Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ozaman bu yerleşme kanaması inşallah ya adet değil bu canım yaaa tarihinden hesap yaptım da sen sanırım hamilesin bu adet kanaması değil yerleşme kanaması şu ucuz testlerden bir kaset test al bakalım ne çıkacak birde senin bir hastalığın varmıydı ne zamandır olmuyor söylermisin

Herhangi bi hastalığım yok canım adetim düzenli gelirdi bu ay şaşırttı işteyim şuan yemek molamda gidip test alacağım akşam evde deneyeceğim

Bide merak ettiğim birşey var size soracağım bayanlar
Böyle sağ sol kasiklarda alttan bıçak agrısı batması gibi sancı girmesi yumurtlamadan kaynaklı olabilir mi dün yaptığım ovulasyon testi pik olmamasına rağmen sancılı bir gece geçirdim bel ve alt karın agrısı ile uyuyamadım hatta sizce bir yorumunuz varmı bu durumu yaşayanlardan
Teşekkür ederim

Herhangi bi hastalığım yok canım adetim düzenli gelirdi bu ay şaşırttı işteyim şuan yemek molamda gidip test alacağım akşam evde deneyeceğim
ne kadar zamandır deniyorsun
Ben sehir hastanesindeyim. Esimde osmangazi de calisiyr
Ben 2003 te geldim İstabula ama Eskişehire çok sık geliyoruz eşim heray gelior benim kayınvalidemlerde Eskişehirde tüm akrabalarımız orda bizim eşim daha geçen ay Şhir hastanesindeydi peki sen nasıl hamiş kaldın anlatırmısın neler yaptın bizde yapalım

ben öyle şubat başı geberdim sol kasık ağrısından uyuyamadım hamile kaldım sonra kimyasal gebelik 18.gün geçti adetim düştü

Canım özenli bir şekilde 2 aydır deniyoruz geçen ay bu kadar düzenli yapmamıştık hiç
sende zaten hastalık yokmuş belli ki yaşında genç senin o yaşadığın kuvvet ve muhtemel yerleşme kanaması adetten bir farklı ise sen akşam için rahat etsin die bir kaset test yap ama negatif çıkarsa hemen karalar bağlama çünkü en erken gebelik testi bile adette 6 gün kala düşün yani seninki sadece erken döllenme olduysa erken çıkabilir kısmet hadi hayırlısı bakalım Allah nasip etsin canım

İnşallah canım ama ben ümitlenmek istemiyorum yaşım 34 çokta genç sayılmam aslında akşama test ypacağım

Merhaba , siz yerleşme kanamasından ne kadar zaman sonra hamile olduğunuzu öğrenmiştiniz ?

Son düzenleme:
prowomen kullanan varsa birşey sorucam da . suyun içine atınca erimiyor bu . scak su yada ılık suya karıştırsam olur mu

ben öyle şubat başı geberdim sol kasık ağrısından uyuyamadım hamile kaldım sonra kimyasal gebelik 18.gün geçti adetim düştü
Yaaaa rabbim sağlıkla yeniden nasip etsin teşekkür ederim cvp verdiğiniz içinde ben suan halen o ağrıyı cekşyorım belimde de var bakalım ya rabbim sağlıkla herkese nasip etsin

Erken dollenme oldu. Hatta keseyi de gecen hafta gormustu. Ama kese etrefinda sanki 2. Kese gibi bisey vardi. Ya 2. Kese ya da kanama alani gibi geldi bana. Ama korkuyrm. Hala da kan sonucum cikmadi malesef
Canım günlükte 8. Hafta yazıyor diye merak ettim kalp atışlarını görebildin mi bebeğin

Merhaba , siz yerleşme kanamasından ne kadar zaman sonra hamile olduğunuzu öğrenmiştiniz ?
benim ilk hamileliğim şaka gibiydi :) ben sayısal oynamaya gittim bayiye yanında eczane vardı girdim dedim gebelik testi yaptırcam adam yaptı bu arada ben adetliydim ama o adet değil yerleşme kanamasıymış adam testi yaptı dedi hamilesin ben dedim sizin ucuz testler anca bu çıkar ben dedim adetliyim adam ısrarla hamilesin diyor başka ezaneye gittim sonra yine hamilesin dedi sonra bir hafta sonra dr götürdü kaynanam beni kese gördük ilk muayenede de bana oğlun olacak dedi ne hamile kaldığımdan haberim vardı ne bişey :) yani ben bir garip öğrendim o kanama 1 haftadan fazla sürdü bebek düşüyor sandım değilmiş oğlum 17 yaşında tosun gibi şuan

Arkadaşlar açık yeşil akıntı(az miktarda, köpüklü değil, yumurta akı kıvamında) hamilelik belirtisi olabilir mi? Hiç başıma gelmemişti. Bat a 5gün var ama bu ne anlam veremedim. Yaşayan var mı?

Kizlar bugün yumurtlamanin 10. Günü catlamanin 8-9.günü bugün kasik agrim ve agri esliginde beyaz kremsi akintim gelmis sizce normalmi olabilirmi ? Yani yumurtlamadan sonra hafif beyazimsi akintim vardi ama cok cok az bide sertti kuruyunca bu bildigin kremsi beyaz sizce gebelik varsa tam bugünlerdemi gelir o beyaz akinti ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…