Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah bu belirtiler iyiye işarettir canmm bana da bu ay öyle oldu regl bile olacak olsam böyle seyler bu yaşıma kadar hiç bir regl ayımda yaşamamıstm inşallah Allah gönlümüze göre verir

İnşallah bu belirtiler iyiye işarettir canmm bana da bu ay öyle oldu regl bile olacak olsam böyle seyler bu yaşıma kadar hiç bir regl ayımda yaşamamıstm inşallah Allah gönlümüze göre verir
İnşallah canım benim dün test yaptım ama bat’a 5 gün vardı negatif normal testle yaptım bide çıkmaması normal aslında
senin var gibi gözüküyo canım bence hamişsin

İnşallah canım benim dün test yaptım ama bat’a 5 gün vardı negatif normal testle yaptım bide çıkmaması normal aslında
senin var gibi gözüküyo canım bence hamişsin
İnşallah canım hiç üzülme erken yaptın bende bata 3 gün kala yapmıstım hemde oda erken gebelik testiydi onda bile çıkmadı düşün bat günü silik çizgi oda inşallah doğru sonuçtur o yüzden negatif düşünme sakın daha var ve normal kaset test yapmıssn batı bekle sakın canını sıkmaa pozitif düşün pozitif olsnn inşallah hepimiz hamiş oluruzzz

Merhabalar mesajlarınızı tek tek okudum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Sağlıklı sıhhatli inşallah. Benimde yarın regl günüm ama normalde günü gelmeden 1 gun ince falan olurdum bu sefer beklemedeyim.yumurtalam günlerim dolu geçti. 2.bebegi düşünüyoruz Allah nasip eder inşallah kizim 4 yasin da yaza 5 yaşında olcak inşallah .uzun süredir istiyoruz belki bu sefer nasip olur .hani belirti olarak diyebileceğim belim ağrıyor ani hareketle kasik ağrım.oluyor birde bugün oldu ilk hafif midem.bulandi gibi ama psikolojik de olabilir. Yarini sabırsızlıkla bekliyorum gelmezse test yapıcam. Kizimi regl 5gun önce öğrendim. Herseyin hayırlısı hakkımızda

Merhaba benimde bugün bat günüm.6 gün önce akıntılyla birlikte pembe lekelenme oldu ve hala devam ediyor ama bazen gün boyu hiç olmuyo bazende az az oluyo.leke açık pembe ve pede gelmiyor sadece peceteye geliyo.akintinin olduğu gün test yaptım negatifti sonra dedimki heralde erken regl oldum sökülsun diye bekledim sökülmedi.elimde de testim yok yarına cogalmazsa test alıp yapicam. Yerleşme kanaması bu kadar uzun sürer mi bilmiyorum umutlanmak da istemiyorum sonrası hüsran oluyo malesef

Benim 1
13 hafta sürmüştü canım yerleşme olabilir

Oluyooo canm yerleşme kanaması 6 ila 12 gün sürebilir diyo doktorlar ve benim regl tarihim bugün ve ayın 12 sinden beri lekelenmem var bugün hiç olmadı ama düne kadr vardı ve 10 gün oldu bugün lekelenmem adet olsa diyorm çoktan çoğalırdı bnmde aynı sadece peçeteye gelioo az az bazen oluyor bazen hiçbirsey yok... bugün bat günüm ve silik çizgim var inşallah vardır ama uzun olmaz diye düşünme yerleşme kanaması uzun sürenler de var ve nette bile 6 ila 12 gün sürebilir yazıyor inşallah yerleşmedir

İnşallah öyledir ve insallh sizinde vardır ama gebeliğe yönelik hiçbir belirtim yok , sadece herşeye ağlıyorum anlamsızca bu tabi regl belirtisi de olabiliyo benim.

İnşallah öyledir ve insallh sizinde vardır ama gebeliğe yönelik hiçbir belirtim yok , sadece herşeye ağlıyorum anlamsızca bu tabi regl belirtisi de olabiliyo benim.
İnşallah seninde vardır canm isteyen herkese de bizlerede Allah nasip eder iniallah ama regl belirtileri ilr hamişlik belirtileri o kadar aynı ki duygu değişimi her iki seyin haberciside olabilir inşallah güzel seylerin habercisi olur

Kuzum inşallah bat günü yapıcam bide bi erken birde normal test bakalım
Sende yarın tekrarla, haber et canım

Ya benim reglime 6 gün kaldı normalde göğüs ağrısından duramazdım ama göğüslerimi sıkıyorum ağrısın diye hiç tık yok hayıt oyundan mı emin değilim ama ben ona yoruyorum ama umarm gebelik belirtisidir

Kizlar bugun adet gunum. 7 aylik surecime baktim 5 ay 26. Gun 2 ay 27. Gun adet olmusum. Testim de yok zaman gecmiyo

selam kızlar benim iğnemin 11.günü adet tarihim 23 şubat sırtımın tam ortasında dün ve bugün geçmeyen bir ağrı var ve krem renkte akıntım gebelik belirtisi olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…