay böyle bisey başıma geldi adet olarak hangi tarihi baz alıcam onu bile anlayamıyormm yaa çünkü 12 sinden beri lekelenme ve kanamalarm oldu artk kendimden hiç bisey anlayamıyorm

Yaaa görebildinmi valla öyle aksam gelisi güzel yaptim bi mucize olur belki diye ama Bat 5 martta gösteriyo bunlar bu ayki testlerim kacindan itibaren saymam lazim anlamadimki sabah yine bi denim bakalim.belki cikar
Hadi inşallah yürekten diliyorum hepimiz için. Benim de bat 1 i yapmıyorum test ya negatif çıkarsa diye belki psikolojik bu belirtiler diyorum kendi kendime ama içim içimi yiyiyor. Mesela şuan gaz ve kasık ağrımla beraber bel ağrım da var ha bi de bi kaç gündür beyaz akıntım da var. Rabbim hayırlısıyla bu sevinci yaşatsın bizlere inşallah
Yarın yaz mutlaka

Aynen ben de neyi baz alıcam bilmiyorum, hormon tahlili yaptırmak istiyorum ama adetin 3.gunu lekelenmelerin başladığı zaman miydi, yoksa cumartesi günü mu olacak bilemiyorum. Eğer cumartesi ise poliklinikler kapalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…