Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kizlar bisey danisicaktim size bunler benim ov.testlerim ve suan hissettigim belirtiler beyaz akinti,camasirim da islaklik kacirmisim gibi, üsüme,bel agrisi, gögüs hassasiyeti,hafif kasik agrisi var döngüm 27-28 gün düzenli olarak 10. Gün yumurtlama oluyo adetime 13 gün var sizce bu belirtiler ne oluyo ? Varmidir altinda bisey yasayan varmi

Eklentiler

• 20210217_160231.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 58
Canım bunlar yumurtlama belirtileri .

Ama ben yumurtlamayi 10. Gün gördüm ovulasyon yaptim yumurtlama göstermiyo kuzum bugün adetten itibaren 16. Günüm yumurtlamaninda 6. Günü az önce yaptim bunu ovulasyon testi
Canım yumurtlamanin hemen arkasındaki günlerde aynı belirtiler bende de oldu ama ben Ovu testi kullanmadığım için acaba geç mi yumurtladim dedim .Sen takip ettiğine göre bilirsin canım .İnşallah erken gebelik belirtileridir bunlar .

Herkese günaydın .Reglim1 gün gecikti ama bugün ya da yarın da gelebilir .Bazen kayıyordu .Adet olacak gibi de hissediyorum .Testler negatif .Elimde de iki tane test kaldı ..Bugün yaparım yine büyük ihtimalle ama olmazsam diğerini de yarından sonra yaparım ..

Hakkında hayırlısı olsun canımm belki de gelmez adet bazen her gebelik testte çıkmıyormuş inşallah gelmez adet gelse de bir dahaki ay olur sıkma canını adet bitimi gün aşırı ilişki yaşa benim geçen ay 3 gün gecikti diğer ay hamile kaldım geçen sene de 3 gün gecikti keten sonraki dönem gebe kalmıştım ama sağlıklı ilerlememişti değerler ben de yarın 2. Kanımı vericem dua ediyorum artış güzel olmuştur inşallah diye perşembe 149 Du pazartesi en az 600 olması lazım galiba

Ben adet oldum malesef beni cikartabilirsiniz

Evet vardi. Halsizlik, uyku hali, sinirlilik, salca aserme(ilk hamileligimde de salca asermstm) cok yemek yeme ve annnelik hissi dusmustu icime. Benim belirtilerm bnlardi.
Canım bu belirtiler ne zaman başladı?Benim de çok belirtim oldu ya .Bu kadarı da psikolojik olamaz diye dusundum ama adet günüm yaklaştıkça bıçak gibi kesildi belirtiler

Vee kizlar test yaptım ...Silik çizgi bile yok .Negatif .Elimde de bir tane test kaldı .Artık bneim için test Faslı kapandı Adetim gelir heralde gelmesini bekliycem .1 hafta gibi uzun süre gelmez ise bu testi yaparım ...Gecikti heralde ..

Günaydınlar herkese bende de gelen giden yok uyku halim devam sabah uyandığımda da sanki adet olmuşum gibi oluyorum gidiyorum akıntı bile yok stres yapmıyordum ama bugün stres başladı gelmezse yarın nasıl test yaparım bilmiyorum sanki negatif görüp regl olacak gibi hissediyorum

Evet vardi. Halsizlik, uyku hali, sinirlilik, salca aserme(ilk hamileligimde de salca asermstm) cok yemek yeme ve annnelik hissi dusmustu icime. Benim belirtilerm bnlardi.
Aşerme dışında hepsi 5 6 gündür bende de var bakalım hala test yapmadım çünkü almadım zaman geçsin dedim şimdi de merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…