Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende 2 gün geciktim diye düşünüyordum kızlar sanırım benim regl döngüm kaydı 4 aydır hep 28 günde bir oluyordum takip ettim 30 güne bir e dönmüş. yumurtlamayı ovulasyon testi ile takibe geç başladım bu ay kaçırdım çünkü ben 6 sı diye erken değerlendirdim 7 sinde tam koyulaşıp 8-9 da renk açıldı benim değerlendirmeler çöp oldu yani :KK76: kısmet diyelim inşallah geriye kalan arkadaşlar hayırlı haberler alırlar ve iyi ki test alıp moralimi bozmamışım gelen geliyor zaten :KK70: bu ay önceden takibe başlıcam birde çok değerlendirme yapmıcam kaliteyi de bozmamak lazım sanırım mart ayına gidiyorum ben hoşçakalın:KK70:
Valla bu kalite olayi garip tek iliskiyle kalan var her gun deneyip kalan var her gun deneyip kalamayn var 😂😂

Bende 2 gün geciktim diye düşünüyordum kızlar sanırım benim regl döngüm kaydı 4 aydır hep 28 günde bir oluyordum takip ettim 30 güne bir e dönmüş. yumurtlamayı ovulasyon testi ile takibe geç başladım bu ay kaçırdım çünkü ben 6 sı diye erken değerlendirdim 7 sinde tam koyulaşıp 8-9 da renk açıldı benim değerlendirmeler çöp oldu yani :KK76: kısmet diyelim inşallah geriye kalan arkadaşlar hayırlı haberler alırlar ve iyi ki test alıp moralimi bozmamışım gelen geliyor zaten :KK70: bu ay önceden takibe başlıcam birde çok değerlendirme yapmıcam kaliteyi de bozmamak lazım sanırım mart ayına gidiyorum ben hoşçakalın:KK70:
Ben de canım ne olur ne olmaz diye yumurtlama 5 ini gösteriyordu ama 7 si ve 9 unda da yaptık hatta daha sonra da ne olur ne olmaz dedim belki geç çatlar yani gün aşırı ilişki öncesi. Sonrası önemli

Vala kız eşimle dün onu konuşuyoruz bi kere ilişki yaşayıp hatta sevgiliyken hamile kalanlar var aldıran var biz çok istiyoruz diyemi bu anlamadım😣
Size tavsiyem aşağı yukarı yumurtlama bir iki gün oynuyorsa testle falan uğraşmayın adet bitsin iki gün sonra diyelim gün aşırı ilişki olsun yumurtlama sonrası da öncesi de 20 dakika yataktan kalkmayın duşa girmeyin wcye gitmeyin en kısa zamanda güzel haberler alırsınız inşallah 🙏🙏

Ben de canım ne olur ne olmaz diye yumurtlama 5 ini gösteriyordu ama 7 si ve 9 unda da yaptık hatta daha sonra da ne olur ne olmaz dedim belki geç çatlar yani gün aşırı ilişki öncesi. Sonrası önemli
ay biz baya önce başlamışız yabancı da değilim bu konulara aslında ama :KK70: gerçi ben ilaç falan kullandım gebelik sonlandırdım diye ağır geldi bana kaldıramadım toparlanabilmek için kullandım. onun etkisi de geçsin istiyordum belki de atlatmak iyi oldu bundan sonra en iyisi olur inşallah.

Gittim ama ultrasonla bakti bisey demeden yine beta istedi. Kan tahlilinden snra yine gel dedi. Sanirim kotu bisey var😞
Betan kaç çıktı canım 1500-1600 olmadan kese görünmüyor diye biliyorum belki ondan istemiştir canını sıkma geç döllenme olduysa çıkmaması normal ayrıca

X