Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım gittin mi kontrolee nasıl durumlar merak ettim seni

canım naptın bugün yine test yaptın mı? dün silik çizgi vardı testinde.
Yaptım canm normal kaset test yaptım çıkmadı bisey ya bugünde olmazsam yarın kan vericem niye böylr oldu anlamadm erken gebelik testi yanıldı galiba

Ben daha adet olmadim ama diger ay olmaz cunku esim yarindan sonra 15 gun yok kacirmis oluruz her seyi diger diger aya artik
Anladım canım aman sağlıklı gelsinde benim ilk gebeliğim 9 buçuk haftada karnımda sebehsiz yere öldü herşeyden önce sağlıkla gelsin diyorum artık bir yandan iş bir yandan soğuk memleket çok sıkıntılı geçtiydi gebeliğim.. şu an wc den çıkamıyorum ayaklarım çok ağrıyor adet sancısı yaşıyom gelen giden yok

Bana da testten sonra bi usume geldi

Valla vucut o kadar belirti gosterirken bembeyaz testler insan sasirip kaliyor
Hahahhaaynen ya çok sinir oldum sabah hiç mi renk olmaz hoş geçen gebeliğimi adetimin gecikmesi ikinci günü öğrenmiştim erken gebelikten ama o zaman böyle adet ağrım yoktu ondan saldım gitti

Benim adetim uygulamaya gore de hic gecikmezdi ilk kez gecikti kesin diyodum ben de cok bozuldum
Benimki de gecikmes ondan bugün adet olurum gözle bakıyorum sende adet belirti yoksa belki ihtimal olabilir inşallah vardır umut vermek gibi de olmasın ama olabiliyor benim öyle olmuştu geç döllenme demişti doktor

Benimki de gecikmes ondan bugün adet olurum gözle bakıyorum sende adet belirti yoksa belki ihtimal olabilir inşallah vardır umut vermek gibi de olmasın ama olabiliyor benim öyle olmuştu geç döllenme demişti doktor
Adetim hep erken olur dollenmem gec olursa bu bana haksizlik olur

Adetim hep erken olur dollenmem gec olursa bu bana haksizlik olur
İşte bende açıkcası bu ay şundan ihtimal vermiyorum 5 şubatta yumurtamın büyüdüğünü gördüm olmuş olsaydı bugün en geç çıkması gerekti çıkmadı (ama belli olmuyor yumurta sperm birleşiyor ama bazen döllenme geç olabiliyor diyorlar embriyonun düşmesi filan) çok karışık durum nasip işte

Ben 8 inde ovu testinde koyu cixgileri gordum ama oncesinde yapmamistim sonrasinda da yapmadim bazen 3 gun kalir o kayi cizgiler ne zaman catladi bilmiyorum ama her turlu 12 gun falan gecmistir olsa cikardi diye dusunuyom

Ben 8 inde ovu testinde koyu cixgileri gordum ama oncesinde yapmamistim sonrasinda da yapmadim bazen 3 gun kalir o kayi cizgiler ne zaman catladi bilmiyorum ama her turlu 12 gun falan gecmistir olsa cikardi diye dusunuyom
Olmaz ise eğer adetten sonra hergün yap canım ben öyle yapmayı düşünüyorum

Olmaz ise eğer adetten sonra hergün yap canım ben öyle yapmayı düşünüyorum
Ovulasyon testini mi onceki aylarda yaptim ama artik test almamaya karar verdim son testimi 8inde yapmistim o zaman iki cizgide koyuydu ama benim 3 gun falan pik oluyo sonra dusuyo artik o 8subat o piklerin kacinci gunuydu bilmem. Off prof. Olcaz valla bu ne boyle

Mm memnun kalmadınmı bende yeni aldım bir kutu bu ay deneyim dedim ovuyu

Bende 2 gün geciktim diye düşünüyordum kızlar sanırım benim regl döngüm kaydı 4 aydır hep 28 günde bir oluyordum takip ettim 30 güne bir e dönmüş. yumurtlamayı ovulasyon testi ile takibe geç başladım bu ay kaçırdım çünkü ben 6 sı diye erken değerlendirdim 7 sinde tam koyulaşıp 8-9 da renk açıldı benim değerlendirmeler çöp oldu yani kısmet diyelim inşallah geriye kalan arkadaşlar hayırlı haberler alırlar ve iyi ki test alıp moralimi bozmamışım gelen geliyor zaten bu ay önceden takibe başlıcam birde çok değerlendirme yapmıcam kaliteyi de bozmamak lazım sanırım mart ayına gidiyorum ben hoşçakalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…