Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Acımıyor,çatala çıkıyorsun rahmini bi aparat ile açıyor ve içine enjekte ediyor
peki o çatalda rahmi açtıkları şey hani şu plastik bir şey var vajnayı açan sadece onunla mı açıyor eminsin acımıyor değil mi hani şu muayene ederken açtıkları şey sadece yani birde bu maliyetli bir işlem mi

Günaydın kızlar o kadar moralsizimki bir o kadarda endişeli yumurtlamam biter bitmez adet olmakta cabası ama adet gibi yoğun kanama yok (adetime 11 gün vardı) pıhtılı yada parçalı kanama da değil bu aydan çok ümitliydim yine hüsranla sonuçlandı

yerleşme kanaması olmasın o

Evet öyle. Ben 3 defa yaptırdım 3üde acımadı . 2500 tl verdim ben artı 300 tl ilaç

kız bence o yerleşme kanaması eğeradetten farklıysa ben ilk oğlumda günlerce oldum sıvı kan gibi değil ama az az yoğun kıvamda :) midem bulandı tarif ederken :) test yap bakalım sonra da bana haber ver merak ettim ama o adet değil ondan eminim adet 11 gün önceden gelmez

kızlar merhaba bende hamile kalmak için uğraşıyorum bi tane oğlum var ikinci için uğraşıyoruz pko var kilo var adet tarıhım yarın ama ben geç yumurtladım yumurtlama tarihim 21 şubat şimdi zamanında adet olcak mıyım tuttuysa gecikcek mi adet kafam karmakarışık

Valla canım bende anlamadım yumurtlama dönemim bitti ardına adet oldum testi erken gebelik testimi alayım normal testmi

Valla canım bende anlamadım yumurtlama dönemim bitti ardına adet oldum testi erken gebelik testimi alayım normal testmi
eğer adet gibiysen o zaman test alman doğru değil adetliyken hamile olamazsın fizik kurallarına göre kan gibi sıvı ve yoğunsa adettir siyah gibi yada açık renkte kan gibiyse o yerleşme kanaması bir kontrol et ona göre test al boşuna para verme erken testlerde ucuz sayılmaz

adetine kaç gün var ona göre verir eczacı sana
Adetime 11 gün vardı canım övülasyın bittiği günün ertesi gün hemen kahverengi lekelenmeyle başladı toplasan 1 pedi doldurmaz dünden beri normal adetimde kanamalar parçalı gelir bu sanki sulu gibi şöyle söyleyeyim 8 inde adet olmuştum bu ayın ve dün yine adet oldum eğer yerleşme değilse ovülasyınuda çok iyi değerlendirmiştik eşimle gün aşırı ilişkiye girerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…