Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın 2. Kan değerime baktırmaya gittim kan verdim geldim dua edinn güzel artmış olsun perşembe 149 Du cumartesi 2. Katlanma bugün de 4. Katlanma olacaksa en az 600 mü olması gerekir

Kızlar bisey sorcam benim 2 gun geciyo normalde hwp erken olurum dün test yaptim cok silik bi cizgi vardi ama bende hic bir sekilde akinti yok kuruluk var sizlerde bu sekili olan var mı

Kızlar bisey sorcam benim 2 gun geciyo normalde hwp erken olurum dün test yaptim cok silik bi cizgi vardi ama bende hic bir sekilde akinti yok kuruluk var sizlerde bu sekili olan var mı
Merhaba testiniz cok mu silikti yani 2 gun gecmesine ragmen sadece meraktan soruyorum foto atabilir misiniz acaba. Bu testler ne kadar gosteriyo merak ediyorum 😂

Ben de bosuna umutlanmisim keske adet olsaydim hemen cok kotuymus
Evet canım adet oldunmu sen önümüzdeki ay birlikte planlayabiliriz sat günümüz aynı olacak umudunu yitirme bu ay nasip olmadı de şu yemişi denicem bende 😅 sende dene geçen birinde gördüydüm yemiş yumurtada etkiliymiş sanırım

Evet canım adet oldunmu sen önümüzdeki ay birlikte planlayabiliriz sat günümüz aynı olacak umudunu yitirme bu ay nasip olmadı de şu yemişi denicem bende 😅 sende dene geçen birinde gördüydüm yemiş yumurtada etkiliymiş sanırım
Ben daha adet olmadim ama diger ay olmaz cunku esim yarindan sonra 15 gun yok kacirmis oluruz her seyi diger diger aya artik 😂😂

Yarin kalp atisini duyacagiz insallah. Cok heyecanliyim. Isin tuhafi su icemiyrm. Icince midem bulaniyor. Eskisi gbi kaliteli seyler de yiyemiyrm artik. Cok uzuluyrm
canım gittin mi kontrolee nasıl durumlar merak ettim seni :KK200:
Ayyy hala kendimi umutlandırmıyormmm ama inşallah yaaa çok teşekkür ederim 😊elimde bi tane normal kaset test var yarında onu yapıcam bakalm onda çıkıcakmı 7 aydır deniyorum hiç böyle çizgi görememiştimmm o kadar şaşkınım kiiii deli gibi sırıtıyormmm kendi kendime inşallah rabbim tüm isteyenlere bu duyguyu yaşatsn yaaa inşallah vardırrr inşallah test yanıltmaz bniiii
canım naptın bugün yine test yaptın mı? dün silik çizgi vardı testinde.

X