Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Muhtemelen. Adetiniz geciktiyse bence bir test yapın derim

Enfeksiyon olabilir yeşil ve sarı akınrı öyle oluyor diye biliyorum. Devam ederse bence bir Dr görünün.

Canım ben yumurtlamanın 11.günü silik çizgi ile öğrendim 16.2 çıktı değerim bende de senin gibi ağrı akıntı vardı özellikle ani hareket ettiğimde kasığımda ağrı oluyordu sende de bebiş olabilir bat ne zaman?

Yaaaa insallah bendekide öyledirr sanslilardan biride ben olimmm ooolur 2 yildir olmuyor Saglikla kavus bebegine kuzummm insalahhh ben dün yaptim 8.gündü sanirim cizgi cikmadi dün baslayan kasik agrilarim birde istahim acildi gögüs hassasiyetim var ama uclarinda aci yok elleyincede yok üstleri aciyo sadece sanci vuruyo uclarina ,bide bel agrim var ama her ay hüsrab oldugundan bu ayda yoktur diyorum Bat 5 Mart gösteriyo kuzum ama bende bilemiyorum artik 2 ileri 2 geri oynuyo bak bu benim testlerim.simdi ben hangi günden itibaren saymam lazim

Eklentiler

• 20210217_160231.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 37

Amin inşallah kuzum inşallah bu sefer tutmuştur da sende bebişini öğrenirsin biran önce 8.gün öğrenmek için erken ben 10.gün yaptım silik bile çizgi yoktu tertemizdi 11.gün silik çizgi vardı biraz daha dayan öğrenmek için erken.bu strip testlerden çok anlamıyorum ama 9 12 13.günler koyu geldi bana ben 1 kere ovülasyon kullandım kaset o ayda hamile kaldım bilgili değilim :)

Benim birkaç gün önce başladı . 3 gün sürdü bitti bugün ara ara çok az yine geliyor yerleşme kanaması mı emin değilim ama açık kahverengi garip bişey
Ya bnm 11 gündür var lekelenme kanama ama adete dönmüyoo ne olduğuna anlam veremedim kayınvalidemler de aksi gibi geldiler bende kalıyolar kan veremiyormm anlam veremedim ya adet olsa çoktan sökülmesi gerekmez miydi işin garibi bat günü erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı. Sonraki günde normal kaset test yaptım çıkmadı gibi bugünde kaset test yaptım silik çıktı sinirlerim bozuldu artk hem lekelenmeler hem bunlar

Kaset testte hemen cıkmıyo sanırım ya ben pazar akşam kaset test yaptım negatif çıktı ,pazartesi kan verdim 2.80 çıktı doktor da şaşırdı ya daha çok yeni ya da yok dedi. Eğer bugün kaset testte de silik çıktıysa bence hamilelik var bat ne zaman sizin?

Normalde 21 i ama ben ayın 13 ünden beri lekelenme yaşıyorum inan artk ne düşüneceğimi şaşırdım kayınvalidemler gittiği gibi kan vermeye gidicem kafayı yedim artk siz daha test falan yaptınız mı yada bi daha kan verdiniz mi inşallah sizde de vardır yaaa

Benim bat 26 sı cuma günü tekrar kan vericem bi de acaba düşünüyorum erken gebelik testi alıp yapsam mı diye çok kararsızım inşallah vardır çok istiyorum ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…